Отговори
# 705
  • Мнения: 21 201

Hug
Това момче се влюбил в Хазал и навсякъде търсил тел.номер на Хазал.Момчето е футболист PeaceА Чагатай си имал някаква връзка но още не я назовали Peace

Ето защо Чаги не иска да се целува в новият сезон. Sick

# 706
  • Мнения: 180
Зори лек път маме Simple Smile
Сестро знаем се,не мога да ти се сърдя за нищо Peace
Влизам да поздравя всички които днес не са влизали и да им пожелая лека нощ Simple Smile
Хати благодаря за интересното инфо  bouquet

# 707
  • Мнения: 0

Hug
Това момче се влюбил в Хазал и навсякъде търсил тел.номер на Хазал.Момчето е футболист PeaceА Чагатай си имал някаква връзка но още не я назовали Peace

Ето защо Чаги не иска да се целува в новият сезон. Sick

Наде Hug
Ами Чагатай ако не иска да се целува защо е станал артист да беше останал модел щом толкова не иска да се целува ние каква вина имаме   Crossing Arms

# 708
  • Мнения: 21 201
Хати и ние това се питаме, да върви да се снима само в екшъни, защото от към романтика, малко куца.
Ти гледа ли интервюто от миналия Петък, когато бяха на гости в едно сутрешно предаване? Там той май нещо споменаваше за някакво момиче.

# 709
  • Мнения: 0
Хати и ние това се питаме, да върви да се снима само в екшъни, защото от към романтика, малко куца.
Ти гледа ли интервюто от миналия Петък, когато бяха на гости в едно сутрешно предаване? Там той май нещо споменаваше за някакво момиче.

Той описваше какви момичета харесвал:харесвал момичета с кафеви очи а не зелени или сини .момичето не трябвало да е много-слаба и висока.и предпочитал естествената красота... Peace

# 710
  • Мнения: 61
Меги, Зори, Снежи, Вили, Поли, Сиси  Hug Много благодаря, дано не съм пропуснала някой Rolling Eyes.
Габи това,което си написала за Ф  аз не го отричам,просто коментирам и останалите герои.
Аз те разбрах, но каквато и вина или каквото и да са направили останалите, изборът е на Фери, а и когато изрече 1та лъжа, никой нищо не бе направил Wink.

Той описваше какви момичета харесвал:харесвал момичета с кафеви очи а не зелени или сини .момичето не трябвало да е много-слаба и висока.и предпочитал естествената красота... Peace[/b]
bowuu Че той мен е описвал Wink Laughing.

ВИЛИ идвам на помощ, оставай ги лелчетата Wink. Имаме план Б Sunglasses.

За клюките според мен Ханде & Емир = 0 нищо не може да стане, той толкова не може да изпие Naughty. Знае какво чувства Корай към нея, ще разбере и че двамата са били заедно цяло лято, не би причинил подобно нещо на Корай.
За Левент съм убедена че много ще помогне на Фемир, не съм толкова убедена че ще се влюби във Фери Rolling Eyes, но всичко може да стане, по скоро ги виждам като приятели.
За Санем и Халдун, не ми се вярва да се разевдът, Левент ясно и каза не става, не ми се вярва пак да тича Санем при него, а и след инцидента с Джансу Thinking ми е трудно да си представя, че ще поднесе такава изненада на Халдун Rolling Eyes. А и сама не я виждам нещо Rolling Eyes.
А за Халил неми се мисли ooooh!, стига ни Сахер Stop ooooh!.

