Каква пералня

  • 848 571
  • 6 188
  •   2
Отговори
# 4 905
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
Момичета,с един въпрос...може би не е за тук...Нашите са купили нова пералня.Като са я разопаковали вкъщи гуменото уплътнение било нагърчено някак Thinking От магазина твърдят,че ще оправи и др.перални били така...ат студа или нещо подобно ставало.После се изправяло Crazy На някой да му се е случвало?

# 4 906
  • Русе
  • Мнения: 5 347
mystic woman Ако има начин да ти го снимат това уплътнение и виж за какво иде реч.
Нещо не ми се връзва това с студа.

# 4 907
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
mystic woman Ако има начин да ти го снимат това уплътнение и виж за какво иде реч.
Нещо не ми се връзва това с студа.
Хм...и на мен.

# 4 908
  • София
  • Мнения: 12 006
Момичета,с един въпрос...може би не е за тук...Нашите са купили нова пералня.Като са я разопаковали вкъщи гуменото уплътнение било нагърчено някак Thinking От магазина твърдят,че ще оправи и др.перални били така...ат студа или нещо подобно ставало.После се изправяло Crazy На някой да му се е случвало?
Toва са пълни глупости. Няма как да се нагърчи от студа. Каква марка е? Да я връщат докато не е минал законовия срок и да им я заменят или да им върнат парите и да си я купят от друго място. За всеки случай да ти пратят снимка, да не би пък самия маншон да си е така, а на вашите да им изглежда нагърчен.

# 4 909
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
Момичета,с един въпрос...може би не е за тук...Нашите са купили нова пералня.Като са я разопаковали вкъщи гуменото уплътнение било нагърчено някак Thinking От магазина твърдят,че ще оправи и др.перални били така...ат студа или нещо подобно ставало.После се изправяло Crazy На някой да му се е случвало?
Toва са пълни глупости. Няма как да се нагърчи от студа. Каква марка е? Да я връщат докато не е минал законовия срок и да им я заменят или да им върнат парите и да си я купят от друго място. За всеки случай да ти пратят снимка, да не би пък самия маншон да си е така, а на вашите да им изглежда нагърчен.
Индезит е...ще видя днес какво ще измислят.

# 4 910
  • Мнения: 3 725
какво е и къде е това уплътнение и аз си взех преди седмица индезит

# 4 911
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
какво е и къде е това уплътнение и аз си взех преди седмица индезит
Голямата гума на пералнята,дето е отвора.

# 4 912
  • Мнения: X
Силиконов спрей за гумени уплътнения
Скрит текст:
https://bauhaus.bg/silkonov-sprey-gumeni-uplatneniya
За уплътнения хладилници, съдомиялни, перални....

# 4 913
  • Мнения: 3 725
уплътнението на люка значи, може да е посукано при монтажа, няма ли опасност да текне вода ако я пуснат да работи, трябва да е нормално  newsm78

# 4 914
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
Пуснала я веднъж на празен барабан,както е по упътване...за сега не тече.

 PAV1,да пръскат с тоя спрей ли Thinking

# 4 915
  • Мнения: X
PAV1,да пръскат с тоя спрей ли Thinking
Да, п/в "стареене" на гума и поддържане на еластичността.
ПП Обувките нали ги поддържате с боя за обувки?
mystic woman, направете снимка на маншона при отворен и при затворен люк.
Демонтирахте ли транспортните болтове?

# 4 916
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
То ако не са демонтирани ще може ли да работи/пере  newsm78

Майка ми я пуска 2-ри път и каза,че гумата се е изпънала почти Shocked

# 4 917
  • Мнения: X
То ако не са демонтирани ще може ли да работи/пере  newsm78
Ще пере, но с пране при центрофугиране ще "подскача".
(амортисьорите и пружините няма да изпълняват функцията си)
Относно маншона кой знае кога е бил произведен и складиран преди да се монтира на пералнята.
Ще се изпъне като на девойче личице, като започне да работи. Wink

# 4 918
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Такива смачкани гумени уплътнения се оправят с нагряване със сушоар. Нека опитат твоите хора да я нагреят и да я оправят.

# 4 919
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
Такива смачкани гумени уплътнения се оправят с нагряване със сушоар. Нека опитат твоите хора да я нагреят и да я оправят.
Peace

Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт