Отговори
# 315
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
и аз много искам да го гледам. дават ли го още по кината досолкото си спомням не излезе ли някъде през февруари? и Чужденецът ми се гледа и него търся да го сваля но нещо не мога да попадна на правилното място.Simple Smile

Тук го има на 4 части:

http://vbox7.com/play:fe20af6518

# 316
  • Мнения: 6 833
Здравейте!
Да ви попитам  " Вила Роза" има ли го някъде качен и ако може линк?  Rolling Eyes

# 317
  • София
  • Мнения: 6 219
Торент тракерите подържат политика на НЕкачване на български филми.
Абсолютно правилна. Ясно ми е, че не всеки може да отдели пари за билет за кино, но то пък от свая страна в България се прави трудно.

# 318
  • София
  • Мнения: 627
Аз пък искам да отделя пари за кино , но най близкото ми е на над 100 км  ooooh! и би ми излязъл доста скъп билета .

 Сори за спама  Peace

# 319
  • Мнения: 0
Българското кино трябва да се цени, не само защото трудът по даден филм е неимоверно голям.

Попаднах на хубав сайт, аз го оценявам - http://film-bg.blogspot.ca/

# 320
  • Бургас
  • Мнения: 6 906
Аз пък искам да отделя пари за кино , но най близкото ми е на над 100 км  ooooh! и би ми излязъл доста скъп билета .

 Сори за спама  Peace

Така е. Кина има в 5-6-те най-големи града в БГ. Останалите чакат или да го пуснат филма по тв или да го гледат в нета.

# 321
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Преди малко във Фейсбук попаднах на това съобщение, писано от Ники Илиев относно разпространението на филма "Живи легенди":

Здравейте.
Утре, на 11ти със Саня и Орлин ще представим "Живи легенди" във Велинград. Две прожекции, от 18 и 20 часа. В читалище "Отец Паисии".

На 13ти сме в Плевен. Не знам точно къде, в някъде на открито, в градска градина в града, мисля. Ще пиша пак за това.

...На 17ти сме в Банско. Пак две прожекции, в читалището.

Заповядайте.
Иначе ще има още градове, в България и в чужбина. Ще пиша скоро.
Всичко добро



# 322
  • Мнения: 0
Какво ще кажете за новия сериал Революция Ζ?! Аз съм много приятно изненадана както от идеята,  така и от играта на актьорите!!!

# 323
  • Мнения: 4 600
Какво да кажем, освен, че не е никак нов.

# 324
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Какво ще кажете за новия сериал Революция Ζ?! Аз съм много приятно изненадана както от идеята,  така и от играта на актьорите!!!

Тази тема не е коментарна, има друга тема за сериала, където можеш да се включиш  Peace

Сега повтарят първите два сезона, които вече са излъчвани и очакваме да тръгне новия трети сезон  Peace

# 325
  • София
  • Мнения: 1 227
Дали някой може да се сети за името на един БГ филм .Антон Радичев играеше баща на едно момче,мисля беше железничар(Радичев) и отиде при бащата на приятелката на сина си ,който е професор.Искаше да се сватосва .Професора го попита дали иска лед за уискито ,а Радичев отговори:"Какъв лед на тоя студ бе,свате?" .Моля ако се сещате ,кажете заглавието за да го потърся и гледам отново .

# 326
  • Мнения: 1 040
Дали през септември ще започнат нови сезони на известните български сериали или дори съвсем нови заглавия? Наскоро прочетох, че през септември ще гледаме сезон 5 на Домашен арест по БТВ. newsm78

# 327
  • Мнения: 4 595
И аз се интересувам, досега би трябвало да са обявили, ако нещо ще започва. Не съм чула да снимат, май само с реалита ще ни залеят.

# 328
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Рекламират нов сериал по Канал 1  Peace Надявам се по-късно да има и 4 власт и Под прикритие  Peace

Последна редакция: пт, 29 авг 2014, 22:22 от a.l.e.n.a

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Не мисля,че снимките на 5-ти сезон на Под прикритие дори са започнали.Обикновено края на август-септември започват да снимат,така че има време за него Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт