Среща на момичетата от проблемно забременяване

  • 4 092
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 988
лулу, ако се съгласят повече момичета от други градове да се срещнем в пловдив ще дойдем и ние. но засега групичката сме от софия. ако има други желаещи де се включат.

# 31
# 32
  • Мнения: 822
а приемате ли успели мами и татковци с децата барабар  Grinning..... , разбира се без да се събразявате .....

# 33
  • София
  • Мнения: 1 326
а приемате ли успели мами и татковци с децата барабар  Grinning..... , разбира се без да се събразявате .....

Приемаме, разбира се  Hug... Ами, какво - 29-ти ли остава? В София ли? Следобедно /ракиено  Laughing/ време?

# 34
  • Мнения: 164
Бърти, дата 29.10 ще е - това е ясно, но къде???
Май е време да се огледаме за уютна "гостоприемница". По възможност да не ни пробутват артикули от вида айрян-боза-малеби!!!

# 35
  • София
  • Мнения: 1 326
Белла, общо-взето имаме два варианти: или пак в "Ботуша" /понеже вече си го знаем/, или на друго място, ама трябва да е достатъчно популярно, т.е.  лесно намираемо /като, например, "Уго" на "Витошка" или "Хепи" срещу НАТФИЗ...

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте на всички. Аз бих желала да дойда на някоя среща. Днес се регистрирах и всичко ми е още ново,но искам да споделя толкова много неща,а тук виждам много момичета като мен! Пишете,за мен няма проблем къде ще е срещата , защото съм от София и ще съм с кола.

# 37
  • Мнения: 1 988
наистина акитвността в темичката е много ниска  Sad мисля, че се дължи на факта, че много момичета искат да останат анонимни или се притесняват да не видят някой познат на тази среща.

предлагам да разнообразим мястото този път и да се срещнем в Дон Домат в Центъра, на ъгъла на ул. Шести септември и ул. Славянска. какво ще кажете?  Party

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
slunchiceto_ заповядай на срещата ще бъдеш добре дошла  Hug Hug Hug
Хътче дори и да си права в това трърдение, не виждам нищо лошо в това да се видят. Но както казваш, всеки си знае Simple Smile
Да и "Дон Домат" става. Аз и за "Хепито" съм за !!!

# 39
  • София
  • Мнения: 1 326
"Дон Домат" е чудесна идея - аз съм ЗА! Какво ще кажете да обявим начален час 15,00 ? И още един въпрос, процедурен - ще правим ли резервация или просто ще отидем и ще се намерим? Повечето се познаваме, а с новите членове на веселата ни група можем да разменим телефони на лични и да се доуточним...?

# 40
  • Мнения: 164
Твърдо "За" ,15ч. е направо идеално и мястото е идеално.
 Мисля,че нямаме нужда от резервация. Не вярвам в "събота късен следобед" да има много посетители. А за разпознаването - ще е лесно! Няма да има по-"яка" група от нашата!!! moresmile

# 41
  • Мнения: 1 988
ами, то заведението е голямо и има и големи маси - за яки компании като нашата  Mr. Green
нека и другите момичета се включат и да си кажат мнението. ако всички са за Дон домат срещата е уредена  Party

# 42
  • Мнения: 796
Аз съм ок за 29-ти или в Хепи, или в домата  newsm44. Само да уточним, часа 15 ли остава?

# 43
  • Мнения: 39 466
Момичета, без да искам да ви притеснявам, обаче се очертава и балотаж, така че и на 29 дали ще ви дадат пиячка  newsm78

# 44
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
 Joy sigma е права..много смешно ми стана, че никой не се сети за това hahaha Joy

Последна редакция: пн, 17 окт 2011, 10:35 от kateto_85

Общи условия

Активация на акаунт