Отговори
# 720
  • Мнения: 2 456
Много се извинявам за грешките, но писането с пръст не ми е стихия
Оф и нов пост ще пусна така май.

Косата бях казала преди време, че мноцо ми пада, почнах домашна маска за коса и положението стана по-търпимо.

# 721
  • Мнения: 722
Чин, правилно те разбрах, че количката е с два коша. Моята също е с два коша, но вторият няма пълно легнало положение. Наклона е около 45 градуса максимум. Добре, че коша за новородено все още побира Сиси. Иначе и на нея не й се стои така легнала  Tired, но ще потърпи още месец поне.

Да не забравя пак- честити месечинки на всички бебоци!!!

# 722
  • Мнения: 378
ОК, Чин. Ще копирам твоята, а ти когато можеш ще си я доукрасиш Hug

Момичета и момче, дайте да изберем заглавието.
Ето предложенията на Къдрокоса:

"Капят златни листа, ЮНЧЕТО засмяно посрещна вече есента."
"Есента разстила златно одеяло, ЮНСКОТО дете става все по-засмяно."
"Златна есен тук е вече, с глас се смее ЮНСКОТО човече."
"Златна есен тук е вече, по корем да се обръща иска ЮНСКОТО човече."

Аз съм за третото, казвайте и вие Grinning

# 723
  • Мнения: 4 413
Ирето, ако искаш пусни анкета. Имаш ли парола за общия акаунт, защото ще ти трябва да пуснеш новата тема? Ако имаш нужда от помощ казвай насреща съм.

# 724
  • Мнения: 141
Eто една приспала вече бебето  Mr. Green

Чин  Laughing .. "почти всички"  Joy Joy Joy
Ирето на мен ми харесва третото-"Златна есен тук е вече, с глас се смее ЮНСКОТО човече."
Деси и аз ще си купя,бях почнала да ползвам преди да забременея,ама после се отказах.
Даги,за хининовата вода-наистина нищо няма в нет-а,което за мен означава,че може  Mr. Green

Още малко да разводня за заспиването,ама...се чудя при вас как е - може ли да опишите с малко думи как точно се случва при вас.Обръщам се към мамите,които приспиват,а на послушаните,които си заспиват сами в кошарата или на спалнята пращам по една голяма  целувка. Simple Smile
При нас всичко трае около час до окончателно заспиване.В началото си е нещо като борба.Спи му се видимо,търка постоянно очите и приплаква,но му е трудно.Разбужда се сам като си вре ръцете в лицето и си маха бибата.Съответно аз лягам до него,давам да ми държи ръката,за да не пипа себе си,мълча и просто чакам да спре да шава.Така обаче сме около час,постепенно мирясва и накрая заспива,първо много лек сън и после вече дълбок.Подобно ли е и при вас?

Лека нощ.
П.П. Ако ви писна да си говорим за приспиване и заспиване пропускайте ме  Blush

# 725
  • Мнения: 4 413
Пао, в момента приспивам все още. Прилича на борба свободен стил, защото се опитвам да я задържа легнала, а не да седи или по корем  да се кокори и изследва леглото  Mr. Green

ПП. 1 глас за № 3 и от мен.

Последна редакция: пн, 03 окт 2011, 21:57 от deskatta

# 726
  • Мнения: 378
Имам паролката, но няма да пускам анкета, за да си стои тази за храненето. Вие си напишете предпочитанията, а аз ще ги преброя. Отивам да стерилизирам и после ще я пусна Grinning

# 727
  • Мнения: 445
И аз приспах детето  Laughing
ПаО, при мен Алекс заспива на гърдата докато яде. Може би се научи яденето да му съвпада със спането Simple Smile. Лягаме /кърмя само легнала/, лапва цицката и след максимум 10 мин. заспива. Това на нашето легло. Ставам, къпя се, мотая се и като заспи дълбоко го местя в неговото легло.
Чинче, кога ще ти оправят лаптопа? Искаме по-честичко да си тук. Аз пък с удоволствие чета твоите постове  Mr. Green
Ире, и аз съм за третото заглавие Simple Smile
silvia77, не се връзвай на мъжа си. И аз съм така - от 60 и няколко кг. сега съм 80 почти  Embarassed. Но в най-скоро време ще ги разкарвам, че направо полудявам като гледам в какви дрехи трябва да се напъхам  #Cussing out. Не се отчайвай, ще се оправят нещата.
Ани2, добре дошла  Hug. Липсваше ни. А и няма да е лошо и някоя снимка да видим  Wink. Румен как е - пооправи ли се?
Ани, къде си? Всичко наред ли е?  Praynig

Момичета и татко, аз имам въпрос - откога могат дечицата да се слагат седнали? В кой момент може да го опирам на крака си, без да го отпускам?  Thinking

# 728
  • Мнения: 4 413
Хелън, мисля че 5 м са ок поне за нас де. А и Йоана нали си седи вече. Е сама не може, но като е в мен сама се изправя. И ръцете като й хвана и се набира докато седне. Ама аз а отпускам  Peace

