Бременна в 34г.с. и с 3-4см. разкритие.

  • 3 921
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Успех, кураж  Peace и остави катеренето за после   bouquet

# 16
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Успех  Peace Стискам палци всичко да се развие, както трябва  Hug

# 17
  • Мнения: 445
Аз бях с такова разкритие от 32-ра седмица, родих в 37-ма. Но полежах доста време за задържане на системи и инжекции и у нас само лежах, ходех буквално само до тоалетната и да ям, дори пред компа не сядах. Последните 3 дни, бях влязла вече в деветия месец започнах да се пораздвижвам, защото лекарката ми беше казала че и не е най-добре бебето да стои вътре твърде дълго като вече има разкритие. Дъщеря ми не е била в кувьоз, беше само на термолампа, но причината не беше по-ранното раждане, а инфекция, която беше получила, поради преждевременно състарена плацента. Ти си в много по-късна седмица, не вярвам да имаш проблеми.
И не се обвинявай за разкритието, аз като го получих бях в болнични от месец и половина и наистина страшно много се пазех, не можех и да ходя, тъй като бебето беше ниско долу и ми пречеше, не съм имала болезнени контракции и пак белята беше станала без да усетя.
Успех!

# 18
  • Мнения: 1 677
Радвам се, че още сте в комплект с бебчето! Надавам се всичко да бъде наред!

# 19
  • Мнения: 776
  Аз бях с 3см. разкритие 2 седмици и с паднала тапа. Раждането ми го предизвикаха и сигурно можеш и по- дълго да съм си с това разкритие.
  Успех и бебчо още се позадържи вътре Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 478
Не се притеснявай излишно. Аз бях с 3 см от 28 г.с. Полежах 1 седмица в болница на системи,после ударни дози Гинипрал, Магнезий и Но-шпа (имах си контракции непрекъснато) и като краен резултат преносих с 5 дена и раждането беше със система окситоцин  Close
Все пак потърси и второ мнение и е хубаво да имаш готовност.
Успех!

# 21
  • Мнения: 313
Аз съм 37 г.с и съм със 2 см. разкритие и доктора каза, че и тапата е паднала. Каза ми също че шийката има скъсение (ако не бъркам така се казва) на 30-35 %, обаче (почти) нямам контракций, според вас дали Денят ще е скоро и на някоя майка случвало ли се е така да ходи и колко време преди раждането, първо раждане ми е и много се притеснявам, затова ви питам.

# 22
  • Мнения: 776
  Виж ми предния пост. При всяка жена е много относително. Аз бях приета в Патологията за преносване и денят, в който ме свалиха да раждам нямах никакви контракция, а шийката ми беше на 90 процента изгладена. Пуснаха ми система с окситоцин, за да ми предизвикат раждането.

# 23
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Какво става с авторката? Надявам се всичко да е наред  Praynig

# 24
  • София
  • Мнения: 39 771
Какво става с авторката? Надявам се всичко да е наред  Praynig
Писала е на 22ри
Извинете ме, че не отговарях. Всичко засега е наред, бебчо все още е в мен. Благодаря на всички за отговорите и за успокоителните думи. Има голяма вероятност причината за това разкритие и да е в мен. Качвах се по столове, закачвах пердета и т.н. Embarassed  Безотговорно от моя страна, но... В събота съм отново на преглед и ще говоря с лекаря по-подробно. Благодаря ви още веднъж!

# 25
  • Мнения: 1 677
Какво ли стана с авторката? Дано пише скоро и всичко да е наред!

Общи условия

Активация на акаунт