Кувейт- 3-ра тема "За Кувейт с любов- снимки и още нещо"

  • 38 228
  • 170
  •   2
Отговори
# 45
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Надюш,
Като ви видях така изфотани и най вече наредени в полукръг.....напраУ ми сЪ счу как подемате народната песнА " Полегна лЪй тУдора Wink  "
Видях снимките У фейсО, .....ееее, ама личи ти колко ти е хубаво беееййй newsm10....и радвам ти сЪ мЛогУУУ thumbsup

desert doll wavey

# 46
  • Мнения: 206
Делтичка, наистина е хубавата групата ни, почти всяка седмица идват нови, някои пък заминават. Скоро ще правим голямо барбекю и в пустинята преди да е дошло по-топлото време Wink Най-хубавото е, че това са все хора, които харесват Кувейт, но просто им липсва по-интересен социален живот. Веднъж попаднах в компанията на едно пакистанско семейство, в което сина им 23 - 24 момче, знаеше че руската азбука е българската азбука написана от двама братя. Мнооого се впечатлих Simple Smile
Преди 10 дена правихме операция на малкото ни кученце и тук в клиниката беше пълно с хора. Нямах идея, че тук има толкова домашни питомци, основно котки защото арабите не си падат по кучетата много, но какви котки мале мила, като на изложба Simple Smile
Вие как сте, аз все още имам надежда, че може и тук да се видим. Не сме се отказали от Турция, там сме на 2, 3 и 4 но още умуваме за хотела. Този дето ми го препоръча е доста скъпичък. Намерихме един наблизо на по-сносна цена, само заради онази кръчмичка дето ми я споменаваше, че аз само манджи сънувам от тогинка Simple Smile

# 47
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Наденце,
Абе и по това време ли е скъп хотала  Shocked По това време обикновенно не е така скъп. МолА та бе душата, още малкУ и шЪ си помисля, че съм богата Laughing Hug
Иначе ако искаш аз ще пиша на една моя приятелка туркиня и тя ще ми даде адреси на по евтини хотели, но те не са до тази кръчма а са в района на Истиклял, където пък е нощният живот. Пиши ми, за да и пиша аз и тя да ми даде адресите.

ИначИ, аз ако дойда У Кувейт, шЪ им взема акъла с нашия Персиец. Разкожен котарак имаме, разкошен. Не, че е нашия, но щом и лекарите ми които като го видяха за първи път им останаха очите в него, та и го искаха за разплод, ....значи не сЪ изФЪрГам Wink Ще ти пратя снимка, ако искаш.

И пак ти повтарям, най добре е да си запазите хотел чрез booking. com. Просто не преставайте да разглеждате офертите, защото правят страхотни промоции. И ми пиши ако нещо не ти е ясно за адрес на даден хотел. И ако знам да ти кажа къде се намира.  Моля те пиши ми кой хотел сте намерили на по сносна цена, и кога смятахте да идвате към Истанбул? Искам да питам една моя позната там, за цените на хотела, когато вие искате да отидете там.

Много се зарадвах за пакистанчето, ама много.
Последният път като бях в Турция, ходихме да видим един приятел на мъж ми в АнталЯ, но аз там си имам една дружка същУ. Та тази дружка ни покани на ресторант и с нея и съпругът и беха с някаква бизнес колежка от Русията. И се сдърпахме на тема азбука. Та кака ти ДелтУва я попита
Те кога са приели християнството....и от там я подпуках за да и покажа кога ние и от там следва и азбуката ни....и кога тееее Wink Еееей, да има едно лесно големите държави да вземат всичко от малките #Cussing out #2gunfire Не им стига, че са големи и богати.....много алчни беее, многУУУ #2gunfire

# 48
  • Мнения: 206
Делтичка оттам гледаме и затова по картата намерихме наблизо друг хотел на сносни цени, но сигурно в края на тази седмица ще направим резервациите. Ако има нещо ще ти пиша, но тази кръчма ще я постеим и снимки ще направим, живи и здрави да сме само
Пускай снимка на Кралицата да я иждаме тука Simple Smile

# 49
  • Мнения: 815
Здравейте и от мен!

Да се запиша и аз, че да ви следя.

Кувейт ми е отдавна слабост и имах възможноста да посетя страната миналата година. Останах с много вълнуващи спомени и до сега си гледам снимките от там и си мечтая да се върна пак един ден.

Наде, Делтичка  Hug

# 50
  • Мнения: 5 056
Здравейте мили дами!

Малко ми е неудобно, че така нахълтвам в темата ви. Аз съм голям фен на арабската култура, кухня, архитектура. Имам намерение да си татуирам една дата на арабски. Проблемът е, че арабски не зная. Именно затова пиша тук. Дали някоя от вас ще може да ми съдейства.

