Бременни майки в чужбина - 38 тема

  • 33 842
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13
ТитиПити честита принцеса Ивайла! Да ви е жива, здрава и много да ви радва!
Еванджелина честит принц Даниел! Да ви е жив, здрав и с много късмет роден!
Бързо възстановяване на двете мами и ви чакаме със снимки и разказ Hug

# 691
  • Мнения: 1
Юхууу,
честити ви рожби Тити и Еванджелина! Да растат здрави и късметлии бебешоците Ивайла и Даниел Hug  bouquet Чакам снимкиии Hug

Аз зачезнах- много задачи ми се събраха, а отгоре на всичко успях и да настина. Тоз мой нос не спира да тече, а резонансът от нон стоп кихавиците ми мисля ще оставят бебчо с грешни впечатления за гласът на майка му Joy

Иначе юнакът без име най- сетне взе да ме побутва Grinning Май ще е ранна птица като баща си- харесва му да ме сритва около 5 сутринта..за мой ужас Laughing

Надвам се да намеря време да ви изчета скоро. Цунки на всички и голямо гуш!:)
п.с. Шеметче Hug Praynig

# 692
  • USA
  • Мнения: 1 323
Честита рожба на мама Еванджелина!
Ир заради хубавите картинки и пожелания дето все изнамираш.Хирсен в никакъв случай не искам да ни напускаш,просто си мислех,че сега вниманието ти е на 100% окопирано от Поли и нямаш време Peace
Зелка събуди се и твоя юнак LaughingДа вземеш да оздравяваш,че лоша работа тая настинка.
Чибурашка за стволовите клетки ние сме решили да се възползваме и да съхраним,че не знаем дали ще успеем да имаме и друго детенце Peace
Мими смайл и аз още от началото пухтя по стълбите като стара баба Laughing

# 693
  • Мнения: 89
Здравейте коремчета и благодаря за поздравленията.Минавам само да кажа,че с Дани сме добре и в понеделник ще ни изпишат,тогава ще пиша по-подробно.

Тити пити , Вихра честити рожби момичета да са ви живи,здрави и спокойни малките ангелчета   bouquet

# 694
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
Еванджелина


# 695
  • Мнения: 279
Evanjelina,4estito kutrence!da vi e jivo i zdravo mi6o4eto!
 Hug
6emet stiskam palci! Hug

# 696
  • Мнения: 3 743
Поздравления на новите мами Hug

Шемет, твоето юначе май до последно ще се гуши в мама. Успех, стискам палци Praynig

Нашите неволи за съжаление продължиха и тези дни. Оказа се, че едните показатели на Тод са леко завишени, но това можело да се получи и от дългото стискане на ръката на мъничето ми Cry и хайде пак, да повторим изследването. Лекарката изрично им факсна да вземат кръв от петата този път, но понеже от стискането на петата резултатите можело да дадат по-голямо отклонение, хайде пак вената на лакътя, на китката, и накрая все пак се наложи да вземат от петата #2gunfire, а пък резултатите си бяха добри. Само ми измъчиха детенцето #Cussing out Чак Диди вечерта пита, защо Тод има толкова много лепенки. Но все пак най-важното е, че резултатите са добри, а за компетентността на тукашните здравни работници просто ще се въздържа от коментар Tired

Ир и аз мисля, че можеш успешно да заместиш Хирсен за пускането на темите. Вижда се, че ти се отдава, а самото пускане на темата мисля, че изобщо не е сложно, ама вие ще се разберете двечките Wink

# 697
  • Мнения: 2
ТитиПити, честита девойка! Да ви радва много, и да расте здравичка и послушна малката Ивайла!

Еванджелина на теб честит юнак Даниел!! Голям да порастне и много да ви радва!

И бързо възстановяване мами!  Hug   bouquet

# 698
  • Мнения: 0
Тити пити, честита ти принцеска! Да ти е жива и здрава и да расте все засмяна!

Еванджелина - честит ти юнак! Да расте голям, за радост на мама и тати!

Ех че хубави новини в темичката! Чакаме ви разказите момичета, да се вдъхновим и ние Simple Smile

За стволовите клетки, и аз се чудя. Мисля че си заслужава, определено. Знам че в Щатите сякаш е по-лесно - има повече информация и избор на банки и тн. НО тук в Англия е малко тъмна Индия, поне за мен - опитах се да направя някакъв рисърч но не попаднах на много надеждни източници на информация и засега съм в застой по въпроса. Ако някоя мама от Англия има опит или идеи, ще са добре дошли!

# 699
  • Мнения: 1
Здравейте,бъдещи и вече настоящи мами-Честити бебоци на пресните мамчета  bouquetАз не се разписвам,иначе чета,и като видях новините за бебетата-не се стърпях-и аз вече искам да гушкам пашкулчето,ама имам още време-да си седи там на топличко Simple SmileЧетох,че една мама си тръгнала с куп лекарства от БГ-верно шашкат там лекарите-аз имам ампутирана шийка(според последния ми преглед в БГ,иначе съм оперирана в действителност,ама чак ампутирана newsm78)което се сещате че е трудно за носене на бебе.Тук обаче,всеки път казвам на консулта за това,тревожа се,но ето-почти 6-ти месец и нито нещо са предприели,и само с усмивка ми казват,че всичко е наред.Е,иди разбери,дай Боже да го доизнося де,да не се радвам от рано PraynigТова с глюкозата верно ли е гадно-аз съм на 7-ми,но не са ми дали нищо да си изпия от нас-явно там като ида-няма да ми е изстудено сигурно Sick Laughing

# 700
  • Мнения: 0
страхотни новини! честито на тити пити и еванджелина!

за стволовите клетки тук има опция да се дарят на банка, от където могат да се даряват на този който има нужда. четох някъде че има достатъчно голяма вероятност да се намери подходящ донор ако се наложи от такива банки, така че ми се струва справедливо. тук има лекции в болницата за тези дарения, защото се взема допълнително кръв и не знам какво още, и си е ангажимент, но ще ходя чак в началото на ноември.

а глюкозата не е чак толкова гадна, особено като си умрял от глад и жажда сутринта Simple Smile и в клиниката я вадят от хладилник, така че поне първите глътки са дори свежи и приятни. аз го правих два пъти този тест и пиенето е най-малкия проблем Wink

# 701
  • Мнения: 191
Честито Бебче на Еванжелина!!! Бъдете много щастливи!!!

Галче, снимката ти е страхотна!!!

# 702
  • Мнения: 0
Честит Даниел на мама Еванджелина! Да ви е жив и здрав и много да го слушате! newsm44

Зелка – оздравявай! И тук времето е едно променливо, сутрин като излизам (вярно, че моето сутрин си е бая сутрин де  Rolling Eyes)) 5:50ч) температурите са около 0-5 целзий, а като си тръгна следобед към 3 и нещо е почти 15, та не знам как да се обличам направо.

Kalalily, zai4e, elisavetaK – благодаря за споделеното мнение!  bouquet

Ema-es – aз предпочитам да си запазвам час рано сутрин, за да не вися в кабинета излишно заради разни закъснения на този или онзи, и предполагам затова ми го дадоха за вкъщи. Така като се появя в кабинета направо ще ми вземат кръв за изследвания и няма да се налага да чакам на място да мине време.

# 703
  • Мнения: 505
Еванжелина, честито. Да растете живи и здрави.

ЕлисаветаК, благодаря за инфото за стволовите клетки. Бях се замисляла но не знаех как стои въпроса тук. На 4.11 съм на преглед в болницата и ще поразпитам.

Зелчееее, не така, please. Cry какви са тези настинки сега. Надявам се поне около апартамента да има добри новини. Wink Да се гушиш на топло с чайче и да оздравяваш, че.....

И моят малък юнак ме сритва вече всеки ден. Но....за разлика от твоя нашия е дневна птица (като мен и баща си) thumbsup. Започва да ме побутва след като се наобадвам и онзи ден си представях - Аз си хапвам на обяд, а той гоския сигурно вика от далече "Манджааааа......" smile3514 Смях се като луда.
 Вечер след 12 ме оставя на мира. Дано все така да ме случа, на мама детето.... newsm17

Чебурашка, и тук времето е вече такова. Вчера сутринта беше едва 2 градуса. И като излизам, от вратата до колата съм облечена като за експедиция на северния полюс.
После обаче отварям гардеробната (тоест колата) и започвам да хвърлям по нещо всеки път като ми стане топло. Вечерта на прибиране, аз си нося дрешките към нас, а мъжо с багажите зад мен....

Отивам да се оправям че ще ходим на едно изложение Енергия 2011. Нали ни предстоят ремонти, че да се информираме какво ново можем да сложим.

Лека и приятна събота ви желая.

# 704
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
привет
Тити и Еванжелина, честити ви рожби !!!
да растат здрави и на вас бързо възстановяване
чакаме снимки на бебешорите
  Hug

аз днес бях при зълва ми, сдобих се с купища ританки, дрешки и детска количка Simple Smile
аз дето количка не исках - сега имам. остана кош за колата да купим и легло.
и разни дреболии - като хавлия за баня и подобни нещица, ама ще ги купувам като излезна в майчинство.
да се похваля само още 1 седмица трябва да бачкам - после релакс вкъщи. най-накрая!!!

тук при нас също е доста студено, сутрин е замръзнало и мъгливо Rolling Eyes
следобед се показва слънцето и бива, даже сега смятам да излезна да чета книга на слънце, увита с одеало  Grinning
приятен уикенд мамацки Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт