Отговори
# 540
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Снимат нов сериал за Бтв „Мен не ме мислете“ ще стартира по bTV през пролетта.

Започнаха снимките на най-новия сериал на bTV, който зрителите ще могат да видят само след няколко месеца. „Мен не ме мислете“ ще ни вкара в сложния свят на взаимоотношенията по време на развод.Сериалът, който е от създателите на „Съни Бийч“, ще ни покаже историята на жена на средна възраст, която минава през тежък развод. Тя се бори да запази индивидуалността си и двете си деца по време на процеса, което никак не е лесно. В главните роли ще видим Весела Бабинова, Руши Видинлиев, Иван Юруков, Дария Симеонова и Ирина Митева.Персонажите са предизвикателство за някои от актьорите, тъй като са съвсем различни от тях като характер. Иван Юруков сподели, че неговият образ е на човек, който е в душевна криза и е пред разпад.Руши Видинлиев пък играе ролята на адвокат, който е много интелигентен и много отдаден на работата си, но се оплита в глупости и това го прави по-близък като образ до популярния певец и актьор.В сериала, който ще завладее праймтайма на bTV през пролетта, се преплитат любов, комедия и драма. Героите са обикновени хора, а не известни и богати, така че по-голям брой от зрителите ще се идентифицират с тях.

# 541
  • Мнения: 6 940
Супер! Ще се радвам да гледам Руши, Ирина Митева също много ми допада.
Весела Бабинова вече сме я виждали в ролята на развеждащата се във филма на бнт "Денят на бащата".

# 542
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Вероятно през пролетта и втория сезон на "Съни Бийч" ще пуснат.

# 543
  • България <3
  • Мнения: 327
Здравейте, надявам се да не нарушавам правилата. Има един български сериал с 2 сезона Дървото на живота, исторически за годините след освобождението. Искам да го намеря някъде и да го гледам, но никъде не успях - замунда, п2пбг, зелка... никъде го няма. В ютуб има накъсани епизоди - не става от там. Моля ви, ако някой знае от къде мога да го изтегля да сподели. Наскоро разбрах за съществуването му и ми е интересна тематиката. В аренабг не можах да се регистрирам, не ми праща мейл.

# 544
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аз пък с едно написване на заглавието го вамерих на три места.
В арена.бг ги няма всички епизоди, тъй че не съжалявай, ако само заради него си правила опит за регистрация. Т.е. от първи сезон липсват вторите 6 епизода.За другите торенти има, ако желаеш, мога да ти ги изпратя на лични.
Сега обаче давам други линкове, откъдето може да гледаш, макар че е бъкано с реклами. Просто трябва да си по-търпелива.
Скрит текст:
И нещо, което видях последно и което може би е най-добрият вариант, ако не си в чужбина, защото за там знам, че трудно се гледа съдържание от Vbox7 - И двата сезона, Само втори сезон

# 545
  • България <3
  • Мнения: 327
Здравей, благодаря за линковете. Стрийминг сайтовете ги видях и аз - вбокс, нуши бг и още няколко, но ми се искаше да го изтегля от някой торент, за да го имам съхранен на компютъра. В замундаТВ като натиснеш на някои от епизодоте пише Oops video not found, други тръгват. Надявах се на рутракер, понеже казват, че руските торенти са добри, ама там пък нищо. Вероятно от вбокс ще го изгледам. Видях коментари, че преди години го е имало в замунда, но явно са го махнали, заради копирайт.

# 546
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
За Google Chrome има приставка, с която може да се изтегли видео от различни сайтове, вкл. и Vbox7 - DownloadHelper.

# 547
  • Мнения: 5 774
Здравейте! Simple Smile Много харесвам новите български комедии и филми, и сериали. Смятам, че се справят мноого по-добре с комедиите, отколкото, ако залитнат към някоя драма (като Белези или Пътят на честта).

С нетърпение очаквам втори сезон на Съни бийч, дано е толкова добър колкото беше първи.
Други любими сериали са ми Английският съсед и Връзки.

От тези, които не са комедии много харесвам Дяволското гърло, Порталът, Дървото на живота.

Снощи гледах ''Диви и щастливи'' с Яна Маринова и Луиза Григорова, въпреки че не харесвам втората се справи чудесно и филмът много ми хареса, много се смях.
Много любим също ми е Голата истина за група Жигули, Чужденецът.


# 548
  • Мнения: 6 940
Някъде из фб мернах споделена снимка на Владо Карамазов, снимат 2ри сезон на Дяволското гърло.

# 549
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
По bTV от известно време се въртят разни спотове за някакво "изумление". Някой да има представа за какво става въпрос?

С интерес очаквам "Петя на моята Петя" и "В сърцето на машината".

# 550
  • Мнения: 11 737
В "Петя на моята Петя" на Вергов дъщерята ли участва?

Харесах "Диви и щастливи". Не беше нещо кой знае какво, но се забавлявах.

# 551
  • Мнения: 6 940
И аз чакам с нетърпение "Петя на моята Петя".  Да няма да го дават и по тв?

# 552
  • София
  • Мнения: 2 239
И аз много харесах "Диви и щастливи".
Признавам, подходих предубедено, но много приятно ме изненада резултата, личеше си, че бюджета е бил голям.

Гледах и "Доза щастие", който пропуснах покрай Ковид на голям екран. Много силен филм. Доволна съм от бг филмите по телевизиите тези дни.

И аз очаквам "В сърцето на машината", също и "Завръщане 2" тази година.

# 553
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
А, да, на "Завръщане" 2 забравих, че също предстои премиерата. Не се сещам за други нови български филми, но ако се появят, няма да се разсърдя. Особено пък ако си заслужават.

В "Петя на моята Петя" участва Алена Вергова, да, но в трейлъра, който въртят в момента по bTV, не я виждам. Пък и ролята ѝ май не е голяма. В ролята на Петя, за която реално е филмът, е Александра Костова - играеше малката дъщеря на героя на Юлиан Вергов в "Маймуна". В ролята на Петя Дубарова е Алиса Атанасова, която има доста голяма прилика с младата бургаска поетеса, останала завинаги на 17. Току-що попаднах на заглавие, че на Нова година е починал баща ѝ Стайко Дубаров, но е успял да види филма. Светла им памет и на двамата!
Иначе няма как да дават филма по телевизията, тъй като тепърва "тръгва" по кината. Поне две години ще трябва да се изчака.

Кинопремиерата на "Диви и щастливи" е била на 29.11.2019, например. Всъщност, и него гледах. И аз като malina_smile подходих с леки предубеждения, но също не останах разочарована. Е, смешно ми беше, че художествената галерия във Велико Търново беше представена като хотел, че по пътя към Арбанаси малко трудно се стига до разклонение "Варна-Русе"  и че хеликоптерът няма как да пристига от София, пък да дойде откъм Царевец, ама... това да са му кусурите...

"Доза щастие" бях гледала още като го пуснаха в HBOGo. И снощи го гледах, разбира се. Темата е супер тежка, но само заради това през какво е минала и какво е успяла да победи Весела Тотева, си заслужава да се гледа. Пък и я помня като добър журналист. Жалко, че и тя си отиде от този свят без време.

# 554
  • Мнения: 14 635
Не съм гледала ''Доза щастие''.Вчера просто видях,че свърши.Ако бях попаднала,щях да му хвърлям по едно око.Темата ми е страшно омразна.Весела Тотева много я харесвах.Само не ми е ясно,как изведнъж я взимат в телевизията.Сигурно е имала някакво рамо.Дъщеря и не ми харесва.Гледала съм я само в интервюта,не ми е симпатично това момиче.Късмет,че не е увредена.
 
Цитат
Много любим също ми е Голата истина за група Жигули
Къде може да се гледа?

Общи условия

Активация на акаунт