Вече есента ни стига, Януарче на крака се вдига!

  • 27 350
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 406
Ай сИга и аз да са разпиша  Mr. Green

Клео, много хубаво, че нещата се нареждат  Hug съвет от мен злоупотребявай, сега ти е паднало  Mr. Green

Тонита, завидях за Истанбул  Heart Eyes ММ ми е обещал за годишнината от сватбата там да ме води...

Мелинда, виждала съм те на балкона  welcome ще те добавя  Peace

Моята сополанка и тя в групата на хремавите, без Т и без зачервено гърло само със сополки, ама я тъпча яко с вит С и чай и физиологичен разтвор, а тя само като ме види и лошичко и става.

# 16
  • Мнения: 1 687
мелинда, добре дошла!

рал, и дара бая се клати като няма никаква опора. но и не иска да седи - сяда и докато се намести нещо й е привлякло вниманието и "тръгва". не я мисля. смятам, че има достатъчно добър двигателен тонус, за да й се притеснявам. явно няма да сме от първите проходили, но когато - тогава!

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 116
Вени  Hug

Мелинда  welcome

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Пепита, мина ли прегледа?

# 20
  • Мнения: 186
Жоржии,  Hug

Клео, радвам се за вас!

Мелинда, добре дошла!

Мама Зайке, благодаря ти!  Hug

Момичета, нещата при мен са сериозни. В понеделник ще ме оперират. Образуванието е доста голямо, онкогинеколога го напипа с ръка при обикновен гинекологичен преглед, и без операция няма да мине. Поплаках си след като мина прегледа и доктора ми обясни за какво става на въпрос. Сега вече съм спокойна и от утре започваме подготовката за операцията. Ще бъда в болницата една седмица и ММ ще трябва да се справя със двете деца. Сега ще види какво правя по цял ден и дали е лесно  Mr. Green И ще трябва да си търся да купувам нощница, аз не ползвам такива.

Всички болнички да оздравяват бързо!

Не знам при вас как е времето, но при нас грее слънце. И ще ходим пак на разходка.
Хубав ден!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 149
pepita1973, стискам ти палци! И ти завиждам за високия дух!  Hug Само така, горе главата, всичко ще се оправи!

# 22
  • София
  • Мнения: 128
Пепита, стискам палци, сигурна съм, че ще се справиш  Hug

Рал, и ние сме така + че не може да лази

# 23
  • Мнения: 251
 Пепита, стискам палци всичко да мине по най-добрия начин  Hug
 Мелинда,  welcome

# 24
  • Сандански
  • Мнения: 72
Здравейте и от нас!

Жоржи   bouquet за темата и колажа!

Пепи  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed  Hands ThumbsupВсичко ще бъде наред!Да мине бързо операцията и всичко лошо да остане зад гърба ти Hug

Клео  Hug Дано е било временна криза на брака и от тука насетне всичко да е цветя и рози Peace

Тонита и аз към завиждащите за Истанбул.Това ми е дестинация-мечта от дълго време,дано скоро се осъществи.Ще чакаме разказа ти Hug

Мелинда  welcome

Всички болнички да се оправят бързо Praynig
За отделянето в друга стая - бях решила лятото да го отделя,но едно е да го мислиш - друго да го направиш Mr. GreenВсе още спи в спалнята,та чат-пат и между нас,когато майка му заспи преди него при кърменето Mr. GreenНо все някога ще се отделим,няма как Peace

При нас вали и няма да има разходка,но пък имах нужда малко да си постоя в къщи.

Хубав и спокоен ден на всички!  bouquet

П.П.Забравих,че днес ставаме на цели 8 месеца ooooh!Честита месечинка и на всички родени на 20 - да са ни здрави и много щастливи,да растат усмихнати и спокойни! Heart Eyes


# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Пепи голямо гуш  Hug Flowers Four Leaf Clover имаш всичките ни положителни мисли. Всичко ще бъде наред!

MelindaD welcome

Тонита ама как ти завидях, хич не благородно Twisted Evil Laughing

# 26
  • Мнения: 411
Пепита,  Hug!

Ral, питай моля те, доктора ви защо не се прави компрес на челото при висока температура? Хм, нали да се охлади мозъка е нужно иначе като е горещ се стига до гърч. Целта на компреса е да спадн температурата и да се предотврати гърч . Peace

# 27
  • Мнения: 493
Пепита, последо лапароскопска ли ще бъде операцията или отворена? Пожелавам ти всичко да мине леко и безпроблемно  Hug

# 28
  • Мнения: 1 687
абе, мацки, има ли някое бебе, дето да си смуче езика?
дара от 2 дни се научи да го прави, а ми се върти из главата, че д-р спок казва, че това е по-лошо и от биберон, и от палец...

# 29

Общи условия

Активация на акаунт