Мъж или жена е гинекологът ви?

  • 2 740
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 361
предпочитам мъж гинеколог

# 16
# 17
  • Мнения: 2 000
Моят гинеколог е жена и съм много доволна от нея. До сега не съм ходила при мъж гинеколог.

# 18
# 19
  • Мнения: 1 866
Моят гинеколог е мъж, но не съм го избирала по пола, а по професионализма му. Преди това бях при жена и също бях много доволна, но смених местожителството си и нямаше как да продължавам да ходя при нея. Против съм такива определения като мъжете са по-добри. Чудим се защо има дискриминация на жените, а в същото време самите ние жените я подкрепяме.  

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Жена. Някак си ми е неудобно при мъже  Blush. Макар, че когато раждах хич не ми беше до това да мисля кой ме преглежда или изражда.

# 21
  • Мнения: 972
Мъж. Много добър лекар е, но не мисля че това зависи от пола.

# 22
  • Мнения: 1 341
Преди ходех при жена,но смених местоживеенето и трябваше да сменя и лекаря.Сега ходя при мъж и съм много доволна, и съм много по-спокойна отколкото при жена.

# 23
  • Мнения: 1 410
Още преди да забременея ходех при жена и съм много доволна от нея. Не смятам да я сменям и не съм я избрала заради пола й, а просто отидох при нея и бях доволна от първия път.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Жена

# 25
# 26
  • Варна
  • Мнения: 974
Винаги съм се доверявала на мъже гинеколози, посещавала съм докато бях бременна и жена, но честно казано няма доверия на жена гинеколог. Пък и попринцип практиката показава, че процентно мъжете са по-добри (дано не засегна някой).

# 27
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Жена. Но принципа, по който съм я избрала определено не е половият, а нейния професионализам.

# 28
  • Мнения: 6 472
Мъж е, но не това ми е критерий при избора Grinning

# 29
  • Мнения: 2 255
винаги съм предпочитала МЪЖ, смятам че са по-внимателни (въпреки, че сигурно си е до човек) но поне опита ми толкоз години го доказва

Общи условия

Активация на акаунт