Благодаря предварително!

# 51
  • Мнения: 206
Lubs, времето е тъкмо за гости, пролет е и птичките пеят, гълъбчетата се ухажват Wink не че хората им остават назад  Joy По какъв повод си била тук, ако не е много лично.
blackisblack коя дата искаш да си татуираш?
Добре дошли и на двечките и айде по едно кайве и от мене, че Делтичка е заета Simple Smile че аз обожавам тука кафенцето, все едно си го пия на Етъра Wink

Последна редакция: чт, 19 яну 2012, 15:57 от Nadia Jasem

# 52
  • Мнения: 815
Бях по работа. Бяха ме изпратили от фирмата ми да отваряме нов офис там.

Преди да дойда в Емирствата исках да замина за Кувейт, ама така се случи, че първи ми изпратиха оферта от Дубай и не можах да видя Кувейт тогава. Мечтата ми се сбъдна след 8 години, когато посетих Кувейт.

Мерси за кайвето  Hug

# 53
  • Мнения: 5 056
blackisblack коя дата искаш да си татуираш?
21.10.2010, или с цифри, или с думи. Не знам дали се използват думи, когато се назовава дата.

# 54
  • Мнения: 5 462
Бях по работа. Бяха ме изпратили от фирмата ми да отваряме нов офис там.

Преди да дойда в Емирствата исках да замина за Кувейт, ама така се случи, че първи ми изпратиха оферта от Дубай и не можах да видя Кувейт тогава. Мечтата ми се сбъдна след 8 години, когато посетих Кувейт.

Мерси за кайвето  Hug
Когато някой напише ,че нещо го е грабнало в такива страни като кувейт , дубай и др арабски страни ми е интересно да разбера какво конкретно ? newsm78

# 55
  • Varna
  • Мнения: 2 594
НадЮш, Hug
Пратих ти нещо по ФейсО...получи ли го?

 wavey на новите момиченца Grinning

# 56
  • Мнения: 815
Делта, ти си ме забравила  Thinking

Пихме кафе на летния преди 2-3 години, беше лятото... С Марси.... Спомни ли си?  Бяхме няколко девойки от форума newsm78


Markrit, и да ти отговоря няма да ме разбереш щом задаваш този въпрос  Peace


Лека вечер на всички

# 57
  • Мнения: 206
Делтичка получих го, тази вечер живот и здраве ще го ангажираме, ако не утре най-късно че си струва цената. Ти била ли си там?
Любс значи и ти си от Варна. Аз издирвам едно момиче от форума, което имаше приятел тук в Кувейт, младо момиче мисля че е 1991 година... изгубихме се Sad
Black i black ще кажа на дъщеря ми после да влезе и да ти го напише, че тя има арабски на клавиатурата си Simple Smile
Тука го дават хладничко за уикенда, но дано се размине, че все пак да видим какво има извън билдинга Wink
Тук последните клюки от месния печат са увеиличените автомобилни катастрофи, карат като луди направо като се мръкне да те  е страх да шофираш. И една девойка си чатила с един местен, то и тя арабка де... та той онлайн и предложил да се оженят след което и определил среща на живо занесал я на едно неосветено място (каквото и да означава това) и правил секс с нея, след което се покрил.... брей тези момичета тук и четвърти клас ли нямат?

# 58
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Lubs,
Хехехе, ми по ника не се сетих коя сииии Hug Радмам се, че стара дружка се обажда оново thumbsup Пак шЪ пиЙм кААве, стига да дойдете насам. Simple Smile

Наде,
Аз не съм била там, но ми го даде една аверка този адрес и затова набързо ти го изплясках тука. Хареса ми и на мене и мисля да го ползвам това местенце като се прибере МойтУ ВсичкУ.

ХаДи на кААветУ Wink  

# 59
  • Мнения: 5 462

Markrit, и да ти отговоря няма да ме разбереш щом задаваш този въпрос  Peace


Аз съвсем добронамерено си зададох въпроса , но в думите ти долавям някаква лека ирония ли и аз незнам как точно да го кажа ??!!!
Незнам защо няма да те разбера , много съм елементарна и проста ли или е много сложно за разбиране , но честно думите ти ми прозвучаха ехидно и обидно .
Причина за отношението ти не виждам , пекалено безпричино  докачлива си  .
Благодаря ви все пак за отделеното време и късмет ви пожелавам.
Явно мястото ми не е тук с глупавите въпроси които зададох. Tired

Общи условия

Активация на акаунт