Малката Карина стопли в студовете АВГУСТовската ни дружина.

  • 59 492
  • 220
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 376
Здравейте,
и ние сме със сополи, цялата фамилия. Много са упорити.
Точица и тя тръгна на детска. Голям кеф, голяма радост. От миналата седмица, обаче, взе да ми повтаря: Едно тенце мен бие. След като цяла седмица се заричах да ходя да се карам, че не ги гледат, все пак се сетих да я питам:
А като те бие ти ревеш ли?
Не.
Казваш ли на учителката?
Не.
А какво правиш?
Ми и аз го бия.  Crazy

# 61
  • Мнения: 3 402
Хахахах, тази Точица, ей  Heart Eyes

Днес съвсем случайно срещнахме едната леля от нашата група. Застреляни с новината, че в петък вечерта се оказало, че има втори случай на скарлатина в групата ни  Shocked да не споменявам, че никой не ни е уведомил, че е имало и първи случай  ooooh! питах я защо не са се обадили още петък вечерта  ooooh! в понеделник ще ходим за изследване-гърлен секрет, защото можело да не развие болестта, но да е преносител.  ще лудна Tired

Бързо оздравяване на всички болни  Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 3 402
Ама къде сте всички?  Shocked
Изследванията на Венци за скарлатина бяха отрицателни, слава Богу, и след седмица вкъщи заради карантината от понеделник отново е на градина. 3 дни дори ходим пеша до градината  Crazy досега ходихме с такси, защото много плачеше. има светлина в тунела  Flutter

# 63
  • Мнения: 2 376
Браво Капризче, че  не сте болни.
Точица пък я бият и хапят децата в градината, но тя иска да ходи, понеже имали хубава масичка  Crazy . Каза ми, че не иска да се бие и да клюкари на учителките, а трябвало майките на тези деца да поговорят с тях.  Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 1 087
Здравейте!

 Наистина къде изчезнахте всички? Как са децата? Вие как сте?

 Алекс ходи на градина от една седмица. Много е щастлив и всеки ден ми обяснява колко хубаво било там. Чак се чудя лошо ли го гледам вкъщи, че ходи с такова желание.  Wink Преди това изкара някакъв вирус, но този път овладяхме нещата навреме и не се стигна до поредния бронхит.
 
 Тук времето е ужасно последните 10 дни - гъста мъгла и ужасна влага. Но поне децата нещо се кротнаха последните дни. Играят си с часове заедно, не ме търсят и вкъщи цари мир и любов. Баща им като се върне от работа го посрещам с усмивка, а не изнервена и уморена. Абе, идилия! Докога ли?  Simple Smile Отделно започнах и почасова работа - само в четвъртък след обяд, докато мъжа ми си е вкъщи с децата. Хем малко разнообразие, хем допълнение на семейния бюджет.


 Ето няколко снимки на Алекс и Марина да не ни забравите:
РД на Марина
http://media.snimka.bg/9626/025508012.jpg?r=0

Един от последните немъгливи дни
http://media.snimka.bg/9667/025589740.jpg?r=0

Местен празник, на който обикаляме с фенери и пеем песни
http://media.snimka.bg/9667/025589755.jpg?r=0

# 65
  • Мнения: 3
Привет момичета!  Hug
Все по-малко време за писане във форума остава. Заредиха се болестите и се гледаме вкъщи, отделно като се върна за малко на работа имам да наваксвам за целия китайски народ и така се завъртя омагьосания кръг. Иначе последното което изкара Денис беше болки в корема и висока температура. Днес е за първи ден на градина, а брат му снощи повръща. Днес го оставих сам вкъщи и се чувствам гузно, но не мога и аз безкрай да отсъствам от работа. Слава Богу днес е по-добре и цял ден не е повръщал. В момента аз пък съм със силно главоболие, но това си мисля, че е от зор да навксам тука с изостаналата работа  Crazy Утре вечер ще разнообразя малко с едно кино, че вече не се търпи. Днес взех за Денис сироп от черен бъз, ехинацея и прополис за имунитета и почвам да го давам, пък да видим как ще сме. Иначе уикенда бяхме малко на гости при приятели в Стара Загора, но програмата тотално се сгромоляса, защото Денис вдигна температурата. Нямам с какво да се похваля, за съжаление, само се оплаквам, но предполагам, че зимата при всички с малки дечица е така. Целувки и само хубави емоции   bouquet Hug

# 66
  • Мнения: 955
Здравейте!
При нас нищо ново. Все още се борим със задната хрема. Всичко пробвах, за което съм чула и от нищо няма полза. По цяла вечер му хърка нослето и още щом легне се запушва. Наистина не знам вече как да му помогна, а е страшно неприятно  Sad.
Като изключим това, Ивайло е здравичък към момента. Ходи на градина вече 2 седмици без прекъсване /което си е постижение/. Вече не плаче, но сега пък не иска да спи на обяд и вечер е ужасен просто.
Мислите ли вече подаръци за Коледа. На Ивайло съм му обещала велосипед отдавна и мисля това да взема.
Лека вечер на всички!

# 67
  • Мнения: 3 402
Здравейте и от нас Simple Smile
Отпуска съм два дни, за да чета за изпит. Всъщност два изпита в събота  Mr. Green пък как ме намързявааа  Blush макар че е доста интересна материя. Дони, международно частно право  Mr. Green
да ви кажа днес как се уплаших-мъжът ми ходи да се подстригва ( и той е отпуска) и фризьорката да вземе да му засегне едно подобно на бенка отзад на врата  Sad утре ще ходим до личната. изобщо не знам как ще го заведа до там, защото не иска да ходи каза, че излишно се притеснявам.  Confused
Elle, и Венци е втора седмица на градина, досега не ни се беше случвало. още плаче сутрин, но поне само като го заведа при децата вътре в занималнята. днес го заведохме двамата с баща му и вечерта пак двамата го взехме. той много се изненада, чак не можа да познае баща си  hahaha защото беше с шапка. обикновено, майка ми го взема, защото работи от вкъщи.

