Среща на момичетата от проблемно забременяване

  • 4 090
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Аз съм ЗА Хътче, добра идея  Hug Hug Hug
Хайде момичета да се организираме за  Party Party Party

# 16
  • София
  • Мнения: 1 326
И аз този път искам да се включа - всички предложени дати са ми удобни, но ми се струва, че по-лесно ще се организираме, ако денят е по-скоро... Така че, ако трябва да гласувам, избирам 22.10...   bouquet Hug

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
burty в деня за размисъл  Joy Joy Joy нали няма да ни агитираш за кого да гласуваме  hahaha hahaha hahaha

Аз съм съгласна и за 22.10, от мен проблем с датите няма да има. Въпросът е да е удобно за всички Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 326
burty в деня за размисъл  Joy Joy Joy ...


Аууууууууу, вярно  ooooh! - ами че тогава няма да можем дори по една бира да си поръчаме, че нали забраняват алкохола в деня за размисъл... newsm78 хм-м-м, дали наистина не е по-добре тогава да се ориентираме към следващия уикенд  Thinking...?

# 19
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
На мен ми е удобно когато кажете..а аз имам спомен, че на предишните избори нямаше ден за размисъл..може и да се бъркам и само да се е говорило без да се е приело Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 164
Този път твърдо възнамерявам да присъствам! И двете дати са ми удобни,но предпочитам 22-ри, защото е по-близо!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 326
Катенце, на предишните избори /парламентарните/ наистина нямаше ден за размисъл, но те бяха по друг закон, в който имаше такъв текст. Сега ще си има ден за размисъл и той е точно 22 октомври. Друг е въпросът, че не съм сигурна дали общината ще забрани продажбата на алкохол, но досега винаги са го забранявали...

Имам горчив спомен от рождения ден на един приятел преди години: падаше се точно в деня за размисъл, ама кой да се съобрази doh. Та, човекът ни събрал в една кръчма в центъра на София и - познайте! - дори бира не ни дадоха, а цялата компания все сериозни пиячи бяхме.  Sad smile3506... та се наложи да се преместим после в един таен бар на негов приятел, та да се почерпим все пак Mr. Green...

извинявайте за спама Embarassed, ама не ми се виси пак на айрян  Laughing

# 22
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Еми, хайде тогава на 29ти.. Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 1 326
Момичета, аз да уточня все пак, че това за айряна в предния ми пост не беше съвсем насериозно Wink - няма проблем и на безалкохолно да се видим, най-малкото от солидарност с бременните  Hug Hug Hug Така че, ако за повечето от вас 22 октомври е ОК, няма проблем! Идвам!  bouquet

# 24
  • Мнения: 164
Мразя айрян!!! Sick
Мисля да отложим направо за 29-ти. И без това не сме много желаещите,може до 29-ти да се включат повечко момичета. Защо да се мъчим?!
hut, inkata, loca , ехоооо

# 25
  • Мнения: 1 988
аз принципно съм ок, и за двете дати. в началото предложих 29-и точно с мисълта, че дотогава ще се включат повече момичета.

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Мразя айрян!!! Sick
Мисля да отложим направо за 29-ти. И без това не сме много желаещите,може до 29-ти да се включат повечко момичета. Защо да се мъчим?!

 smile3501 smile3501 smile3501 браво Белла и аз мразя айран.
Ами момичета да го направим на 29.10, то не остана много време до тогава, ей как бързо лети времето. Но ми е чудно, че момичета от другите клиники не проявяват интерес към срещата  newsm78

# 27
  • Мнения: 1 053
Ами защото им е далече затова,по редно бе срещата да бе някъде по средата за да може и други момичета от провинцията да дойдат,аз бях подсказала,но никой не ми обърна внимание,явно и на вас не ви се пътува..))) Laughing Laughing Laughingпък и ако е и вечер срещата как да стане да пътуваме по средите нощи  newsm78Примерно предлагам да е в ПЛОВДИВ,по средата и да е към 14.00-15.00ч.Така ще имат възможност и други момичета освен тези от СОФИЯ да присъстват  newsm78Както решите..)))УСПЕШЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!  bouquet

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
llullu отговорът ти ми прозвуча малко, като, че ми се караш Simple Smile Ами предполагам, че срещите се правят в София, защото от началото от както се състоят предимно момичета от София изявяват желание да идват/ или така на мен ми се струва/. Ако решим например да направим среща в Пловдив предполагам, че ще дойдат 2 момичета/примерно/ от др.градове и всички останали ще сме от София. Затова идеята пак е да се проведе в София.
Не знам нека и дреги момичета си кажат мнинията ако найстина до края на другата седмица имат желание повече момичета от др.градове вече ще се направи нещо по въпроса може би срещата да е другаде.

# 29
  • Мнения: 1 053
 Laughing за каране и дума не може да става разбира се ,че не,имаше доста момичета които правят инвитро в СЕЛЕНА които искаха да дойдат по преди ,но както и да е,да сме живи и здрави да гушкаме бебоци,пък със или без среща нали тук си помагаме с каквото можем,само изразих мнение това е,моля не ме разбирайте погрешно !!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт