Всяка една жена, в един момент .....

  • 11 668
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 349
Напротив - има едно единствено нещо сигурно и това е смъртта.

От един филм много ми хареса - остави вратата на клетката отворена, ако искаш птичката да се върне при теб. Peace

Има и друго сигурно нещо - данъците. Това беше от филма "Да се срещнеш с Джо Блек". Много готин филм. Та репликата беше: Няма нищо сигурно освен смъртта и данъците.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Точно това имах предвид - човек никога не може да е сигурен дори и в себе си за дълъг период от време. Може да си сигурен сега, но не знаеш след 5 или 10 год как ще се промениш ти, човека до теб и всички останали обстоятелства, които колкото и да си "железен" няма как да не ти влияят. Аз съм на 36 год и продължавам да се изненадвам от себе си непрекъснато. А и друго - човек може на теория и принципно да си мисли едно, но като ти се случи на практика да реагираш по съвсем различен начин, какъвто изобщо не си очаквал. И това важи за всичко, не само за изневярата.
И естествено че не всички жени изневеряват. Просто няма предварителни гаранции, като на пералните например.  Mr. Green Можеш само да се надяваш, че няма да попаднеш на грешното място в грешния момент.  Praynig

# 47
  • София
  • Мнения: 4 349
Точно това имах предвид - човек никога не може да е сигурен дори и в себе си за дълъг период от време. Може да си сигурен сега, но не знаеш след 5 или 10 год как ще се промениш ти, човека до теб и всички останали обстоятелства, които колкото и да си "железен" няма как да не ти влияят. Аз съм на 36 год и продължавам да се изненадвам от себе си непрекъснато. А и друго - човек може на теория и принципно да си мисли едно, но като ти се случи на практика да реагираш по съвсем различен начин, какъвто изобщо не си очаквал. И това важи за всичко, не само за изневярата.


 newsm10 Но нищо не ни пречи да сме си зайчета с принципи. Говорим си наляво надясно, пък после постъпваме според ситуацията, според времето и според хората.

# 48
  • Провинция
  • Мнения: 509
Дай на една жена малко свобода и лично време, защото колкото по-изкъсно ни държите и ни лишавате от комплименти,внимание и разбиране,толкова по-склонни сме да кръшнем.Също като при децата-колкото по-му забраняваш нещо на едно дете,то толкова повече го иска.Но и много зависи от жената.Майка ми е държана цял живот изкъсо,баща ми е....,но тя никога не е стъпила на криво ,най-малкото заради нас с брат ми.Докато за баща ми не съм толкова убедена.

# 49
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Крадешком изневеряват мъжете , жените - само от обида!
                                                      Евтушенко го е казал Simple Smile

# 50
  • Мнения: 15 044
Дай на една жена малко свобода и лично време, защото колкото по-изкъсно ни държите и ни лишавате от комплименти,внимание и разбиране,толкова по-склонни сме да кръшнем.Също като при децата-колкото по-му забраняваш нещо на едно дете,то толкова повече го иска.
Аз имам обратния пример - жена, която има цялата свобода и доверие от страна на мъжа си! И изневери, според мен от скука! И продължава да изневерява, но вече със знанието на мъжа си.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 349
Дай на една жена малко свобода и лично време, защото колкото по-изкъсно ни държите и ни лишавате от комплименти,внимание и разбиране,толкова по-склонни сме да кръшнем.Също като при децата-колкото по-му забраняваш нещо на едно дете,то толкова повече го иска.
Аз имам обратния пример - жена, която има цялата свобода и доверие от страна на мъжа си! И изневери, според мен от скука! И продължава да изневерява, но вече със знанието на мъжа си.

Ей и къде пак е златната среда? Като ни държат изкъсо, сме склонни да изневеряваме. Когато ни дават свобода - пак изневеряваме. Май не знем какво точно искаме!!! Дали мъжете ще у;елят тази златна среда на внимание, комплименти, свобода, заинтересованост!!!

# 52
  • Мнения: 55
Цитат
Вода и жена като тръгнат, спиране няма.
народна мъдрост.

Еййй, умен народ сме бе!!!

# 53
  • Мнения: 1 253
Глупости, всяка една, всеки един... Стига клишета и обобщения. Зависи от човека, от възпитанието, партньора, обстоятелствата. Тези мъдрости ми се струват много удобни за хората, на които им се кръшка без да се чувстват нещо зле. Нали така или иначе всички го правели...

# 54
  • Мнения: 64
Глупости, всяка една, всеки един... Стига клишета и обобщения. Зависи от човека, от възпитанието, партньора, обстоятелствата. Тези мъдрости ми се струват много удобни за хората, на които им се кръшка без да се чувстват нещо зле. Нали така или иначе всички го правели...

Да,даааа всичко е относително!  Wink

# 55
  • Мнения: 15 044
Глупости, всяка една, всеки един... Стига клишета и обобщения. Зависи от човека, от възпитанието, партньора, обстоятелствата. Тези мъдрости ми се струват много удобни за хората, на които им се кръшка без да се чувстват нещо зле. Нали така или иначе всички го правели...
Не става въпрос за обобщения! Темата е за това, че никой не е застрахован и на всеки може да се случи, а не че всички го правят. А дали това е просто оправдание, всеки преценява за себе си! Аз лично познавам хора, които се заричаха, че никога не биха го направили, а изневериха и други, които не изневеряват, но и не обясняват непрекъснато как не биха го направили.

# 56
  • Мнения: 1 253
Виж, с това съм съгласна  Hug Според мен едно от хубавите неща на живота е, че е шарен и непредвидим, че можем понякога да изненадаме и самите себе си. Не ми допада навика да се сравняваме или да се напъхваме в рамки, а ми се струва, че българите имаме такава склонност. Хората сме различни, слава богу, иначе животът щеше да е много скучен.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 349
Виж, с това съм съгласна  Hug Според мен едно от хубавите неща на живота е, че е шарен и непредвидим, че можем понякога да изненадаме и самите себе си. Не ми допада навика да се сравняваме или да се напъхваме в рамки, а ми се струва, че българите имаме такава склонност. Хората сме различни, слава богу, иначе животът щеше да е много скучен.

Абе хубаво е да изненадвеме себе си и другите с хубови проави, а не  с лоши!!!

# 58
  • Мнения: 2 803
И аз съм на мнение, че не бива да се слагат хората в рамки, да се обобщава така, не обичам клишета и не деля на мъжете....жените....и т.н. До човека си е.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 349
И аз съм на мнение, че не бива да се слагат хората в рамки, да се обобщава така, не обичам клишета и не деля на мъжете....жените....и т.н. До човека си е.


До човека, обстоятелствата, обстановката и до толкова много неща ..................... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт