Родени ли сте за герои?

  • 4 783
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 070
О, дано не изпадам в ситуация в която  се налага да бъда герой
Героите ги ражда времето и нуждата от това, то да бъде променено
Знае ли човек, мога да изненадам дори и себе си

Последна редакция: сб, 17 сеп 2011, 14:40 от Пали

# 121
  • София
  • Мнения: 399
 Мисля, че да. Не точно сега- с малките деца, но преди да ги имам или след като са порасли. Харесваше ми военното обучение и имах много точен мерник, даже бях заместник-командир на нещо си, разглобявах и сглобявах Калашник по-бързо от момчетата. После исках да стана военен или наемен убиец  Crazy Исках дори да се кандидатирам за Афганистан, но съм жена, без стаж и нямаше да ме вземат. Сънувала съм, че участвам във война и дори, че умирам. Беше ми жал за мене си, но никой не отива с идеята да умре, а по-скоро, че точно на него няма да се случи. Дори и да стане, всички вървим към смъртта, по-добре в битка, отколкото в изпражнения.

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не съм чела темата, само отговарям на първия пост.
Точно защото не съм родена за герой, се възхищавам на героите.
И ненавиждам да се обсъжда интимния живот на исторически личности, осъждайки ги какви били, кой бил женкар, кой обратен (предвид разни излияния на жълти медии). Всеки на тази земя си има сексуална ориентация и нагони, ама не всеки ще си жертва живота заради другите, особено след векове да те плюят ooooh!

# 123
  • Мнения: 1 175
Не съм герой. Не обичам да се бутам между шамарите.

# 124
  • Мнения: 11 551
Хех, в сърцето си съм Дон  Кихот и я съм мернала някой/нещо за спасяване и я съм се метнала да помагам или съветвам. Така да се каже ако видя двойка тинейджъри да правят секс в автобуса ще ида да им дам практичен съвет, да понаместя някой крайник клонящ към изкълчване и там каквото трябва Mr. Green Но някак не винаги ми се получава геройството, понякога си е чиста излагация, но е важно доброто намерение. Хубавото е, че с годините моя си мъж разбра добрите ми намерения и непреклонноста ми да спасявам света, но все още се притеснява, че спасявайки нещото ще се нараня и вместо "Не се занимавай с това!" вече казва "Оф, нека аз свърша тази щуротия преди да си счупиш врата!"  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт