Как отглеждате децата си, ако живеете в малко жилище?

  • 19 674
  • 246
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 79


Къщата ни е 100кв . , но за съжаление имаме вътрешно стълбище което заема толкова място ,че спокойно там можеше да има още една стая .Така щях да имам две детски стаи . Засега децата спят в една стая , но като пораснат ще трябва да ги разделя , защото са момиче и момче. Имам няколко идеи , но ще трябва да се приготвя за голям ремонт !

# 241
  • София
  • Мнения: 62 595
как за какво му са на седем-десет години - за каквото са ти и на теб - малко спокойствие и усамотение за няколко минути. На седем-десет все още не са се отказали от игрите и играчките. Колкото до 2-годишното, и то изразходва голямата енергия навън, вкъщи няма да търчи, я!  Peace

# 242
  • Мнения: 65
Много трудно се живее с едно дете в две стаи. Непрекъснато снове и в двете и прави страхотии - катерене, скачане от високо, бъркане по шкафчета.... А да го затворя в едното стайче, не става - те и без това са мънинки.
Та, по темата - гледам във всяка минута да сме навън. Стига да не вали! Да се натича на воля и после - бегом в теснотията - да поспи.

# 243
  • София
  • Мнения: 9 879
Андариел, всеки с мнението си, аз лично не съм съгласна с твоето Simple Smile:
Едни 50 квадрата както и да ги усвояваш, пак си остават 50 квадрата, няма как да се чувстваш като в 150. Всичко това с пренареждането, подреждането и прочие, е за успокоение на човека, че прави нещо по въпроса, а не че има реални промени.
До 18-тата си година съм живяла на 160 квадрата.Не казвам, че ми е било зле. Сега на същите тези квадрати живеят семейството на брат ми и им е тясно. Laughing Нямат място за сушилня примерно. Въпрос на подредба и приоритети.
Наложи се да се преместим от нашето 57-квадрата жилище за две години в такова от 70 квадрата, пак две стаи и кухня. Е там ми беше тясно- огромен дълъг коридор, около 6 метра, две  стаи, едната от които много малка, и кухня с бокс, малки. Една огромна тераса и една малка. Наистина ни беше тясно, но бяхме под наем и нямаше какво да направим.
Сега, аз не твърдя, че предпочитам малко жилище пред голямо Mr. Green, твърдя, че с правилната подредба и малкото жилище може да бъде практично и удобно....и обратното- с неправилната подредба и разпределение и 160 квадрата може да ти се сторят малко.

# 244
  • Мнения: 3 419
Абе по-важното е да си ги имаш квадратите,пък ги усвоявай и разпределяй както искаш Peace И пак напомняма,че тук не е Наш Дом се пак. Обсъждаме защо ни е или не комфортно в малко жилище. нам мен не ми е,аз също Volupte гледам д асме повече навън и да се измори малката,защото вкъщи няма възможности за много игри.

# 245
  • Мнения: 15 379
Живеем 4 човека в малко жилище - 70 квадрата. Теснотия.
Жилището ни е добре организирано, дотолкова че да бъде в голямата си степен удобно за нас.
Ремонтираме и обзавеждаме новият ни, доста по-голям дом. Обичам да ми е широко, чистенето не ме притеснява изобщо.

# 246
  • Мнения: 25
В малкото жилище освен ред и малко мебели с много функции,друго не трябва.
Еднакво удобно е стига да има организация:)

Общи условия

Активация на акаунт