Наближава...Дядо Коледа подаръци стяга

  • 64 929
  • 813
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 184
Да сте виждали някъде микровълнова печка?Или ако някой има,моля да сподели откъде я е купил.

Днес гледах микровълнова фурна в каталога на Хиполенд

Аз пък търся нещо за малката на 1г 6м,много обича кубчета,нещо друго за тази възраст сещате ли се;на голямата на 7 взех 2 книги,по-скоро са занимателни и нищо друго немога да измисля

# 796
  • София
  • Мнения: 44 133
микровъновата според мен не е проблем, аз почти във всчки по-големи магазини съм виждала и в нета има колкото искаш.

Диди - за идеи може да разгледаш http://www.toytownbg.com/ и http://www.igra4kite.com/index.php?cPath=890 разделенията им по  възрасти....

# 797
  • Мнения: 117

besty, моята дъщеря е на 4 години и 4 месеца. Дали този лаптоп е подходящ за нея?

Абсолютно и моята дъщеря е на 4 г. и 7 месеца. Много е добър стига детето да има желание да играе и научава от него. И буквите много добре ги казват на български, мойта дъщеря оттам ги научи как се казват правилно. Peace А мисля, че и цената е много прилична.
Някой може ли да каже къде мога да намеря от тези пластмасови къщички за игра (в които децата си играят вътре), но на цена около 150 лв. или по-малко ако има такава опция? Роднини искат да подарят на детето ни, но намираме само за над 200 лв...
Ами в каталога на Хиполенд има къща + подарък люлка за 219 лв., проверете в Джъмбо мисля, че имаше под 200 лв. къща. Дано да намерите, но по-скоро към 200 лв. отколкото към 150 лв. Wink

# 798
  • Мнения: 184
 Ейнджъл ще ги разгледам тези сайтове,страхотна си,винаги помагаш  bouquet,дано избера нещо,то има много  неща де навсякъде,но  въпроса е да е нещо което детето обича

# 799
  • София
  • Мнения: 44 133
така е Simple Smile но пък тук вече само родителя може да каже по наблюдения какво наистина би харесало детето му...аз понякога и из тойс ар ъс гледам пак така по възрасти, но пък там не всичко, което го има после намирам по родните магазини Simple Smile

# 800
  • София
  • Мнения: 2 658

besty, моята дъщеря е на 4 години и 4 месеца. Дали този лаптоп е подходящ за нея?

Абсолютно и моята дъщеря е на 4 г. и 7 месеца. Много е добър стига детето да има желание да играе и научава от него. И буквите много добре ги казват на български, мойта дъщеря оттам ги научи как се казват правилно. Peace А мисля, че и цената е много прилична.
Някой може ли да каже къде мога да намеря от тези пластмасови къщички за игра (в които децата си играят вътре), но на цена около 150 лв. или по-малко ако има такава опция? Роднини искат да подарят на детето ни, но намираме само за над 200 лв...
Ами в каталога на Хиполенд има къща + подарък люлка за 219 лв., проверете в Джъмбо мисля, че имаше под 200 лв. къща. Дано да намерите, но по-скоро към 200 лв. отколкото към 150 лв. Wink
още едни глас за лаптопа.  Peace Въпреки, че дъщеря ми в последната половин година започна да го използва за научаване на нещо, а не само за игрите и музиката. В момента е на вълна да се учи как се пишат разни неща и лаптопа също и помага.

# 801
  • Мнения: 4
Момичета помагайте  Praynig Току що получих желанията на племенницата за Коледа.Едното е някаква кукла Ненуко направи ми прическа  newsm78 Мисля че е куклата,която има преди няколко страници качена  newsm78 А другото е някаква преса за сандвичи там е и проблема не знам за какво иде реч  newsm78 Помагайте,моля Ви  Praynig Иска ми се да я зарадваме с вуйчо и,и без друго не я виждаме често    Embarassed

# 802
  • София
  • Мнения: 39 783
За пресата се сещам за това http://www.kristaltoys.com/presa-za-sandvichi-p-3519.html
Може в нета да го има и като фабрика за сандвичи.

# 803
  • софия
  • Мнения: 25 482
....

Аз пък търся нещо за малката на 1г 6м,много обича кубчета,нещо друго за тази възраст сещате ли се;....
Имаме тези (не са гумени, а пластмасови. Картинките вътре в кубчетата се вадят.От едната страна са пъзел.) От Марсел. И моята на горе-долу тази възраст много си падаше и голяма игра беше. Дълго време. Наблюденията ми върху играчките от тази макра са, че си заслужават  Peace

# 804
  • Мнения: 184
Eха,звънче тези изглеждат много сладурски,от Марсел казваш,ще избера аз и ще пиша какво е

# 805
  • София/Правец
  • Мнения: 130
Благодаря за отговорите Simple Smile
В Джумбо има за около 200 лв. къщички и според мен там май най-евтино се намират.

# 806
  • Варна
  • Мнения: 37
besty, благодаря Hug Вече започнах с покупките. Взела съм http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/22250 , понита русалки и се чудя за Анабел. Дали да е тази с целувките или голямата. Мисля и за лаптопа на besty. Ще купя и неща за нашето Baby Born. Още ще се пазарува до Коледа. Имам проблем с играчките - не мога да се спра. Преди купувах постоянно, но от скоро си наложих само по празници, защото малката спря да се интересува и започна да ги захвърля бързо.

Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 08:23 от didaka

# 807
  • Мнения: 17 987
И моята щерка на стари години се разигра с барбита- облича, съблича...на Джъмбо имаше хубавичке- учителка, с 2 дечица с чинове, с люлка...

# 808
  • Мнения: 117
besty, благодаря Hug Още ще се пазарува до Коледа. Имам проблем с играчките - не мога да се спра. Преди купувах постоянно, но от скоро си наложих само по празници, защото малката спря да се интересува и започна да ги захвърля бързо.

И аз го имах този проблем, много обичам да купувам за децата играчки и какво ли още не, но и аз от 1 година съм се спряла и само за празници, защото наистина иначе не оценяват и всичко им омръзва много бързо, претрупваме ги... Rolling Eyes

# 809
  • Мнения: 1 324
Моля за помощ да избера детски лаптоп с български и английски език, тъй като учим и двата. Всъщност изобщо не съм сигурна дали на малчо ще му е интересен при положение, че използва моя лаптоп за целта, но той не спира да повтаря, че иска Дядо Коледа да му донесе детски лаптоп. Не знам дали и двуезичният вариант е по-удачен или да купя само на български...
Този изглежда добре, но няма кирилица на клавишите, което значи, че трябва да започнем на фонетика....
http://newfreshmall.com/product/38562/.html

Общи условия

Активация на акаунт