Всички болнички да оздравяват  Hug Венци сутрин се изкашля 2-3 пъти, това е всяка сутрин  ooooh! мисля, че е защото въздухът много се изсушава през нощта. носът му хърка понякога, а хрема няма. обаче носът му все е пълен с разни засъхнали гадости  Crossing Arms вече като ме види да се насочвам към носа му и го крие и казва "Нямаааа! Не икам!".  Blush
Лека вечер, момичета Simple Smile
А бремелинките къде са?
Барабар, Филип вкъщи ли си е вече?

# 68
  • Мнения: 955
Капризче, успех на изпитите  Hug.

# 69
  • Мнения: 3 402
Капризче, успех на изпитите  Hug.
Мерси, Ел!

Взех ги и двата  Flutter сега малко почивка, че следващия месец имам 5 изпита за 2 дни ooooh! ама така е като не съм се явявала с хората  Crazy
Венци е хремав и покашля, но го гоня със стеримара и сиропа за кашлица  Blush

# 70
  • Мнения: 1 087
Caprice, Честито за изпитите!

Алекс след 2 седмици на градина отново хвана нещо. От вчера не спира да киха и има много обилна водниста хрема. Ще се опитам този път да го лекувам с хомеопатия да видим дали ще се справим с положението. Взе да вдига и Т от днес след обяд. Сега в живнал малко и ядат нар с Марина. Цялата покривка е в розово - червени петна, той е оцапан до ушите, но само повтаря, че било много "вкуско".  Wink

# 71
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 408
Здравейте на всички, отдавна не съм се разписвала  Blush
Ние сме добре, лудницата , като винаги е на ниво. Слава богу откакто Калоян ходи на градина е малко по-спокойно. Аз вече доста време съм без гипс и ръката ми е много добре пу, пу!
Децата растат , Матео вече се опитва да лази и е много смешен. Калоян вече се заиграва с него и му обръща внимание, та дори мога и да ги оставям за по няколко минутки заедно. Калоян много добре се държи за сега, като че ли най-после осъзна , че имаме бебе в къщи, защото досега сяаш не го забелязваше!  Mr. Green

Аз бях малко болна последните 10дни някакъв грип с ужасна хрема ме събори, направо ми се издуха мозъка от сополи. Вече обаче съм ок! Свеки дойде за няколко дни, та поне ще си имам отмяна в домакинстването и ще мога да си обърна внимание.

И да се похваля, вече си върнах всички кг-ми, остава само малко да ви се стегне кожата на корема, ама то без уражнения и масажи, не знам как ще стане!  Confused Twisted Evil

Дано всички болнички да се оправят и да посрещнете здрави предстоящите празници! Целувки на вас и дечицата! Heart Eyes Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 955
Здравейте, мацки!
Каприс, браво за изпитите, успех и с останалите  Hug.
Ани, радвам се, че вече си добре. Сигурна съм, че е много весело у вас с трите деца   Laughing.
СМГ, и аз миналата седмица се похвалих, че Ивайло 2 седмици ходи на градина и е здрав и още в петък вечерта като започна да повръща горкия ... Не знам вирус ли беше или преяждане, но беше много неприятно. Сега е в къщи на диета  Crazy.
Хубав ден на всички!

Последна редакция: вт, 22 ное 2011, 13:57 от Ellle

# 73
  • Мнения: 955
Такааа ... 10 дена по-късно....
Въпросният вирус от поста по-горе натръшка цялата къща. И аз не се разминах естествено. Към днешна дата сме ок, Ивайло от понеделник е на градина отново. Завладяло ни е коледно настроение, започнаха украсите и треската с подаръците. Което ми напомня, че никой не обърна внимание на въпроса ми какви подаръци ще взимате на децата.
А да, сополивата сага продължава с пълна сила. Дори последните 2-3 вечери въобще не може да диша и цяла вечер се върти милото...
Хубава вечер!

# 74
  • Мнения: 1 087
Добро утро!

Май няма скоро да се отървем от тези пусти болести! Sad

Затова и не бях писала, че все едно и също. За съжаление хомеопатията не му помогна, започнах отново с инхалациите, но Алекс пак направи бронхит.  Sad Имаше и 3 дни Т, доста беше отпаднал, но сега вече е добре. Почти 2 седмици си беше вкъщи и само ме питаше кога може да ходи на градина. Започнах да се чудя дали да не го спра от градина, но той ходи с такова желание там, толкова нови неща научава, напредва с езика, направо не знам... С мъжа ми само се чудим как да постъпим. Миналата година не беше на градина и пак боледуваше всеки месец.

Днес ще пеят коледни песни в градината и родителите ще ходим да ги слушаме. Подготвили са ни някаква изненада и не ни дават да влизаме в групата.  Wink

От 1 седмица преминахме на коледна вълна - украсихме елхата / дано оцелее до Коледа/, пекохме коледни сладки, от вчера отварят и коледния календар всяка сутрин.  Simple Smile

Елле, на Алекс сме му взели такова влакче http://images.mytoys.com/intershoproot/eCS/Store/de/images/189/37/1893704-l.jpg и тази игра http://images.mytoys.com/intershoproot/eCS/Store/de/images/143/00/1430066-l.jpg. Доста каталози изгледахме с него и общо взето иска всичко.  Wink

Хайде, включете се и вие! Лек ден на всички! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт