Бурак Хаккъ - Burak Hakkı - Като един грях (новия му проект) тема 14

  • 95 841
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 1 115
Ех що са го отменили сега Twisted Evil,не ми харесва още от началото въртят номера...дано не съм пророчица.... ooooh!

Дано наистина да не си пророчица, защото пак го отложиха, този път за 06.10. #2gunfire #2gunfire #2gunfireПовтарят началото на " Къде е дъщеря ми?" Naughty Naughty Naughty

# 17
  • Мнения: 343

Последна редакция: сб, 01 окт 2011, 11:30 от мечтание

# 18
  • Мнения: 1 115
Мечтание, разкошни емитикончета, веднага си ги копнах. Heart Eyes
Малко спам. spam2 В момента гледам " Убежище от грехове" с един италиански актьор, който много харесвам, но тук играе отвратителна роля! Казва се Gabriel Garko. Hug



И естествено не мога да мина без нашето захарче! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 02 окт 2011, 18:42 от Tara41

# 19
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ех що са го отменили сега Twisted Evil,не ми харесва още от началото въртят номера...дано не съм пророчица.... ooooh!

Дано наистина да не си пророчица, защото пак го отложиха, този път за 06.10. #2gunfire #2gunfire #2gunfireПовтарят началото на " Къде е дъщеря ми?" Naughty Naughty Naughty


Оф не вървят на добре нещата Confused Що все го отменят....

# 20
# 21
  • Мнения: 67
Запис да ви следя  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 115
Емс, добре дошла!

Мечтание, Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
# 24
  • Мнения: 1 115
 Доро утро! Stop



 Този път, вече наистина, довечера в 20ч. започва 1 епизод на сериала " Като един грях" по АТВ с Бурак Хаккъ. Peace

Кратко резюме на епизода:1. BÖLÜM ÖZETİ
2. Dünya Harbi yıllarında, İstanbul'da yeşeren büyük bir sevdanın kahramanlarıdır Benan ve Suat. Ancak kader, Benan'ın kız kardeşi Figen'i de kendine ortak ederek, aşıklara bir oyun oynar. Şimdi Benan, Suat'ı sevdiği oranda ondan nefret etmektedir. Genç kız, gururunu kurtarmak ve büyük aşkı Suat'ı unutmak için annesinin de baskısıyla Enver'le evlenmeye karar verir. Benan'ı düğün gecesi bir sürpriz beklemektedir. Enver'in düğününe davet ettiği, en yakın arkadaşı, Suat'tan başkası değildir.

Слънце, моля те!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

За тези, които ги интересува тук http://www.vbox7.com/collection:1541873 съм качила 14 епизода от " Къде е дъщеря ми? " със субтитри. Мисля, че са на сръбски, но се разбира достатъчно за какво става въпрос. Дано да качат и останалите.Hug

# 25
  • Мнения: 343
Тара страхотна закуска  Heart Eyesаз в момента си визуализирам че съм там  :Слънце къде си Hugидвай  поне да ни кажеш с две думи за какво иде реч в първи епизод, ако някой друг знае турски да идва на помощ моля Hug Hug Hug

# 26
  • БГ
  • Мнения: 78
Дано този път наистина успеем да изплакнем очички със нашето захарче Hug
Така ми е домъчняло за него Heart Eyes Embarassed

# 27
  • Мнения: 1 115
Има ли някой? newsm78 newsm78

# 28
  • Мнения: 0
Гледате ли захарчетооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Аз не успях да стигна  Sad ..след малко като го качат ще почвам  Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 343
Аз отивам да приспивам БОБИ Winkмоля ви ако го качат някаде да свиркате и от Слънцето едно кратко резюме за първа серия Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт