Боя за коса - blond 24 - есенно злато ;)

  • 63 006
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 372
Благодаря ти!   Heart Eyes   Hug

Мажиблонда е 921 с 9% оксидант. 

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 025
Бях отишла на фризьр,за да ми махне сивото русо,което бях си причинила.Уговорката беше да махне сивото и да ме боядиса във стария ми цвят,но накрая бях бежаво руса(за мен откровенно си беше кафяво).Със времето косата ми се изсветляваше(около 3 седмици може би) и в момента е едно русо,с кафяв отенък,но светло,но не много...не знам как да го опиша.Много е приятно като злато,но не знам като какъв нюамс да го наричам.

http://i56.tinypic.com/2lxdzbd.jpg

# 47
  • Мнения: 3
Бях отишла на фризьр,за да ми махне сивото русо,което бях си причинила.Уговорката беше да махне сивото и да ме боядиса във стария ми цвят,но накрая бях бежаво руса(за мен откровенно си беше кафяво).Със времето косата ми се изсветляваше(около 3 седмици може би) и в момента е едно русо,с кафяв отенък,но светло,но не много...не знам как да го опиша.Много е приятно като злато,но не знам като какъв нюамс да го наричам.

http://i56.tinypic.com/2lxdzbd.jpg
ами то сивото така или иначе пада... ако е по-фрапиращо тъмно сиво, аз съм се изпирала сама, но не ти го препоръчвам, разбира се. да, оттенъците (бежаво и др) като цяло падат след време като не се освежава цвета и остава обезцветеното. На дневна светлина ти изгжлежда съвсем нормален цвят косата. Малко изтощена и суха ми се вижда надолу, може и да греша.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 025
Тя не ме изпра,направо ме боядиса отгоре.
Най-тъмното си е реалния свят след боядисването,но е снимано на Web Camera.

# 49
  • Мнения: 3
Тя не ме изпра,направо ме боядиса отгоре.
Най-тъмното си е реалния свят след боядисването,но е снимано на Web Camera.
това боядисване отгоре е дало някакъв нюанс (тъмно бежов както виждам), и той е паднал с течение на времето като не се освежава цветът и остава обезцветеното (с боя сигурно при теб) сега ти е ок цветът  според мен, нормално златисто русо, ако искаш някакъв нюанс - освежаване на дължините. но ми изглеждат сухи, слагай им нещо. за сиво русо най-безобидното е шампоан/балсам  Wink

# 50
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
аз постигнах идеална поддръжка с матиращи балсами и баланс между протеин и масла  Peace

# 51
  • Мнения: 372
Като сте се заговорили за поддръжка да попитам:

Боядисвате се, цветът е супер. Когато започнат да растат корените, показват ли се рижави отенъци на границата корен-боя?
   newsm78

При мен е така. Поддръжка между боядисванията не правя, като самите боядисвания са ми на около 3 седмици. Не са

фрапиращи тези отенъци, но ми дразнят окото.
Нормално ли е? При вас така ли е?
   newsm78

# 52
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
ако се вгледаш много отблизо да  Peace не са оранжеви, но  newsm78 проличава лекао и е така, защото косъмът над тях е докосван с боя малко повече  Peace

иначе при мен идеално се матират с тониращ балсам

някак от него - все едно се наслоява бояи върху корените

като не ползвам балсам и протеин - след 7-10 дни .... не ми харесва цялостния вид....докато с такава поддръжка - боядисвам само заради израснали корени  Peace

матирането омекотва всички разлики - поне при мен  Peace

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 08:23 от a.l.e.n.a

# 53
  • Мнения: 372
Благодаря, Алена!    bouquet

Може да пробвам, знам ли.   newsm78

# 54
  • Мнения: 3
аз постигнах идеална поддръжка с матиращи балсами и баланс между протеин и масла  Peace
точно този баланс е ключът към хубава коса  Peace

Като сте се заговорили за поддръжка да попитам:

Боядисвате се, цветът е супер. Когато започнат да растат корените, показват ли се рижави отенъци на границата корен-боя?
  newsm78

При мен е така. Поддръжка между боядисванията не правя, като самите боядисвания са ми на около 3 седмици. Не са

фрапиращи тези отенъци, но ми дразнят окото.
Нормално ли е? При вас така ли е?
  newsm78
амии рижави оттенъци виждам понякога като си направя корените (зависи от боята), но това е в резултат на боята+твоя пигмент. А иначе след границата боя-корен, съм забелязала че когато се правя с хубава, но слаба и щадяща боя корените са ми светли и се сливат, а когато се правя с 12%примерно и силна боя корените изглеждат по-тъмни. Сигурни оптическа илюзия.  Simple Smile
Иначе и при мен матиращият балсам премахва разликите.

# 55
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
не знам дали разбрах добре последното  newsm78 но силната боя ще изсветли повече и ще подчертае контраста с корените  newsm78

# 56
  • Мнения: 408
Момичета, аз се завърхнах току-що към Фармаколор.
Това е боята, която най-малко изтощава косата ми.
Намазах се сега с една 9.0 суперизсветляваща с оксидант и половина 20 вол.

ще стоя по-малко от нужното време. Намазах корените, защото, както писах преди време, косата ми е в ужасно състояние.

известно време не си бях правила маска с масла (бяха ми свършили и ме мързеше да купувам) и естествено резултатът е трагичен. преди няколко дни обаче си правих със стимуланта на икаров + сусамово и да ви кажа определено видях добър ефект.НО - имам много да догонваам... Simple Smile

# 57
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Ще догониш  Hug

# 58
  • Мнения: 372

Честито, gardje!
Фармаколор е чудесна боя! Дано отново останеш доволна.
   Hug

И с грижите ще се справиш, не се съмнявам.   Wink   Чакаме снимки!    Hug

# 59
  • Мнения: 6
Здравейте блондита Simple Smile Извинявайте,че нахлувам в темичката.До сега само ви четях,но сега ми е нужна помоща ви.След голямата борба да махна черното, стигнах до 7-ца на половината ми коса и надолу 6-ца (косата ми е дълга 2 педи над кръста).Но не исках да ходя шарена и си взех 6.1 тумно пепелно русо на Бес със желанието да я изравня, но косата ми стана тъмно кафява със лек червен оттенък  #Crazy Ако сега примерно си взема някаква силноизсветляваща боя дали ще поизсветлее малко косата ми? Искам да постигна този цвят http://sole.snimka.bg/other/kosa.622614.25099718

Общи условия

Активация на акаунт