Китайски капсули - 8 /за отслабване и още нещо /

  • 78 899
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте!Отдавна не съм се включвала в темата,но гледам,че яко са спори за  "истинския производител на лида"...и не схваyам защо се спори-не може ли да се допусне факта ,че лида е продукт,който не се произвежда от ЕДИН ПРОИЗВОДИТЕЛ,да има различни производители на лида,и всеки от тях си има сайт и хайде да не се захващам за да накачвам най-малко 5 линка на различни сайтове,съответно на различни производители в Китай.И всеки от тях може по малко или по много ,леко или малко по-силно да е променил формулата й ,като промени едни или други параметри на състава й!И съответно едната е с по-изразени странични ефекти,друга е с по-малко изразени,едната е с надпис ДАЛИ,другата е с надпис на Български/Руски/защото всъщност е предназначена за източноевропейските страни/
Това да каже някой:"истинския,основния производител на лида  е еди кой си завод..." е все едно да се каже за българското  кисело мляко:"абе основния производител на кисело мляко е еди кой си..."
Разбирате ли ме какво имам предвид-Китайската капсула за отслабване се произвежда от различни производители,имат си съответно свойте сайтове ,така както ние си имаме всеизвестното българско кисело мляко ---ама един ли е производител,и колко различни видове има-по маслено,по-рядко,по-кисело и така----ама някъде някои китайци може и да си спорят-"абе от тоя  е основния производител,оня е основния производител..."
Просто не спорете и не се дразнете.Аз лично пък свалих от лида сив блистер,от сайта www.kmdali.com    на чиито кутии си има антифалшификат маркировка,не знам за другите видове лида дали има такава но на тази има .И да,свалих и то достатъчно и си ги задържах и съм доволна,и ще си търся пак да си взема от същата,но не защото смятам,че останалите са ментета,а защото знам,че точно този вид ми действа на мен!!! Hug
 
 И моя мейзитанг има такава маркировка, ще дам линк на снимка на опаковката да ми кажеш същата ли е? Малко е поизмачкана, но днес я засилих към кофата Laughing та я вадих от там за да я снимам и да я покажа върху златната лепенка имаше покритие което се изтрива и отдолу е номера който се вижда.
http://prikachi.com/images.php?images/42/3840042s.jpg


Както се съм написала,в предния ми пост,според мен-производителя на лида и подобни не е е един.Да,съгласна съм с теб,че там в този сайт който си намерила,може да твърдят че това,тяхното е единствения оригинал,но  щом пишеш ,че много се ровиш из сайтовете трябва да си наясно,защо аз смятам,че производител единствен и основен не е един.Да,има място в този сайт ,кадето можеш да провериш дали е  даден продукт е оригинал,и наистина в този сайт оператора ще твърди че продукта в този сайт е оригинал-та нали трябва да се пребори с конкуренцията.....
Laughing
Като се замисля,в сайта който аз написах по-горе,като съм влизала преди и се отваряше същото прозорче,с празното поле и там трябваше да се напише кода за проверка---но сега като се опитам да вляза в сайта и нещо не става,не знам защо....но знам ,че като ги питах /лайф-чат с оператор/,и ми бе обяснено,че оня,който поръчва,той задава параметрите на онова което поръчва-вида на кутията,надписите английски,руски,вида на капсулата/мека ,твърда,/ в зависимост от региона в който е намира и населението сред което ще се разпространява.
Де да знам-в крайна сметка,какъв им е случая на  китайците,а и да ти кажа не ми пука- Wink,аз знам от кое имаше ефект при мен и пак ще си  пия от него,щото знам че ми действа.
Аз не мога да  разбера ти защо толкова се палиш,и убеждаваш тоя и оня кое е оригинал и кое не е -ти нали си попаднала на продукта от който имаш ефект,и знаеш това- Peace
А и назад  има толкова много мнения,изписани ,има цели седем теми и има отслабнали и доволни и от сив блестер и от другия...Всеки твърди че е отслабнал от онова ,от което е получил ефект.Защо хабиш излишно време и нерви да убеждаваш,че това е така...или иначе...  bouquet
Аз лично бях доволна от лида-сив блистер,но след празниците съм решила да пробвами тази за която  ти пишеш. Peace

# 16
  • Мнения: 0
Ана паля се защото, има много ментета и хората включително и аз сме били лъгани, и то не еднократно. Искам да съм полезна, и излъганите да са по-малко. Аз съм се лъгала цели 3 пъти по 40-43лв хич не е малка сумата според мен. А не съм само аз. Такива като мен хиляди....
Права си за всичко, което написа по-горе подкрепям те напълно.
Ама то вече никой на никого не вярва защото наистина много лъжи се изсипаха.
Който иска да се свърже с мен да му обяснявам лично, кое от къде и какво спирам да пиша тук за известно време.
Успех на всички с намирането на оригинали китайски хапчета за отслабване.

