Зелена карта 2013

  • 122 076
  • 1 522
  •   2
Отговори
# 60
  • Miami
  • Мнения: 413
С риск да повтарям питане, кандидатстване на семейство с деца без подписан брак и евентуален късмет да спечели единия, какво става? Бракът задължително условие ли е?
Да, ако иска и партньора да замине.

# 61
  • Мнения: 62

Някой знае ли таз фирма Джезабел реална ли е, че мислим тази година чрез тях да участваме, да не са поредните мошеници? newsm78

Здравейте, Джезабел не е ли фирма за преводи и легализация на документи? В предишната ми работа съм ги наемала да правят преводи за разни чуждестранни патентни ведомства. Справяха се добре, но веднъж закъсняха със сроковете и шефа ми  каза повече никога да не ги наемаме... що зор видях да намеря после добър преводач - технически немски  ooooh!

# 62
  • Мнения: 11
Записвам се и аз при вас  bouquet Тази година и ние ще пробваме за първи път, защото тук вече наистина не се издържа. Успех на всички, които истински го желаят Peace

# 63
  • Мнения: 8

Не му ли предложи ти сама /в друг форум/  или бъркам  Embarassed
Да,сама му предложих,защото знам,колко е трудно да идеш някъде,където не знаеш какво те чака и не познаваш никого.Моите гаранти бяха много добри с нас и много ни помогнаха.Искам и аз да направя същото за  човек,който няма познат в САЩ.Предлагам храна и подслон напълно безплатно,но месец.Повече не мога Naughty.Другата година пак Simple Smile.
Успех,момичета  bouquet!

Последна редакция: ср, 21 сеп 2011, 04:28 от sonq.

# 64
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834

Не му ли предложи ти сама /в друг форум/  или бъркам  Embarassed
Да,сама му предложих,защото знам,колко е трудно да идеш някъде,където не знаеш какво те чака и не познаваш никого.Моите гаранти бяха много добри с нас и много ни помогнаха.Искам и аз да направя същото за  човек,който няма познат в САЩ.Предлагам храна и подслон напълно безплатно,но месец.Повече не мога Naughty.Другата година пак Simple Smile.
Успех,момичета  bouquet!


Адмирации отново и тук newsm10 Малко са хората като теб  Simple Smile Като знам, че има хора, които не искат да вземат собствените си роднини за малко, докато се установят...  ooooh!

# 65
  • Мнения: 1 043
Записвам се и аз при вас. За първи път ще кандидатстваме.
А този т.нар. гарант сега при попълването на дкументите ли трябва да се уточни, или може и на по- късен етап?

# 66
  • Мнения: 155
И аз имам питане за гаранта?Задължителен ли е? Нямам познати  ,които могат да ми станат такива!

# 67
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Записвам се и аз при вас. За първи път ще кандидатстваме.
А този т.нар. гарант сега при попълването на дкументите ли трябва да се уточни, или може и на по- късен етап?

Може и на по-късен етап  Peace

И аз имам питане за гаранта?Задължителен ли е? Нямам познати  ,които могат да ми станат такива!

Ами нали трябва някъде да ти пратят картата  Simple Smile А без адрес няма как да стане. Не е задължително да живееш при гаранта, може само да посочиш адреса му, от където ще си вземеш картата  Peace

# 68
  • Мнения: 465
Записвам се и аз при вас. За първи път ще кандидатстваме.
А този т.нар. гарант сега при попълването на дкументите ли трябва да се уточни, или може и на по- късен етап?

Едва при евентуално спечелване на карта е нужно да се уточни.  Peace

# 69
  • Мнения: 1 210
Някъде бях чела, че ако си пребивавал еди колко си време в друга държава се изисква някакъв документ...ама че го обясних,но дано сте ме разбрали  Laughing Та...съпругът ми е работил в Германия около 6-7 месеца, ще трябва ли някакъв документ и трябва ли да се набави още при подаването на документите или може по-късно... newsm78

# 70
  • Мнения: 465
При първоначалното попълване на документите - не. За следващите етапи не знам.

# 71
  • Мнения: 0
Здравейте,

Тази година и ние ще кандидатстваме с приятелят ми. Искам да попитам, ако случайно сключим брак МАЛКО ПРЕДИ да подадем апликейшъните и също така, АКО случайно изберат един от нас, дали ще бъде това подозрително и ще трябва да доказваме връзката си, както тези които са сключили след като са били избрани? В смисъл, ако брака е сключен 1-2-3 седмици преди да се подадат апликейшъните?

Надявам се разбрахте какво искам да кажа, че май не го обясних като хората Grinning  newsm12

# 72
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 631
Здравейте, ако ми позволите да се запиша само з а сега   bouquet Тази година ще кандидатствам за пръв път...

# 73
# 74
  • Мнения: 1 043
Благодаря Ви за отговора   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт