Крилати (ала безмоторни) форумски фрази, мисли, сентенции ... 2

  • 7 159
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 216
Цитат:Няма ли някой да вземе Али Ръза за вице, че БТВ-то да спрат и Листопад до изборите?
 hahaha hahaha

# 16
  • Мнения: 4 120
На кого е това за Али Ръза, добро е  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 405
На кого е това за Али Ръза, добро е  Mr. Green

номинации на Капитал за туит на седмицата, цитирано в тема във форума Simple Smile

а ето още нещо, цитирано в темата за Тери Пратчет, което много ми хареса:

накара ме да се сетя за думите на лекар, получил престижна награда по медицина, който след задължителните благодарности добавил:

"Нелепо е как се дават много пари за разработване на нови методи за уголемяване на бюста и удължаване на пениса, а почти нищо за изследвания за значими болести като алцхаймер. В резултат, след 40-50 години ще имаме старци и бабички с огромни бюстове и пениси, които няма да знаят какво се прави с тях."

# 18
  • Мнения: X
 Joy Joy Joy Е това е добро наистина!

# 19
  • Мнения: 2 353
накара ме да се сетя за думите на лекар, получил престижна награда по медицина, който след задължителните благодарности добавил:
"Нелепо е как се дават много пари за разработване на нови методи за уголемяване на бюста и удължаване на пениса, а почти нищо за изследвания за значими болести като алцхаймер. В резултат, след 40-50 години ще имаме старци и бабички с огромни бюстове и пениси, които няма да знаят какво се прави с тях."

  Култово е, наистина! Joy

# 20
  • Мнения: 17 546
Един разкошен подпис! Crazy hahaha

Цитат
М-тел - "Животът не се измерва с броя изговорени минути, а с месечните сметки, които спират дъха ти!

# 21
  • София
  • Мнения: 30 142
често съм чела такива фрази в подписите на някои съфорумки, които пък са цитирали други напр. в подписа Пипи дългото чорапче имаше някакъв цитат за кърменето от съфорумка  Laughing

Последна редакция: чт, 22 сеп 2011, 00:07 от missence

# 22
  • Мнения: 3 909
За пробиването на зърната?

# 23
  • Мнения: 4 668
Темата е супер  Peace
Ето това ме остави без думи сутринта  Laughing -

"Оглеждайки се сред мои познати и роднини,тези,които са живели на по-малка площ,са доста по- сплотени семейства,от тези с много лично пространство"


По повод на спора е ли е по - добре децата да си имат стая или как е супер да живееш с три деца в гарсониера ...
Така че , тези с повечето площ - марш да се сплотявате  Twisted Evil

# 24
  • София
  • Мнения: 30 142
За пробиването на зърната?

да, да нещо подобно беше. Смяла съм се с глас.

Нел, те тези с малкото площ нямат друг избор, освен да са сплотени  Laughing И да се скарат, няма къде да отидат   Simple Smile

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 30 142

това, ако е написано сериозно, е въпросът на годината за мен  Laughing

имаше и едно: "започвам изречението с точка, защото не знам как да го започна по друг начин" (цитирам по памет)  Laughing

А, да не забравя и любимото ми: "вярно ли е, че ако мъжът ми смуче нещо, докато спи, няма да хърка. Ако е вярно, мисля да започна с биберон-залъгалка, защото това не се издържа"  hahaha Joy

# 27
  • Мнения: 1 129
А, да не забравя и любимото ми: "вярно ли е, че ако мъжът ми смуче нещо, докато спи, няма да хърка. Ако е вярно, мисля да започна с биберон-залъгалка, защото това не се издържа"  hahaha Joy

 Joy hahaha Joy не, не, не

Аз си спомних за една майка, която питаше как може да си направи кърмата цветна, понеже бебето й не искало да суче и да му е по интересно...мисля, че беше попитала дали може да пие боя за яйца, че била безвредна...ах, как не мога да се сетя къде я четох таз мама  Thinking

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Мисля, че беше сериозно. Четох темата тогава, такъв смях беше. Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 30 142
....Аз си спомних за една майка, която питаше как може да си направи кърмата цветна, понеже бебето й не искало да суче и да му е по интересно...мисля, че беше попитала дали може да пие боя за яйца, че била безвредна...ах, как не мога да се сетя къде я четох таз мама  Thinking

ааа, да и това си го спомням  Joy

Общи условия

Активация на акаунт