# 17
  • Мнения: 63
Здравейте,
някой да е купувал лида от билковата аптека на красно село.

# 18
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета! Поръчах си Мейзитанг от www.lidamagazin. Първата опаковка /в пакет/, която ми изпратиха беше с изтекъл срок. Върнах я и за извинение ми изпратиха Мейзитанг в шишенце. Малко ми е странно, че маркировката MSV  е бледичка и на всяко хапче е поставена на различно място!!!! newsm78 Чудя се, дали не са ме извръткали????????????? Кажете нещо , ако имате мнение Praynig

# 19
  • Мнения: 0
момичета , искам да питам някой който пие мейзинг, забелязал ли е от кафето да се отслабва ефекта на хапчетата, аз имам чувството, че сутрин като пия кафе и то неутрализира мейзинга ? А когато не бързам да го пия и изчакам известно време ( да подейства в организма- час и нещо) и после пия кафе е по-добре май?

# 20
  • Мнения: 1
Barsa,Мейзитанга е като Лидата-имат явно почти еднакви съставки.За Лида-та знам,че трябва да се изчака най-малко половин час след хапчето,за да пиеш кафе или да хапнеш нещо.Аз така правя.По принцип казват,че кафето намалява ефекта от хапчето.Просто изчаквай-може и един час.Аз си пия кафе,но по едно на ден и то след поне половин час.

# 21
  • Мнения: 7
Здравейте!Има ли някой на пиперените хапчета,или само за Лида и Майзитанг си говорите тук?
Или няма особена разлика между видовете хапчета???
Аз изпих хапчето,и седнах да прочета темите...няма особена разлика в симптомите  Laughing

Последна редакция: чт, 22 сеп 2011, 16:35 от miss_tyra

# 22
  • Мнения: 0
Barsa,Мейзитанга е като Лидата-имат явно почти еднакви съставки.За Лида-та знам,че трябва да се изчака най-малко половин час след хапчето,за да пиеш кафе или да хапнеш нещо.Аз така правя.По принцип казват,че кафето намалява ефекта от хапчето.Просто изчаквай-може и един час.Аз си пия кафе,но по едно на ден и то след поне половин час.
благодаря ти, мила за насоката, аз тук съм бъркала значи, защото с храненето изчаквам, обаче кафето веднага си го пия Simple Smile ....

# 23
  • Мнения: 6
Здравейте, омичета!
Кажете от кой сайт да си поръчам този Мейзитанг?


Порачвала съм от два сайта и от двата сам доволна http://lidapower.com/ и http://originalnalida.com/ ама сега ме блазни един нов Мейзитанг MSV уж бил по добър. Ще поръчам и ще пиша

# 24
  • София
  • Мнения: 6
Да новия мейзитанг е почти толкова силен колкото Лида

# 25
  • София
  • Мнения: 239
От утре се хващам и аз пак за Лида-та, че не се трае.
Купих я миналата зима или пролет.Пих 7-8 хапчета и спрях.С тях свалих 4 кг. Ще видим как ще е сега.Уж казват по-опитните, че със следващите приеми ефектът се намалява.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 967
При мен Мейзитанг е по-силен от старата Лида, сега пак ще го почна. Направих двумесечна пауза, качих към 2 кг. на морето и трябва да ги елиминирам и даже още по-надолу да сляза.

# 27
  • София
  • Мнения: 166
При мен Мейзитанг е по-силен от старата Лида, сега пак ще го почна. Направих двумесечна пауза, качих към 2 кг. на морето и трябва да ги елиминирам и даже още по-надолу да сляза.

А от кой сайт го взимаш???

# 28
  • София
  • Мнения: 6 967
От този 2 пъти вече.

# 29
  • София
  • Мнения: 166

Много ти блгодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт