Дългото чакане след трансфер - 8

  • 60 594
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 368
По принцип съм ЗЕТ.Дали има вариант да е по-късна иплантация.
Предния път пак беша така.Утре ще пусна пикливия Simple Smile,имам Престо...и може би след 48ч пак кръвен и каквото е  такова.
На колежките с ЗЕТ   и  ----   ,колко отрицателни бяха ,моля???
 Praynig Praynig Praynig

# 76
  • София
  • Мнения: 6 232
Дали има вариант да е по-късна иплантация.
....ами,по принцип,от моята лекарка знам,че няма такова нещо,като "късна импалнтация" при ин-витрото. Макар че,съм се убедила,че природата предлага много изненади,необясними и за тях  newsm78. Просто,добрият ембрион следва някакви определени стадии на развитие,които трябва да се видят още на пети ден след ЕТ.При замразения, ембрионът е бил замразен на пети,или,в краен случай на трети ден,но размразен,трябва да продължи да се развива нормално от там нататък. Без ЗЕТ,аз също никога не съм имала нули на десети ден.Отлични стойности на пети ден и 4-5, на десети,след като вече са започнали да падат.
"Предния път" визираш,че пак не са били нули,или,че ЧХГ-то е започнало да расте по-късно  newsm78

# 77
  • Мнения: 240
ili7372   Бих направила втори кръвен два - три дни след първия. Винаги до последно се надявам.   Praynig fingerscrossed

# 78
  • Мнения: 368
  Не,просто  пак спаднаха при ЕТ  м.юни.
Кръвен  нисък ,уринарен  +...малко  чакане  и  спадна Sad

# 79
  • Мнения: 368
  Онзи път се наревах,този още не Laughing
Утре уренарен и...ще видим.Имам Престо от предния път Simple Smile

# 80
  • София
  • Мнения: 6 232
ili,едва ли ти е успокоение,но,поне има имплантация,щом стигаш до биохимични,което също е отговор на доста въпроси. Все пак,ние продължаваме с палците -без истински цикъл нищо не свършва  Peace До преди да видя положителен тест,си мислех,че това е най-трудното,вече съм убедена,че по-трудно от това,в моя случай,е да го задържа положителен Tired

# 81
  • Мнения: 240
ili7372   fingerscrossed

hristina21 понякога си мисля, че всичко е трудно... и съм сигурна, че сме силни момичета и ще се справим  Hug Hug Hug

# 82
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
hristina21 , а ти до коя седмица си стигала и каква е била стойността на чхг?

# 83
  • София
  • Мнения: 6 232
Първия път до биохимична,с ЧХГ 90 на 10 ден-после не съм пускала,като видях,че и уринарният е положителен,втория-до пета и някакви дни-видяхме точица,но беше много малка за седмиците и спря да се развива.Тогава започнах с 40 и нещо,на десети ден-до към 1800 до прегледа,като по едно време доки звънна да ме спре,че пусках ЧХГ през ден от лудост. При другите 4 опита,ЧХГ на пети ден се движеше към 4-7-9,на 10-ти се сриваше

# 84
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
Леле, това е направо ужасно..и на какво ти казаха, че се дължат тези биохимични?..нещо с ембрионите е може би, защото се захващат, но не се развиват.. Sad

# 85
  • София
  • Мнения: 6 232
 
Леле, това е направо ужасно..
Преживява се,се оказва  Tired.....със сигурност има и по-ужасни Tired Предполагам,че и те нямат смислено обяснение,освен в качеството на ембрионите...аз имам друго,да видим,ако стигнем до там дали съм била права  Thinking

# 86
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
Пожелавам ти следващия път по един или друг начин да стигнеш до края и да гушнеш едно пухкаво бебешорче Laughing

# 87
  • Мнения: 123
21 ден след теста 1500 следшащата седмица на ултразвук да се види сакчето или сакчетата Joy

# 88
  • Мнения: 314
ЧЕСТИТО МИГРА !!!! БРАВО НА ТЕБ !!!! ДАНО ДА СЕ ВИДЯТ ДВЕЧКИ!!!! Hug

# 89
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 728
migra, страхотен резултат..стискам палци за сакчето/сакчетата/.. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт