Отговори
# 330
  • Мнения: 4 585
Иска ми се да продължат всичките, има и такива които само по един сезон, а бяха хубави- кантора митрани, секс лъжи и тв, четвърта власт....

# 331
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Ще добавя и Отплата, ако помните го даваха по Нова и като дойде време за 2 сезон - Орлин влезе в ББ  ooooh! Сериалът се отложи и отиде по дяволите  Cry

За Секс лъжи и ТВ .... коментираха (Л.Дилов и сие), че бил с нисък рейтинг .... ами аз тази телевизия тогава я ненавиждах, случайно разбрах за филмчето, суперско беше, много ми хареса. Дано има 2 сезон, но май няма да има Sad

Канал 1 пускат нов сериал, вероятно до празниците, миналата година така беше 4 власт. Под прикритие го пуснаха през новата година, сега очаквам втори сериал след новия - пак от януари, но за Под прикритие обявиха следващ сезон, а за 4 власт го оставиха под съмнение, затова ми се стрива, че новият сериал ще е от септември до декември, а от януари 2015г. - Под прикритие - "н"-ти сезон - май шести трябва да е  Thinking

# 332
  • Мнения: 4 585
Аз много се кефя на българските филми, всички ги харесвам от комедийните обаче само столичаните. Сещам се за Забранена любов колко бях скептична когато го излъчваха, но сега 299 серии изгледах на един дъх. Къде е Маги също беше много добър. Срещали ли сте по торентите на Петър Одаджиев Хотел България?

# 333
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
По някой от каналите излъчва ли се нов български сериал - имам предвид нов сезон или нова продукция, а не повторение?

По БНТ лятото имаше реклами, но май нищо не се излъчва, нито там, нито по другите ТВ?  Rolling Eyes

# 334
  • София
  • Мнения: 11 466
По някой от каналите излъчва ли се нов български сериал - имам предвид нов сезон или нова продукция, а не повторение?

По БНТ лятото имаше реклами, но май нищо не се излъчва, нито там, нито по другите ТВ?  Rolling Eyes
За нов - май не, всички евентуални нови почват да ги снимат през есента...
Инак, Столичани в повече сякаш започна

# 335
  • Мнения: 17 982

Инак, Столичани в повече сякаш започна

Кога бе  Shocked

# 336
  • Пловдив
  • Мнения: 2 389
Повторение.

# 337
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
"На границата" кога започва?

# 338
  • Мнения: 3 960
В събота гледах интервю с Ернестина Шинова и тя сякаш каза, че Столичаните започват през 2015 (ама дали каза началото не мога да кажа със сигурност) Peace

# 339
  • Sofia
  • Мнения: 26 358
новите епизоди ли?

# 340
  • Мнения: 1 038
Дали скоро ще започнат нови сезони на известните български сериали или дори съвсем нови заглавия? Нищо не откривам. newsm78

# 341
  • Мнения: 4 585
И аз се интересувам, пълно затъмнение, някой ако нещо знае да се излъчва или снима скоро да казва:)

# 342
  • Мнения: 718
Май за момента са в дълбока дупка.

# 343
  • Мнения: 2 752
От началото на миналия месец започнах да гледам Под прикритие по немския FOX. В момента дават всички 4 сезона накуп. Това е единственият български сериал, който са давали досега в чужбина. Иначе нямам възможност да гледам българска ТВ тук.
Странно ми е, че е със синхронен превод на немски  Grinning  но това е положението. По ревютата го определят като най-добрия криминален сериал от Европа.

# 344
  • Sofia
  • Мнения: 26 358
..... определят като най-добрия криминален сериал от Европа.
  да,наскоро даваха,че е харесван и излъчван в много страни,похвално е  Peace


по тв7 започнаха да повтарят "Кантора Митрани",не съм го гледала редовно преди,но имам спомен,че сериала не беше зле

Общи условия

Активация на акаунт