# 729
  • Мнения: 547
Пао,Матея не спи изобщо през деня,вследствие на което в 19ч. започва да ръмжи като пределска мечка.Влизам за 2 мин да си взема душ,после ММ я води в банята,къпя я за около 5 мин. и след това кърмя малко или много в зависимост кога е яла последно и я слагам в кошарката.Тя започва да си смуче пръста и за около 10 мин се е успала.Но през ноща яде поне 3 пъти  в просъница.Не ,че е много гладна ,но използвам да я кърмя,че през деня няма нужното търпение за сукане.
Хеленче,и аз се интересувам за сядането,защото зверчето  се надига и сяда по дупе.Само да докопа нечий пръст и почва едно набиране.И като няма кой да и угоди започва да цвърчи. #CrazyА за коша в легнало положение и дума не може да става вече.

# 730
  • Мнения: 2 456
Пао, при нас приспиването през деня е идентично с вашето. Дере се, нервничи, давам ръка, милвам го и заспива. Само вечер давам биба и заспива сам.
Хелън, надявам се утре да е готов вече.
За сядането- четох, че ако правят опити да се подпират сами значиса готови. Никола постоянно се набира,не му помагам, но се надига и прилича на кегла,започнах да го надигам леко и да подлагам възглавници,но дори и да го изправя, държа под мишниците, така, че да не пада тежест върху дупето.
Динора, не знам точно колко градуса е на средната позиция, (има три) но за мен е по-важно на този етап да няма чупка при дупето, като стегна коланите за да е изправено при дупето заприличва на съвсем леко повдигната права дъска(aма едно обяснение дръпнах,дано си ме разбрала)
И аз харесвам много третото предложение

Последна редакция: пн, 03 окт 2011, 22:41 от chin

# 731
  • Мнения: 86
Пао при нас заспиването винаги е с много рев и гърчене, без значение дали е в количката или на дивана с две думи мъка  Simple Smile
За косата и моята много капе чак се притесних, че видимо ми е по-рядка иначе попринцип ми е гъста. Мисля и аз мерц да си взема да пия.

# 732
  • Мнения: 49
Добър вечер мами и татко
 Ири и на мен ми харесва третото заглавие  Peace

Ана2 педиатърката ни е от старата школа и в доста неща ми харесва , но със захранването не сме на едно мнение, определено ще изчакам още.

silvia77 докторката нищо не ми каза защото не ги видя бяха се махнали днес на консултацията. такива наситено бели като пръски по езика и по бузките. Слагам си на пръста стерилна марля слагам от дактарина и разтърквам върху тях , след хранене, изчезват почти от първото такова мазане, мажа още няколко дни след това, но като спра и пак наново. И аз си мисля че е от ръцете постоянно са в устата и двете. Това лекарство пише в листовката че е за гъбички, афти и млечица.
Иначе стария начин е със сода, но ми се струва много гадно  Sick
 
helen 30 на нас педиатъра още миналия месец ни каза че трябва да му опирам крачетата без разбира се да го отпускам на тях , даже днес провери дали си ги слага правилно. А на него много му харесва само чака да го изправя и започва едно тичане ( почти във въздуха де) чак притреперва с ръчички от кеф. А като му подам пръсти  се набира  до седнало положение и запъва пети в леглото, иска прав да става  Crazy

ПаО и ние сме нещо подобно като вас държим се за ръце по скоро се бори с тях, запушвам устата с бибата а той и през нея продължава да "ъ" - ка. С татко му се шегуваме че рапира. Но това е само на дневните приспивания.

Лека и спокойна нощ !!!

Ха направила съм си лентичката с човече с розови гащи и панделка , не е моят ден днес

Последна редакция: пн, 03 окт 2011, 22:55 от denndy

# 733
  • Мнения: 9
Привет и от нас -мама и незаспало бебе Hug
РаО, и ние винаги заспиваме по подобен начин - и през деня и вечер...от известно време дори към мрънкането и реването се добавя и едно ръмжене, недоволства ако го поставя легнал на ръката ми, та много често заспива прав...Дори и тази вечер така заспа, но тъй като пропусна вечерята се наспа доста бързичко, хапна и сега се надявам да заспи сам...опс, заспало е детенцето, докато пиша, ама това се случва изключително рядко Laughing
Ирето, и аз съм за номер 3...
silvia77 , чудя се как може толкова малко човече да не спи цял ден newsm78
Ана2,липсваше Hug
Спокойна вечер  bouquet
ПП.ilr , не че искам да ти се бъркам, но да споделя и своя опит - пила съм Мерц, аз по принзип съм много стриктна в пиенето на каквито и да е хапове, та не съм пропускала и...ефект не забелязах...Дано на теб ти помогнат Peace

# 734
  • Мнения: 379
Владичка също иска седнала и да се опира на крачетата,но аз я държа и не тъпва изцяло на тях.Принцесата ни сама се изправя на почти седнало положелие  Laughing Laughing Laughing вкарвам се филми с нея  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт