Спам - чат ( 19.09 - 25.09.)

  • 16 978
  • 1 172
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 234
2 дни бяхте на милинки.Сега споделете как приготвяте рибка eat

# 31
  • Мнения: 230
...отммахвам...замахвам крачоли  Mr. Green Mr. Green Mr. Green,,,,,

# 32
  • Мнения: 2 491
Аз па цяла седмица се точа да го гледам тоя сериал и снощи не можах да сколасам, то глдене, то къпане на детИ, то подреждане и т.н....пфу таз неделя я мразя май ooooh! И кво накрая мойте мъже се опънали доволно на диванчето и гледат филми, а аз  prostor clean needle clean ooooh!
Та става ли сериала(Седем часа разлика)?

Знете ли аз кой страшно много искам да гледам и все го изпускам, досега са минали 2 серии, дано го пуснат в нета-този по БНТ "Английският съсед"- като му четох анонса само се развеселих, пък иначе си представям каква ще е кушия... Ето линк: http://bnt.bg/bg/movies/details/1213/anglijskijat_sysed

# 33
  • Мнения: 345
Змии даже на картинка не гледам, няма такъв страх  ooooh!

2 дни бяхте на милинки.Сега споделете как приготвяте рибка eat

каква е рибката

# 34
  • Мнения: 6
Хилоуууууууууууу  wavey

# 35
  • Мнения: 234
Каквато и да е риба-бяла,сом,шаран,скумрия....

# 36
  • Мнения: 599
У къщи е паднала бомба - всичко от старата детска е в нашата стая и имам само една пътечка за минаване  Crazy Детето спи във всекидневната. Днеска майсторите са наред да дрискат. Направо не ми се прибира  ooooh!

# 37
  • Мнения: 2 491
Каквато и да е риба-бяла,сом,шаран,скумрия....
Панираш бялата. Печеш скумрията.

# 38
  • Мнения: 345
Може да пробваш върху сол. Друг варант е да я намажеш с мазнина, сол, подправки, завиваш я с фолио и печеш.

# 39
  • София
  • Мнения: 819
От 8.30 сабале досега изхарчих около 400 кинта, мога спокойно да ходя на работа Mr. Green

# 40
  • Мнения: 5
Morning, муцки Hug

Спи ми се, пък вие вече готвите... Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 599
От 8.30 сабале досега изхарчих около 400 кинта, мога спокойно да ходя на работа Mr. Green

К'во си купи мо?

# 42
  • София
  • Мнения: 819
Де да бех си купила - 80 кинта за помагала, учебник и тетрадка по английски на дзверо, платих моя и на Козльо телефоните, внесох парите за двата лаптопа, и айдеееееееееее ooooh! ooooh! ooooh! Оп,излъгах, купих си кафе и една вода, студена Mr. Green

# 43
  • Мнения: 599
Оп,излъгах, купих си кафе и една вода, студена Mr. Green

 Joy
Наздраве тогава  Laughing

# 44
  • Мнения: 234
 ooooh! ooooh! ooooh!

" Размениха се. Не забелязах!"  ooooh! ooooh! ooooh!

/ сбъркани данни/ Самички се разменили....

Общи условия

Активация на акаунт