ВТОРИ клас!

  • 32 230
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 13 206
Ваче, а ние ще ходим на логопед във вашето училище и точно в малката сграда. Имаш ли информация за логопедката там? Викат ни всеки вторник от 16 до 16,30ч. По такова никакво време ми е чудно как ще го водим... ама ще трябва да измислим нещо.
Нямам идея дали е добра... знам, че часовете й са все заети.  Confused Може да измислим да се видим.  Hug

Иринка, браво на Павчо! Много талантливо дете! Чудесна рисунка! Hug
Дейзи, Сашата също започна да си разширява асортимента на храните. И яде доста повече като количество.

За оценките. При нас например на десет диктовки ще имат средно аритметична оценка, която ще се нанесе в бележника.

Били, голяма сладурана е Ния!!! Тя не разбрала, а моята пък ходи да кани момчета на среща и чудно как все ги избира по-големи  Rolling Eyes

Аз днес се справих с неоценима помощ от приятел  Heart Eyes
Заведох Саша на първия РД и заминахме за летището. После моята приятелка я е взела и откарала на другия РД. Ние пристигнахме точно като приключваха  Wink
Всичко е тип-топ, аз съм претрепана, бебето заспа в 20:00 Rolling Eyes




# 736
  • Мнения: 1 404
Иринка, браво на художника!  На един йога семинар твърдяха, че всички талантливи творци са страхотно математици- Павчо го доказва Hug

Нещо ме притеснява Ния- след плуване се връща като пребита...днес с баща си караха колелета, а при нас са все баири и като се прибра пак беше мнооого изморена. Цял следобед е нервна, не може да избере какво да прави, а не иска да си легне по-рано...имам чувство, че е абсолютно непригодна за какъвто и да е вид физическо натоварване. Не знам дали да я оставя на спокойствие или да продължа с т.н "трениране"  Confused

# 737
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринка, браво на художника!  На един йога семинар твърдяха, че всички талантливи творци са страхотно математици- Павчо го доказва Hug
Интересно! Художничката в Читалището, където записахме Павел, каза същото. Каза, че за една добра /професионална рисунка/ си трябвали прецизни изчисления. Също така, че двете неща са много свързани в много области.
Не се тревожи според мен за Ния. Нормално е да се изморява в началото. Плуването изтощава ужасно, ако не си свикнал. Но като мине известно време, изобщо няма да усеща натоварване. Дано не се откаже и ще бъде удовлетворена.

# 738
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636

Ирка, все се чудя защо водиш детето на българско училище. Разбирам, че искаш да не забравя българското, но явно се натоварва излишно много. Хубаво е да знае да чете и пише на български, но защо повече от това на този етап? Едва ли имате намерения да се връщате? Peace



Betty аз няма да мога да я науча да чете и пише на Бг така както я учат там. С мен тя не иска да се занимава, а там има респект от учителките и прави каквото трябва.  А и нищо не се знае, може да решим да се върнем след време, искам да е добре с българския. Тук имат програми и едно неанглоговорящо дете няма големи проблеми да ходи на училище от класа до който е стигнал в неговата си страна, само допълнително се работи за английския с него. Ако се върнем в Бг някога и тя не знае българския на добро ниво, направо ще я върнат с 1 или 2 класа назад. Там липсват такива програми. Е, то е ясно, че тя няма да чете и пише на български както нейните връстници в България, но поне да не е и много назад.  А и освен езика там им показват български традиции и празници, които тук не се усещат. Ох, абе трудно им е на децата, ама за сега се справят. Не знам до кой клас ще издържим така, но поне началните класове ще изкарат със сигурост.

Ирина, направо съм възхитена от рисунката. Страхотна е. Браво на Павел. Продължавайте да развивате таланта! Hug

Яна, милата габи, стана ми мъчно за детенцето. Дано бързо минава тази ангина и не я боли много от инжекциите.

# 739
  • Мнения: 2 463
Честит рожден ден на Алина и Василена!Нека растат здрави и усмихнати деца,с лекота да се справят отлично в училище.Весел празник! newsm59 newsm18

Добро утро,момичета. Laughing
Петьо ме ядоса от рано.Пак е направил нещо на лаптопа и не мога с търсачката да открия форума.Само чуждоезични страници се откриват чрез Гугъл-а. ooooh!Вчера пак ме нервира от сутринта поскарах му се и после беше като за пример.Защо трябва първо да ме ядоса,после да изтърпи наказание,за да бъде това,което се иска? WhistlingСлед това е една душичка-иска да помага,да глади,да прибира дърва,да мие чинии. Laughing
Яна,надявам се Габи да е по-добре. Praynig
Иринка,направо си случила на дете-математик и художник. Laughing Hug
Приятен ден момичета. Peace

# 740
  • Мнения: 654
 GrinningБраво на талантливия Павел!
Ние с Краси учим  по БЕЛ за да не изпуска материал докато е на зелено училище.Там няма да носят учебници.По математика е добре.Рисуването и ДБиТ не са му лесни.
Още не го мъчим с втори чужд език,за сега иврита му е достатъчен.
Купона за стола е 1.90 на ден.Яде избирателно.От 1.10.2011 ще имат и безплатна закуска.Миналата година я донасяше вкъщи.
Ваче,
ти си Желязната Мама!
Как успяваш да се справиш с всичко ?Просто ти се чудя и възхищавам!
И как си зареждаш батериите ми е по-интересно?
Ние след малко мислим да отидем в парка и да изкараме там 3-4 часа!
Хубава неделя! Grinning

# 741
  • Мнения: 872
Честит Рожден ден на Алина и Василена!
Много здраве ,радост и успехи в училище им пожелаваме!
  bigdance2

Бързо оздравяване на Габи!

Иринка, чудесни са рисунките, браво на Павчо!

И ние да се похвалим с три шесици в бележника, дано все така им върви на шестици на децата!

От храната в стола се оплаква и дъщеря ми, то само като слушам какво им е менюто  Confused. Риба с гъби, доматена супа, супа от тиквички  и подобни...С тези изисквания и за безсолно ,оплакваха се ,че е и много безсолно.

# 742

Общи условия

Активация на акаунт