имат ли режим близнаците ви

  • 5 353
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
при нас картинката е същата след посещение в бг. дай им време и ще се оправят

# 16
  • хасково
  • Мнения: 290
Ooo... Да!Всяка смяна разваля дисциплината! Джо е права-дай им време.Но напомняй какво следва.

# 17
  • Мнения: 24
Май това е най-доброто решение.Още им е трудно да се адаптират и за това ни "тероризират" така  Grinning Надявам се да влязат в пътя,че сме луда къща с доста палави деца,които си мислят,че всичко им е позволено.  Praynig

# 18
  • хасково
  • Мнения: 290
Всяка къща с близнаци е луда къща.Сега се къпят един по един(че и двамата  понякога) Стой та гледай какво чудо е ooooh!

# 19
  • Мнения: 7 803
не ми говори. напоследък имам чуството, че говоря на китайски и никой не ме разбира

# 20
  • Мнения: 24
момчета ли са и вашите калпазани?

# 21
  • Мнения: 7 803
моите с момичета, обаче едната е по-зле от момче  Tired а другата си е типично момиченце, спокойна, дай и нещо да готви, да подрежда, да се кипри. а тони е бяс, не се спира на едно място

# 22
  • Мнения: 24
Оххх,сладурки! И нашите са коренно различни-единия тихичък,а другия като недоогасен вулкан Grinning иначе двамата в комбинация стой и гледай ххи

# 23
  • Мнения: 730
И при нас е така - железен режим. В началото опитах както съветваха "на поискване", ами то полудяваш, непрекъснато някой нещо "иска" и не можеш да смогнеш. За децата наистина е важно да имат режим, така стават самостоятелни и се чувстват спокойни. Дори сами си търсят последователността на нещата, които правят всеки ден. Хубаво е казала една мама по-нагоре, че съвети могат ни дават само мами на близнаци, моите уважения, но просто е различно, това е.  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 24
...хихи така си е! Понякога с мъжа ми се чувстваме герои!  Laughing

# 25
  • Мнения: 256
Винаги са били на режим и все още са!
Съвсем не бих могла да оцелея,ако не бяха на такъв,сама съм,мъжът ми работи като луд до много късно.и без това непрекъснсто им слугувам и ги обслужвам,ако не бяха на режим да съм откачила напълно Simple Smile.
Мисля,че и за децата е добре,рутината в добрия смисъл вдъхва увереност и спокойствие на малките деца.Моите деца се чувстват много добре с режим,не е само за удобство.Когато пътуваме също слледват режима си-те го изискват и имат нужда от това,даже това лято в БГ го следваха.Много внимавам когато пътуваме/винаги е със самолет/ да съм подготвена напримем с плодовете,които ядат към 10 сутринта.Миналото лято,смазани след дългия полет,те по никое време в Германия поискаха мляко и плодове.С това исках да ксжа до колко са свикнали с режима си и го изискват.
Поне на този фронт съм успяла Mr. Green

# 26
  • хасково
  • Мнения: 290
Кажете сега къде да дяна всичките тези играчки от Дядо Коледа по 2 броя ooooh!
 И всичко трябва да стои отгоре,не в кошовете. Дисциплината с прибирането не ни се получава.
Не позволяват и аз да ги прибера.Почистването до края на февруари се превръща в слалом с прахосмукачката.

# 27
  • русе
  • Мнения: 643
Това с играчките настина е проблем-мноого са ,а с дрехите който им умаляват какво правите аз вече няма къде да прибирам няма и на кого да ги дам newsm78

# 28
  • хасково
  • Мнения: 290
Ами подарявам ги.Даже по някога пращам пощенски колети  за семейства в затруднено положение. На съседи,на село- една циганка има 9 деца и сияе като и занеса торбите. Но не правете грешка да ги давате на просещи пред дома си. После не можете да се отървете от тях, ако знаят къде живеете.

# 29
  • Мнения: 730
И аз ги събирам за близки и познати - един розов чувал и един син  Laughing. Знам какво е да ти помогнат, на мен самата ми дават дрешки, за което съм много благодарна, така че нищо не хвърлям, всичко отива на друго детенце.

Общи условия

Активация на акаунт