Вече есента ни стига, Януарче на крака се вдига!

  • 27 364
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 180
 Hug
Пепи Hug  Hug HugМного си силна,браво мамче само така! Hug

# 31
  • Мнения: 5
запис Simple Smile


Жоржи   bouquet

Пепита  Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Елч спокич и при нас имаше такъв момент, според мен е от зъбите, забравя се...нещо като "бррррр" научава се и след известно време го забравя и така нататък Simple Smile))

# 32
  • бургас
  • Мнения: 624
пепита с теб сме  Hug

мартин не си смуче езика,ама смуче долната устна,но все по-рядко вече

# 33
  • Мнения: 5

Кате84 МММ какъв е този детски център? Да не е на Фишър Прайс едно дето се яха  newsm78
Че и аз имам зор с тоалетната  Laughing

Зайац, вчера влезох в Чиполиното при нас да купя набързо чисто бяло боди послучай първите зъбки( някаква си бабина измишлъотина, но пък повод да купя нещо на Ади) и съвсем случайно зърнах детския център, сложих дори Адриан в него, хареса го, заигра се и като му видях цената не се и зачудих дори (само 46лв. в сравнение с 350 на Фишер, дори ако иска и да не го ползва или пък дет се вика да го слагаш само, за да отидеш да се изпишкаш на спокоиствие Peace

http://www.evenflo.com/product.aspx?id=3&pfid=3898

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Сега само запис, после ще пиша    Whistling

Пепита  Hug, успех мила, всичко ще е наред.

# 35
  • София
  • Мнения: 175
Здравейте!

Пепита, кураж! Стискам ти палци да мине и бързо да забравиш тази история!  Hug

Клео, дано всичко да е наред вече с брака ви!

Мелинда, добре дошла!

В отделна стая ще слагам Ади като спре да се буди нощем за сучене. Ама май няма да дойде скоро този момент  Tired.

Въпреки че за навън обикновено нося кърпи, много рядко се сещам да ги ползвам ама то и няма нужда, Ади си стои в количката и не пипа мръсотии засега Simple Smile.

Зъби още нямаме, не пълзи, но намира начини да се придвижва в желаната от нея посока Simple Smile.

За сваляне на температура с Бобо рядко съм ползвала компреси, защото с тях много рязко пада температурата, а знам, че това не е хубаво.

Бързо оздравяване на болничките!

   bouquet

# 36
  • Мнения: 192
Пепита Дано всичко да мине бързо и успешно Praynig Hug

Елч -Мойта пък си смуче горната устна Crazy Предполагам че е временно Peace


Kalifornia Това за компреса на челото ми го е казвал веднъж след като му казах как съм свалила температурата. Тогава категорично ми забрани да слагам компрес на челото - така топлината от тялото излизала през главата което било много опасно /дано съм успяла да го обясна добре,че в момента ми врънка под носа и направо.../ Crazy

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Пепита, стиснати палци и от мен! Да мине и замине и да го забравиш!  Hug

# 38
  • Мнения: 493
Аз пък да вметна  Whistling че бодитата с дълъг ръкав ги пуснаха в асда, както и има намаление на някои неща  Flutter

# 39
  • София
  • Мнения: 1 149
Момичета, благодаря за посрещането!  bouquet
И моя бузан си смуче долната устна. Май си чеше венците, още няма зъби  ooooh!, но се вижда, че скоро ще пробият (най-накрая). И също така не пълзи. За сметка на това откакто откри, че може да си стои на краката, не понася нито легнал, нито седнал - все прав иска. Даже ме бута и не иска да го държа, нищо, че без моя помощ не може.
И понеже имаме страхотни проблеми с нощния сън, с баща му се редуваме - една нощ аз спя с малкия на спалнята, баща му-в хола на дивана, другата нощ - обратното... Иначе и двамата сме недоспали, така поне през нощ успяваме да се наспим. За отделяне в друга стая - мираж... Все още.

# 40
  • Мнения: 455
Жоржи    bouquet и от мен за темата, заглавието е страхотно, макар че Сами е от януарчетата, които все още освен да си седят на дупето, друго не правят! Simple Smile

Пепита  Hug мисля за теб и ти пожелавам всичко да мине бързо и безболезнено! Много си силна! Прегръщам те мила! Heart Eyes

Мелинда  welcome

И аз нося винаги мокри кърпи с мен, трия ръцете понякога.
Един лекар алерголог беше казал - "...Правилното, когато даваш на едно дете ябълка не е да я измиеш, а да я търкулнеш на земята и тогава да му я дадеш."
Е, това е грубо казано, но гледам да не се престаравам вече в бърсането на ръце, предмети, които лапа, играчки и т.н. Само споделям! Peace

Клео, много се радвам, че сте разрешили проблемите с твоя мъж! Пожелавам оттук нататък разбирателство и много любов!  bouquet

Kate84 много яко това, което си купила за Ади!

Самуил понякога си смуче езика, все едно суче.

ral_r не знаех това за компресите на челото - много ценна информация - благодаря!

На всички с неразположения - бързо оздравяване!

Ние успяхме да се приберем преди да ни завали дъжда, Ейприл  Hug- ходихме до вашата градинка, много е приятно там!

# 41
  • бургас
  • Мнения: 624
сутринта докараха спалнята,сами я качихме на 4 етаж (без асансьор) сглобихме я в другата стая.
добре че мартин спи през нощта ,зъби още чакаме,не пълзи.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 149
добре че мартин спи през нощта

Как ти завиждам само... благородно, де  Whistling Абе момичета, само моя синковец ли не спи през нощта  newsm78?

# 43
  • София
  • Мнения: 128

Кате84 МММ какъв е този детски център? Да не е на Фишър Прайс едно дето се яха  newsm78
Че и аз имам зор с тоалетната  Laughing

Зайац, вчера влезох в Чиполиното при нас да купя набързо чисто бяло боди послучай първите зъбки( някаква си бабина измишлъотина, но пък повод да купя нещо на Ади) и съвсем случайно зърнах детския център, сложих дори Адриан в него, хареса го, заигра се и като му видях цената не се и зачудих дори (само 46лв. в сравнение с 350 на Фишер, дори ако иска и да не го ползва или пък дет се вика да го слагаш само, за да отидеш да се изпишкаш на спокоиствие Peace

http://www.evenflo.com/product.aspx?id=3&pfid=3898




Кате, къде е този магазин на Чиполино

# 44
  • Мнения: 295
Пепитка,кураж,мила"!Мисли бяло и ще те стигне бяло",както е казал народът.Пожелавам ти всичко да мине бързо,безболезнено и леко! Hug
Оф,моята щерка всеки ден си тряска главата в нещо,постоянно пълзи,изправя се,върти се като пумпал....
Емили,суперска е градинката,нали?! HugСледващия път като си дойда там ще си уреждаме срещите,в близост има и кафенце.

Общи условия

Активация на акаунт