Каква пералня

  • 848 756
  • 6 188
  •   1
Отговори
# 4 920
  • Мнения: 140
Пълни глупости,кви спрейове ,кви сешоари. Вие още малко и ,ще предложите да ги слагат фабрично в барабана, та да може да си оправяме къдравите (карфиолени) маншони. На коя страна сте на производителя или на крайния потребител?
Чисто нова пералня не трябва да изглежда така.Има проблем с некачествено уплътнение или с монтажа му.
Тази пералня няма ли 60/90 градуса? Тогава ,ако не се опъне е за рекламация.

Последна редакция: ср, 22 фев 2017, 10:59 от hienata76

# 4 921
  • Мнения: X
Пълни глупости,кви спрейове ,кви сешоари.
Силиконовият спрей се слага профилактично по гумени уплатнения и въобще не са глупости.  Не оправя.
Против сешоари съм!

Чисто нова пералня не трябва да изглежда така ,има проблем с некачествено уплътнение и край.
Тази пералня няма ли 60/90 градуса? Тогава ,ако не се опъне е за рекламация.
Да, при 60 градуса трябва да се опъне.
Нов маншон от магазина изглежда така:
Скрит текст:
При монтаж трудно ще се посуче, понеже има точно определено място къде да влезе изпъкналата част.
Захваща се с два ринга (проволка) към казана и към предния панел (ламарина).
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 22 фев 2017, 19:39 от Анонимен

# 4 922
  • Мнения: 140
Какво ме интересува, как изглежда маншон от магазина? newsm78 newsm78
Става на въпрос за чисто нова пералня машина ,като всеки един елемент по нея ,трябва да е монтиран качествено,независимо от марката и цената и.  Затова си плащаме. Peace

# 4 923
  • Мнения: X
Какво ме интересува, как изглежда маншон от магазина? newsm78 newsm78
Ами необходимо е да се познава "материята", в случая гума.
ПП0 Продават се и матраци на руло,
но е необходимо 24ч да бъдат "изтегнати", за да "придобият" свойствата си, и след това да се ползват.
ПП1И понеже е гаранционна пералнята, то от сервиза ще Ви уведомят да я доставите на адрес...,
(транспортните разходи са за Вас).
Опитвам се бавно и спокойно да сътруднича на съфорумКИ (ж.р.), мислейки, че може да са уморени.
Но,  hienata76 (м.р.), Вие разбихте представите ми за хейтване - "нали е гаранционна".

Последна редакция: ср, 22 фев 2017, 19:29 от Анонимен

# 4 924
  • София
  • Мнения: 12 006
Според мен или маншона е некачествен или барабана е поставен неправилно /под наклон, а не усп. на по пода, както трябва да е/ затова  и маншона се посуква. Ако е второто пералнята ще "замине" много бързо, ако е първото е възможно маншона да се прецака. При всички случаи един маншон на здрава пералня не бива да е смачкан, усукан, сплескан и т.н.

# 4 925
  • Русе
  • Мнения: 5 351
+1 за некачествен монтаж на маншона. Ако ще на дъвка да е преди монтажа после всичко трябва да е точно. Клиентът не се интересува от "кухнята".

# 4 926
  • Пловдив
  • Мнения: 40 809
Момичета,след 3-4 пранета гумата се е опънала  Shocked Мама каза тая сутрин...

# 4 927
  • Мнения: X
 mystic woman  Hug
Това се опитвах да обясня. Маншона производствено е "понамачкан".
След като се махнат транспортните болтове и температура +60 градуса вода,
то казана с тежестите "изпъват" гумата.

# 4 928
  • Мнения: 140
Далеч съм от мисълта PAV1,че ти ще си купиш нова машина с такова уплътнение...въпреки ,че познаваш  "материята", в случая гума.
Трябва да се научим ,да отстояваме правата си и да не допускаме такива "успешни" продажби на производителя,продавача,който пък от своя страна е взел премията за продадена такава. А не при свършен факт ,да търсим с какъв спрей да я оправяме Wink

# 4 929
  • Пловдив
  • Мнения: 40 809
Да...аз ако бях нямаше да оставя така нещата,ама по-възрастни хора и не има се занимава.

# 4 930
  • Мнения: X
 hienata76,
Спрея е за поддръжка, за да не се губи еластичността на гумата, а не да оправя нещо си.
Сменяла съм маншон на едно LG и знам как е "намачкано" от магазина като ново.
Оф, ами с вътрешните гуми като нови как са намачкани преди напомване.  Wink
Скрит текст:


# 4 931
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
hienata76,
Спрея е за поддръжка, за да не се губи еластичността на гумата, а не да оправя нещо си.
Сменяла съм маншон на едно LG и знам как е "намачкано" от магазина като ново.
Оф, ами с вътрешните гуми като нови как са намачкани преди напомване.  Wink
Скрит текст:



Сравнението в случая е неуместно.
Все едно да си купиш дреха стояла 3 месеца на витрина и същата,току що ушита  Laughing
Съгласна съм с хиената на 100%  Peace

# 4 932
  • Мнения: X
Сравнението в случая е неуместно.
Все едно да си купиш дреха стояла 3 месеца на витрина и същата,току що ушита  Laughing
Съгласна съм с хиената на 100%  Peace
Какво общо има дреха/витрина с гума/склад?
Например тези 262 позиции маншони за колко време ще се продадат и колко време ще бъдат "на склад"?
http://nikelectric.com/index.php?cPath=21_24

# 4 933
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Сравнението в случая е неуместно.
Все едно да си купиш дреха стояла 3 месеца на витрина и същата,току що ушита  Laughing
Съгласна съм с хиената на 100%  Peace
Какво общо има дреха/витрина с гума/склад?
Например тези 262 позиции маншони за колко време ще се продадат и колко време ще бъдат "на склад"?
http://nikelectric.com/index.php?cPath=21_24

Toлкова общо,колкото да си купиш нова пералня с нормален фабричен маншон,отколкото с със смачкан или нагърчен.
Тя и дрехата стояла на витрината 3 мес.е с добър вид,но прашасала,избеляла от слънцето....естествено,че ще предпочета току що ушитата.

# 4 934
  • Мнения: 140
Моите уважение PAV1 ,но ти в сервиз за бяла техника ли работиш? Толкова устремно защитаваш твоите си тези,че ще ме накараш да повярвам  в "нагърчения -правилен" маншон. Laughing
Не е нужно да се умува и да се навлиза толкова надълбоко в материите. Лек и приятен ден bouquet

Последна редакция: пт, 24 фев 2017, 09:16 от hienata76

Общи условия

Активация на акаунт