Малката Карина стопли в студовете АВГУСТовската ни дружина.

  • 59 605
  • 220
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 376
И аз очаквах, че ще има общ, но не би. Аз още не съм съвсем наясно какво се случва в ДГ-тата, нали сме нови. Simple Smile
Мерси, Дони, ориентирах се горе-долу какво да бъде.  Hug

И да споделя нов бисер от другарката:
След като отказах да и купя нещо захарно:
- Искам вие давате мене паички. Искам имам паички.
- Защо?
- Искам да съм неза'исимааа!
Simple Smile))))

# 151
  • Мнения: 3
Ами то не е задължително по принцип, но винаги е имало майки, които се престарават и купуват индивидуално и съответно отношението към тяхните деца е друго. Затова предпочитам и аз да подам нещо мъничко, но да се държат добре с детето и да съм спокойна. Не мога да си позволя много, тъй като имаме доста госпожи, а и две деца имам, но пък винаги го оценяват като жест  Mr. Green А общите подаръци въобще не ги коментирам - те си вървят по принцип  Wink
Berend Botje няма да я мислиме Точката, от сега е независима  Joy
Денис пък се е влюбил в Ледена епоха 3 и го въртим нон стоп и адски му харсва израза: Мирише на задник на прасе самотник!!! По цял ден това повтаря и даже го сподели снощи и с прадядо си, който беше ужасен от речника на 3 годишния си правнук  hahaha Joy

# 152
  • Мнения: 3 427
Няма нито общи, нито индивидуални подаръци в ДГ при нас  Rolling Eyes

това търсенето на квартира е едно приключение  ooooh! и изобщо няма в квартала, който търсим. ама трябва да излезе нещо де  Rolling Eyes
от март Венци започва заниманията с логопед Simple Smile

# 153
  • Мнения: 3
Привет на всички от една щастлива и горда мама. Днес голямото ми момче става на 9 годинки и по този повод искам да ви почерпя виртуално за негово здраве  Mr. Green

# 154
  • Мнения: 276
Да ти е жив и здрав Дони! Hug

# 155
  • Мнения: 3 427
да ти е жив и здрав, Дони! много усмивки и щастливо детство!   bouquet

# 156
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Дони, да е жив и здрав зет ми Wink, мнооого да се грижиш за него и да го възпитаваш подобаващо. Да расти добро и живо дете Hug Колкото до "мъдростите" от Ледена епоха са хит и при нас, и изобщо всичко свързано със задни части  ooooh! Crazy я докарват до небивал възторг.
С тези подаръци в детската ме накарахте да се замисля. Не съм правила, но не съм и усетила някакво специално отношение към Калина newsm78
Каприс, сподели къде записа Венци на логопед, как го избра, от какво се притесняваш. Калина също има изоставане в говора според мен, а тези дни беше много болничка, с висока температура и направо се превърна в бебе, даже взе да говори бебешки Thinking Поне взе да става от леглото, че иначе само си лежеше и нищо не иска.

# 157
  • Мнения: 3
Мерси момичета  Hug

# 158
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 541
Дони, честит ти рожденик и от мен, макар и със закъснение! Да расте все такова прекрасно дете!

Аз да ви се оплача, че след 4 месеца непрекъснато ходене на градина, ни тръшна един гаден грип, че не успяхме и Калоян да го опазим. Сравнително леко го изкара и се оправи за около 1 седмица, без антибиотици, но пък на следващата седмица заради обявена грипна епидемия в Б-с бяха сборни групи в градината, та чак от вчера пак тръгна. Направо снощи не можем да го приберем, иска да остава да спи в градината, много му беше домъчняло! Mr. Green Mr. Green hahaha

Да се похваля, че и Матео проходи на 9м и 1седмица! Бързак е той за разлика от батко си. Тази седмица ще правим прощъпулник и ще пусна снимчици да ни видите, колко сме пораснали!

# 159
  • Мнения: 10
Здравейте и Благодаря за милите пожелания и за страхотното заглавие. Ние след много неприятности най-нарая сме всички заедно въщи. Надявам се отук нататък вече да нямаме никакви проблеми. Поздрави на всички от нас и като имам повече време ще пиша, че и снимки ще пусна Simple Smile

# 160
  • Мнения: 1 093
Здравейте!

Ани, честито прохождане на Матео!

Дони, да ти е живо и здраво порасналото момче!

Граци, радвам се, че вече сте всички у дома! Само хубави моменти ви желая!

Ние се откъснахме за малко от ежедневието и се заредихме с чудесни положителни емоции на едно прекрасно място. Е, не беше всичко идеално, защото Алекс и там направи бронхиален спазъм.  Sad Вече нямам търпение да заминем за санаториума, за да дадат малко яснота за честите му боледувания.




# 161
  • Мнения: 1 093
Честита Баба Марта!

Бели и червени, румени, засмени!

# 162
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 541
Честита Баба Марта, момичета! Живи, здрави, щастливи и усмихнати бъдете!
Ето да ни видите с моите мъже!

# 163
  • Мнения: 3
Честита Баба Марта и от нас   bouquet  lovekiss
Да сте живи и здрави всички и само хубави неща да ви се случват  Hug
Ани честити ходещи краченца. Приказни са ти юнаците, но и каката не им отстъпва - хубавица е от класа  Mr. Green
ДжейДжей Hug  bouquet

# 164
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 541
Ей къде се губите всички!??

В априлската темичка, с която пиша с Матео започват рожденните дни вече! Направо се върнах преди 3,6г, когато се стягахме за нашите деца и се порових в старите ни темички и много мило ми стана. А сега се броим на пръсти тук  Confused

Общи условия

Активация на акаунт