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 00:00 от ·٠•G@bby•٠·

# 711
  • Мнения: 61
Аз си мисля че ще се случи следното , Фери ще измисли пак някоя опашата лъжа за да се прикрие за нещо ooooh!, но този път Емир ще разбере, че тя го лъже, и ще и каже ти ме излъга, ще е много тъжен и ще се чуди какво става, какво нередно има, че Фери го излъга, Защо?! И така сам ще стигне до истината, стъпка по стъпка, то не е трудно само трябва да отиде до апартамента на Джансу Thinking. И бум

Зори, Снежи приятно пътуване  bouquet

# 712
  • Мнения: 8 549
Оле гледай я ти пак се захвана с мене  Crossing Arms при онзи да не сте посмели да ме изтърсвате  Naughty  Joy Joy Joy ще ви изкажа този път на Мамето си  Crossing Arms hahaha hahaha


Hug Hug Hug
Няма, няма, спокойно. Whistling Whistling Whistling

Систър, и теб ще те вземем, ама да си траеш, че много желаещи станаха.  ooooh! hahaha

Габи, пак подкокоросваш малкото.  Stop Joy Joy Joy

Зори, Снежи приятно пътуване  bouquet

Благодаря. Hug Hug Hug

Като чета описанието - нашето Хазалче не може да се класира, каквато е мини. Heart Eyes hahaha
Лека нощ и от мен на всички. Hug Hug Hug

# 713
  • Мнения: 56
ВИЛИ идвам на помощ, оставай ги лелчетата Wink. Имаме план Б Sunglasses.


Добре братчетке ,хубаво ,че се притече на помощ ,че мойте Лели няма оправия  Whistling Whistling

Оле гледай я ти пак се захвана с мене  Crossing Arms при онзи да не сте посмели да ме изтърсвате  Naughty  Joy Joy Joy ще ви изкажа този път на Мамето си  Crossing Arms hahaha hahaha


Hug Hug Hug
Няма, няма, спокойно. Whistling Whistling Whistling
Систър, и теб ще те вземем, ама да си траеш, че много желаещи станаха.  ooooh! hahaha
Габи, пак подкокоросваш малкото.  Stop Joy Joy Joy
Охо всичко чувам и виждай ей  tooth tooth

Лека нощ на всички утре е големия ден ще видим какво ни очаква  Laughing

# 714
  • Мнения: 21 201
Ако това е ухажора на Хазал, на мен не ми харесва-с много остър нос е и със сини устни(поне на тази снимка изглежда така). Sick

# 715
  • Мнения: 21 201
Виленце, ама наистина нашите подписи зачезнаха някъде. Joy

# 716
  • Мнения: 56
Виленце, ама наистина нашите подписи зачезнаха някъде. Joy
Да  ooooh! от сайта дето са качени е  Laughing скоро ще се оправи  Mr. Green
Габи и тя е голичка като нас  hahaha hahaha hahaha

Целия 26 епизод е готов  Party Party

Много благодаря на всички положили труда си и отделили от времето си.
Страхотни сте всички  
love001

# 717
  • Мнения: 21 201
Ауууу, момчето не харесва зеленооки и синеоки момичета. От това му изказване оставам с впечатлението, че той никога не се е влюбвал истински до сега.Винаги ми е било смешно, когато някой се изказва какъв образ на жена или мъж харесва. Сърцето не пита в какъв или в каква, ще се влюбиш, а пък цвета на очите пред любовта въобще нямат значение. В един момент човек просто се влюбва и това е. Той описва идолът му за момиче, което е точна противоположност на Хазал, все едно се страхува да не го спрягат с нея.
От всички интервюта, които е давал до сега все повече си затвърждавам мнението, че Чаги няма опит с жените, много стеснителен ми изглежда на моменти и тази си своя стеснителност я прикрива зад широката си усмивка. Като, че ли и самочувствието му е малко в повече и може да му изиграе лоша шега за в бъдеще.
Да му е честит РД на Чаги.
Лека нощ от мен, този път вече наистина ми се спи.

# 718
  • Мнения: 21 201
И аз благодаря за епизода. Hug

# 719
  • Варна
  • Мнения: 2 353
Сега ако не сте направили нова тема аз на бързо ще пусна а утре ще оформям

Общи условия

Активация на акаунт