Първите обувки - какви си взехте вие, на коя марка и защо?

  • 10 056
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 379
Първото и най-важно условие е - обувката на прохождащото и на вече проходилото дете да бъде с напълно равна вътрешна стелка. Да няма възглавнички, сводове и пр.
Колев и Колев, Капчица и сие са със стелки с възглавничка, което е по мое мнение престъпно. Минимен - също.
Примиджи са най-хубавите български обувки според мен. И са с напълно равна стелка.

По темата - проходи с Рихтер. Сандали със затворени пръстчета, защото е роден през лятото, а крачетата му много потливи. Всички Рихтер, които е носил са невероятни. Това нещо няма износване и късане.
Маратонката - маркова обаче, също е чудесен вариант за прохождащо и вече проходило дете.

# 16
  • Мнения: 8 243
Моя син проходи с Чико.
Имаме маратонки на Адидас, обувки и ботуши Geox i Ecco..май едни Pablosky имахме за в къщи.
И аз подкрепям българското ако си заслужава.
Не успях да намеря български без ортопедична стелка /твърдо против нея, има имформация в нета/. Неуспях да намеря български който да са сносни на външен вид, предвид размер 20 с който проходи моя син. Неуспях да намеря и такива на конкурентна цена....КиК затворени обувки 50-60 лева. Чико и Геокс 60-70 лева.

# 17
  • Мнения: X
Когато синът ми започна да пълзи и да се изправя - след 8-мия месец, му взех буйки на Колев и Колев
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=8805&cat=4 19.90 лв. ми струваха. Още първият път, когато му ги сложих усети стабилност на крачетата и се изправи.
Сега вече се опитваме да ходим, буйките ни станаха малки и миналата седмица му взех обувки, пак на Колев и Колев http://www.k-k.bg/shoes/product_info.php?f=65&products_id=899. Тези са 55.90 лв., но на мен ми допаднаха страшно много - хубави, здрави обувки, с ортопедична стелка. Многи ги харесах

# 18
  • София
  • Мнения: 30 142
не знам защо, но К&К на нас ни идват мноого тежки, може би защото ги сравнявам с другите марки, които са супер леки  Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 44 115
КК са тежки, с ужасно твърди подметки, аз  дет се вика с две ръце не мога да ги сгъна, за мен е важна мека и гъвкава подметка.
За буиките им, по-ужасно нещо за мен от това няма....да не говорим,че на слабо и тясно краче хептен не стават.
Геокс не ги намирам по-добри от КК, на всичко от горе с фирмата имам неприятен  опит на  пропускащи навътре вода през дишащата подметка(и то не като изключение).

# 20
  • София
  • Мнения: 30 142
Angel_Dust , ние на Geox имаме сандали и сме доволни. От есенно-зимните им модели, нямам впечатление, но КК за мен са пълна пародия на обувка. Фактът, че веднъж ги пробвах на малкия и той сам си ги събу, ми говори много  Rolling Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 44 115
да, от сандалите много хора са доволни... но есенно-зимни аз лично не бих купила тяхни...
на КК са им хубави гумените ботуши и джапанките Simple Smile вероятно защото не са КК всъщност Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 30 142
да, от сандалите много хора са доволни... но есенно-зимни аз лично не бих купила тяхни...
на КК са им хубави гумените ботуши и джапанките Simple Smile вероятно защото не са КК всъщност Simple Smile

аха, ясно. Мерси за информацията, поне да знам, да не се прецакам  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 44 115
може и ние да сме най-големите каръци не знам..имаше една тема преди за геокса, имаше и други недоволни, имаше и   доволни, на които такива неща не им се случват.

# 24
  • Мнения: 15 379
И за мен Геокс са пълни боклуци - независимо дали за деца или възрастни, независимо дали за сандали или боти/ботуши.

# 25
  • Мнения: 8 243
Явно темата мина за Геокс.... Laughing
Моя син миналата година имаше ботуши за времето когато е студено и сухо. Бяха супер красиви.
За снега купихме Ecco - Goretex.
Имам около 30 чифта Геокс, купувам ги от Пандорф... почти всички зимни са ми пропускали след една година носене. Миналата зима си купих боти...е десният ми пропускаше ама си ги носих с кеф, а тази година ще си купя нови. Обикновенно зимата от входа до колата е почистено Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 30 142
аз тази година смятам да заложа пак на Паблоски, Минимен или Пафи, че сме много доволни. Не ми се рискува, за да не трябва да купувам още един чифт  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 15 379
Обикновенно зимата от входа до колата е почистено Simple Smile

През зимата детето ти не излиза ли?
Защото на моето ботушите му Геокс за 100 лева така пропускаха, че крачетата му бяха вир-вода. Изхвърлих ги.
С Рихтер и Ессо крачетата са биливинаги сухи и топли.

Да носиш Геокс не е форма на благосъстояние. Уверявам те.

# 28
  • София
  • Мнения: 30 142
и аз не робувам на марки. Важното е крачетата да са сухи, защото ние много излизаме през зимата навън (игра, пързалки, сега предполагам и шейна)  Peace

Sourcherry, Рихтер оnline ли ги поръчваш?

# 29
  • Мнения: 15 379
Досега разчитах на изостаналите бройки, защото Рихтер, предвид новите цени не се внася.
Купувам Ессо, поради липсата на Рихтер. Он-лайн обувки не купувам никога.

Общи условия

Активация на акаунт