Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 66

  • 39 300
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Аз повече няма да пиша - разбират ме погрешно.
Лека нощ!

# 16
  • Мнения: 1 863
  Не стига, че се нервя с нета от снощи, ами с тая серия вече ме изкараха от равновесие. #Cussing out #Cussing out #Cussing out С тоя превод какво точно мислят, че правят от Саваш? #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Какво са тия свободни съчинения! Ужасссссс smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 Кога Саваш ще каже - "Не ми пука за Чичек" Да не говорим, че АМ го нарекоха Хасип. #Cussing out #Cussing out #Cussing out А за по- хулав финал на епизода, не съм и мечтала Mr. Green Да си легна с цивреща Китка #Crazy #Crazy #Crazy Нееее, тия наистина ще ме подлудят. ooooh!

# 17
  • Мнения: 21 201
Keii, благодаря за темата. smile3525
Плени ме сериала, ми по край мен и съпруга ми. Вечер го очакваме с нетърпение.
Много е отговорен Саваш. Сигурно, ще помогне на Чичек да продължи и да учи. Остава и тя да се влюби в него, а той в Ясемин и картинката, ще е пълна.
Лека нощ.

# 18
  • Мнения: 8 419
Кеии мерси за новата ,хубава тема  smile3525 newsm51 smile3525
Ей ама как я заковаха серията до ревящата Чичек smile3521
Савашчо горкия се навря в големите шамари ,а АМ и с доблаж и в оригинал е все същия гадняр smile3521
Саваш каква хубава стратегия има за измъкване от проблема-Ще се оженим на ужким,и бавно и постепенно заедно ще се освободим от проблема.Саваш е прав ,че сега е слаб ,няма авторитет пред аширета.Та той няма авторитет и пред майка си и пред вуйчо си та какво остава за другите.Но послеее какво ще стане,какъв ага ще излезе от Савашчо само стойте и гледайте.Леле ама как се вълнувам все едно за първи път гледам сериала  newsm62

# 19
  • Мнения: 8 419
Keii, благодаря за темата. smile3525
Плени ме сериала, ми по край мен и съпруга ми. Вечер го очакваме с нетърпение.
Много е отговорен Саваш. Сигурно, ще помогне на Чичек да продължи и да учи. Остава и тя да се влюби в него, а той в Ясемин и картинката, ще е пълна.
Лека нощ.
В правилна посока си.Чичек се влюбва в Саваш ,а той и помага да завърши училище.И естествено Саваш е влюбен в Ясемин ,а тя пък ще се влюби в него ама ще мине малко време smile3521
Да те попитам само подписа ти от кой сериал е newsm78щото тия сладури дето се целуват много ме разсейват smile3521

# 20
  • Мнения: 12 818
Добре щом преча няма да питам

Не пречиш! HugПриятно ми е да ти разказвам.Аз съм била същата като теб, но никой не можеше да ми каже нищо, просто всичко се правеше за седмица.За това ти казвахме, че започнеш ли, обхване ли те магията Саваш и Ясемин , няма спиране.
Предстоят страхотни моменти, една голяма любов, игра на артистите на макс ,изживей ги както пожелаеш с въпроси или с гледане в оригинал.

# 21
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 1 863
  Ени, как няма да се вълнуваш, такъв финал...24 часа ще се чудиш какво ще стане след тоя рев hahaha hahaha
  Оф, така съм се качила на , че забравих да благодаря за новата тема #Crazy

                                                       КЕИИ

Анимационные картинки

# 25
  • Мнения: 8 419


Последна редакция: ср, 21 сеп 2011, 23:56 от Eny87

# 26
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Да те попитам само подписа ти от кой сериал е newsm78щото тия сладури дето се целуват много ме разсейват smile3521

От "Нарекох те Фериха".

# 27
  • Мнения: 8 419
Да те попитам само подписа ти от кой сериал е newsm78щото тия сладури дето се целуват много ме разсейват smile3521

От "Нарекох те Фериха".


Мерси Ванче  bouquet

# 28
  • Мнения: 12 818
Танче, не се ядосвай, знаеш, че Саваш каза друго. Китка от тук започна да се дере и тропа с Ванско краче Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 21 201
Eny виждам, че вече са ти отговорили на въпроса ти към мен.
Предполагам, че няма да е проблем подписът ми и аватарът ми, но в момента аз изпитвам същите емоций с този сериал, както Вие преди време с ЛиН. Hug
Лека нощ. Hug

Общи условия

Активация на акаунт