Отговори
# 15
# 16
# 17
# 18
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
Е, браво на вас. Аз пък се излагам като кифладжийка - платила съм си магистратурата, взела съм почти всички изпити, остават 4-5 и до тук. Вече 4 година не мога да стигна до тях  Embarassed Ще ме амбицирате....

В унисон със заглавието на темата днес се отдадох на разглеждане на Икея - твърдо избрах гардероби, килими, пердета, лампи и само леглата нещо не ми се вързват, ама ще видим. И тъй като бях сама и с такси, и рискувам половинката да ме натрови, купих САМО една голяма метална купа за салата (супер практично за хора със схванати ръце като мен) и една от помощните масички, че все няма къде да си стоваря дамската чанта и бумажки...И искам утре пак. Толкова добри идеи има за обзавеждане.

# 19
  • Мнения: 56
Страхотна нова темичка   bouquet
Ще успея и аз да се запиша в началото.
Момичета виждам, че доста от вас вече посетиха Икея. може ли да споделите има ли много хора? през седмицата ми е трудно да се замъкна чак до там понеже съм на работа, но мисля утре или в петък да успея да стигна. та се чудя има ли я блъсканицата и обикалянето по паркинга за свободни места ?

# 20
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 331
Хахаха, Galactic Voyager много добре знам за коя метална купа става дума, мъкнала съм я от ИКЕА в Будапеща преди няколко години и ми е много любима. Тогава бяхме без кола и уж само щяхме да разгледаме, а си тръгнахме с толкова покупки от магазина, едвам се натоварихме на метрото и се прибрахме до апартамента. После до София не ми се разказва как пътувахме, но аз стисках зъби и покупките от ИКЕА и не мрънках изобщо, бях готова да ги влача, само и само да си ги завлека до вкъщи  hahaha

# 21
  • Мнения: 65
Здравейте в новата тема,аз да ви се  оплача вчера посред бял ден ми откраднаха лаптопа и то не откъде да е,а от апартамента.  ooooh! до 21ч се разправях с полицаи,снощи едвам заспах от притеснение да не влезе отново някой,че и както сме сами с малката сега...не ми се мисли.Добре че ни нямаше цял ден вчера вкъщи,че не знам ако бяхме там като са влезнали какво щеше да стане.
Хубав ден на всички

# 22
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 735
Нещо подобно направих като се прибирах от Германия - цяла студентска квартира бях обзавела и всичко си домъкнах - килимчета, лампи  Embarassed При това с автобус, представете си на какво съм приличала.
Тази купа е супер, мисля и още да взема. Моята половинка обича да готви и готви супер, но има един основен проблем след него е като след потоп и съдовете винаги са му малки, та купата е подарък и за него, и за мен, че имам навика да изтървам и троша посуда (особено като чистя след него).

askim87, много неприятно. С малката беля сте се разминали.

# 23
  • Хасково
  • Мнения: 77
запис

# 24
  • Мнения: 13
  bouquet за автора на темата
 Praynig за малкия Крис Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 5
еееее един път и аз да съм от първите записали се Simple Smile

Ох момичета тази седмица не ми върви.......от нап ми бавят една декларация и от ной не искат да ми изплатят болничния......но както и да е.....все някого ще влезат парички Simple Smile
Вчера ми спряха тела поради надвишен лимит.....за първи път ми се случва.Отивам да проверя какво става и се оказва,че съм имала втора карта на мое име,която съм изхвърлила още преди години.....нооооооооооооооооооо,някой я е намерил и си е наговорил 200лв-направо останах в потрес.....ужас.Добре,че мъжлето ми е добричък и ми даде пари да го платя,че без телефон съм като без ръка((((
И все пак съм горе главата и не се отчайвам-колко по-лоши неща има...

Мамита,някой знае ли има ли срок за еднократната помощ за първо дете.Щото на една приятелка детето и е на 45 дни вече,а тя още не е отишла да си ги вземе-направо щях да я убия вчера като ми каза...те не че са много парите,ама защо трябва да ги даваме на тази скапана държава...

много дълго стана))))

# 26
  • Мнения: 5
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smileсамо проба за лентичката

# 27
  • Мнения: 261
Момичета, да ви попитам,
До сега ми беше изпъкнало пъпчето /много и постоянно/, но днес се прибира, много ми е странно това. По едно време пак излезе, но след като полежах малко пак се прибра. Какво мислите по въпроса, да ли е нормално?  newsm78 #Crazy До сега не се прибираше............

# 28
  • Мнения: 233
Galactic Voyager, сега е момента да си доизкараш магистърската thumbsup, имам приятели на които им се наложи да карат още няколко приравнителни, заради това, че програмата се е променила през многото години в които са се мотали..Та давай.....аз се чудя защо не съм почнала още докато си бях в къщи с Митко, вече щях да съм забравила..ама тогава първо дете, големи трепети..мислех, че ще ми отнема всичкото време и енергия..
Ще докажем, че много дини СЕ носят под една мишница, успешно Wink

Цвет80 Срока за еднократната помощ е до навършване на 2 години на детето.
Изплаща се въз основа на подадена молба-декларация по образец в дирекция "Социално подпомагане" по постоянен адрес, прилагат се и следните документи:
- оригинален акт за раждане на детето, за което се иска помощта;
- копия от удостоверенията за раждане на всички деца, родени от майката;
- удостоверение от служба ГРАО за родените от майката деца;
- лична карта (за справка).


# 29

Общи условия

Активация на акаунт