Любители на котки - тема 54

  • 49 163
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Делф, малкото коте прилича на сърна с тези дълги крака Grinning

# 31
  • Варна
  • Мнения: 25 241
jaded,
честито, все такава любов да цари между малката Радина и батко и Heart Eyes
Котьо, леле, тоз кот как се е наместил Joy
Делфи,
вие 4 броя дИча ли имате сега?
Всички снимки са страхотни, ето две "паспортни" и от мен Laughing



# 32
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Да се запиша и аз, а по-нататаък и малко снимки на моите моми ще сложа. Те все повече и повече свикват една с друга, което е добре.

# 33
  • София
  • Мнения: 13 148
Данъкът ще платя с отсрочка , нали може ..... newsm56 Flushed

Може, но в такъв случай се начисляват и лихви  Laughing. При нас са 100% за всеки просрочен ден  Laughing.

jaded, да ти е жива и здрава дъщеричката!  newsm51

Много обичам началото на темите  Grinning. Всички снимки са чудесни!  Heart Eyes

Да ви покажа две критски приятелчета:



През цялото време стояха заедно и се потъркваха едно в друго. Много мила картинка  Heart Eyes. А това беше от същата групичка, но стоеше встрани от другите:



А това е хотелският Клошарчо:

Последна редакция: сб, 17 сеп 2011, 12:01 от Тaня67

# 34
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Ох, мачкат ми се котки, ама кротки, да не се дърпат.

# 35
  • Мнения: 156
здравейте всички,

за който си спомня долното - искам да ви информирам, че сивушка вече живее с новите си стопани Simple Smile
здравейте, позволявам си да повторя поста си за търсене на дом на едно коте, надявам се да нямате нищо против и ако се сетите за някой който си търси, да е отзовете:


търся дом за сивушка (евентуалните й бъдещи стопани получават ексклузивни права и могат да я прекръстят Grinning ). на около 3 месеца е. много е спокойно и обича човешко внимание. спогажда се с деца. с изрядни хигиенни навици. попадна при мен, защото човека, при когото се роди, я гледа до преди десет дни заедно с братчетата й, но му казаха, че ако не ги махне от апартамента, ще му разтрогнат договора (под наем е) и ще го изгонят. той беше решил да ги заведе при ветеринар да ги "приспи" Shocked, което за мен е абсолютно неприемливо. тогава взех трите котенца в нас. едното го дадохме почти веднага, второто преди 4 дни. проблема е, че за сивушка не мога да намеря стопани, а си имам две котки вече. сега сивушка и те са в отделни стаи, защото големите ми котки не могат да се адаптират към нея и няма как да са всички на едно. всяко влизане и излизане от стаите вкъщи е съпроводено с гледане и внимаване да не се засекат.  в двустаен живеем и просто нямаме пространство за трета котка.
ако имате желание да гледате котето по един грижовен и адекватен начин, или имате познати които биха желали, моля ви пишете ми на лс или на soniaa@abv.bg.ето снимки на котиту Simple Smile

[/size]
намериха се хора от работата, които искаха котиту. много съм щастлива!

поздрави!

# 36
  • София
  • Мнения: 1 825
Ейййй, цяла седмица чакам една хубава новина да ми върне настроението. Ето я и нея.

Много, много се радвам за Сивушка, мамина златна, ненагледна.

# 37
  • Мнения: 156

това са ни снимките от малко, преди да се разделим Simple Smile
снимахме се за довиждане Simple Smile

# 38
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Още се смея на боженския механджия. За това изражение поеми може да се пишат Laughing

Кетя и Ленчето са най-красивата двойка Hug

Делфи,
вие 4 броя дИча ли имате сега?

При мене са три, а Феята е във вашия край при дЕтето. Тя така и си остана при нас.

Котьо, дребният е като паяк - само крака и корем. И наистина тича като сърне - лекичко и грациозно.
Обаче със скоростта, с която яде, скоро ще стане огромен.

