Гърне или адаптерна седалка

  • 2 417
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Докато се побира - на гърне, после на нормалната седалка!

# 31
  • София
  • Мнения: 23 112
Моето момиче ползва повече гърне. Всички ми казваха, че е по-добре да я уча на детската седалка, но тя сама си избра гърнето.
Колкото до градината - никакъв проблем, дори казва, че нещото, което най-много й харесва там е... тоалетната  Joy Очарована е от малките тоалетни чинии! Но вкъщи продължава да си върши работите в гърнето.

# 32
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
Когато е готово детето само ще си поиска да се качи на тоалетната.
У нас удаптерната седалка се ползва повече като игра

# 33
  • Мнения: 8 242
Когато е готово детето само ще си поиска да се качи на тоалетната.
У нас удаптерната седалка се ползва повече като игра
Е как се играе с нещо, което се поставя върху тоалетната  Rolling Eyes

# 34
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
много ли сложно звучи или гнусно не можах да разбера

слага столчето  на което си мие ръцете качва се на него - сяда на седалката - после слиза - след което столчето се отнася - след което се донася отново качва се на него - сяда на седалката - после слиза - след което столчето се отнася - след което се донася отново качва се на него - сяда на седалката - после слиза - след което столчето се отнася - след което се донася отново качва се на него - сяда на седалката - после слиза - след което столчето се отнася - след което се донася отново качва се на него - сяда на седалката - после слиза - след което столчето се отнася - след което се донася отново... #Crazy #Crazy #Crazy

това дали е игра или работа

# 35
  • Мнения: 1 495
Моето дете ползва и двете, честно казано няма големи предпочитания.

# 36
  • София
  • Мнения: 5 079
Седалка, на гърне и двамата не пожелаха да седнат. Баткото даже се научи направо на тоалетната, без седалка.

# 37
  • Мнения: 2 658
И двете, никое не ми остана излишно, и двете свършиха чудесна работа в различни моменти.
Че и още вършат, де. Не бих избирала, в смисъл - не са нещо скъпо. За да не пада чудене купуваш и двете, пък което - това...

# 38
  • Мнения: 169
Седалка, на гърне и двамата не пожелаха да седнат. Баткото даже се научи направо на тоалетната, без седалка.
И при нас това се случи. И аз бих препоръчала адаптер.Има много хубави ка Кидс Кид Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 283
Гърне, по-удобно се чустваше на него. После нормална седалка.

# 40
  • София
  • Мнения: 10 379
Май е според детето. Моята щерка ползваше гърнето за игра, научи се на две години да сяда сама на тоалетната - набираше се на ръце и слагаше дупето на нормалната седалка. Все пак гледах да съм наблизо, за да предотвратя цопване. Е, случи се веднъж. По-късно купихме и детски седалки, от ония мекичките. Ползва ги около година. На мен така ми беше много удобно, защото гърне почти не съм мила. Но й предложих избор, основният въпрос беше да откаже памперсите.

Общи условия

Активация на акаунт