Много се радвам за красивата Сивушка - дано я чака прекрасен живот Praynig

# 39
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Ох, мачкат ми се котки, ама кротки, да не се дърпат.
Разполагам с един брой такова, дето сАмо си проси масажа и отмачкване!  smile3508 Ама иска мачкане продължително.  Naughty Laughing Ако се откажеш бързо, следва побутване с лапа по крака и настойчиво гледане в очите. Същото е, когато е гладен, но тогава и реве. Crazy

# 40
  • Мнения: 1 175
Супер, браво на Сивушка! Такава нежна красавица ще донесе много радост на новите си хора.

Месечинке, твойте моми май са с огледална окраска - едната с оранжевото от ляво на лицето, другата - от дясно, и бял нос. Направо са като комплект.

Ох, мачкат ми се котки, ама кротки, да не се дърпат.
Разполагам с един брой такова, дето сАмо си проси масажа и отмачкване!  smile3508 Ама иска мачкане продължително.  Naughty Laughing Ако се откажеш бързо, следва побутване с лапа по крака и настойчиво гледане в очите. Същото е, когато е гладен, но тогава и реве. Crazy
Хихи, и мойто е такова  Laughing Освен побутване с лапа обаче има и други стратегии - побутване с муцуна, катерене по главата, търкане буза в буза и т.н. Веднъж забелязах, че имам мокро петно на десния ръкав, както си седях кротко на компютъра без да съм се мокрила някъде. Впоследствие видях, че когато ръката спре да гали, бива побутвана с влажния нос, и така след достатъчно побутвания беше станало мокро петно на ръкава  hahaha Ми така е, като се разсейвам.

Ето и малко снимков материал, но от по-мързеливите, без побутване:


Така се спи най-хубаво



... освен ако не те събуди фотоапарат.



Кисела сънлива усмивка.



Айде стига си ме снимала вече!

# 41
  • Мнения: 202
Момичета, показвате прекрасни снимки Hug Това е най-зареждащата и прекрасна тема във форума Heart Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 6 960
Още се смея на боженския механджия. За това изражение поеми може да се пишат Laughing

 Laughing Теичка много добре го е определила  hahaha 
Този механджия има изражение на истински човек, изпаднал в недоумение.  hahaha

jaded, честито! Да ви е жива и здрава принцесата!  newsm51

Много ми хареса "мини филмчето" с Богданка-глезанка  Heart Eyes

Поздравления за новите собственици на Сивушка  Hug

Месечинке да я беше търсила нарочно огледалната близначка на Кетя нямаше да я намериш  Laughing

# 43
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Разполагам с един брой такова, дето сАмо си проси масажа и отмачкване!  Ама иска мачкане продължително.  Naughty Laughing

Ти ми осигури терена, нататък аз си знам Hug





Ще я схрускам!

Позрави и благодарности на новото семейство на Сивушка.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 825
jaded, честина бебона. И в нашето семейство имаме такава на 2 седмици. Не можем да й се нагледаме, кукла. Тъмнокоси родители, мама тип латино, а бебе тип скавдинавия - румено, с руса косичка и мъхче, като прасковка. На леля дундата.

Дидитке, последната снимка, където си е скрила муцуната .... ох, стискам си зъбите, защото ми иде да я хвана, да я гушна, да я стискам... Горкото коте, хич не му трябва такава леля насреща. Simple Smile

Аз така си взех всичките образования и квалификации: с котка в скута, понякога и две. Шумоленето на книга им действаше като магнит - ставаха където и да са, първо се опитваха да се настанят върху книгата, ако не става, тогава заставаха до нея и ми упражняваха натиск с мъркане, потупване, побутване, игра с химикала и т.н., за да ме откажат от идеята да чета. След определен обем усилия се оттегляха в скута ми и седяха прави известно време, като наблюдаваха внимателно в синхрон движенията на моите ръце. После заспиваха така, докато с времето някое не изпаднеше, поради дефицита на място за две котки върху краката ми.

На никого за нищо не завиждам, дори и благородно, единствено на вас, поради факта, че можете да си живеете с любимите същества. За мен къща без котка е като такава без нито една мебел. Пуста, празна, неуютна, незавършена.

Общи условия

Активация на акаунт