Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 66

  • 39 284
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 31
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 32
  • Мнения: 8 416
Eny виждам, че вече са ти отговорили на въпроса ти към мен.
Предполагам, че няма да е проблем подписът ми и аватарът ми, но в момента аз изпитвам същите емоций с този сериал, както Вие преди време с ЛиН. Hug
Лека нощ. Hug
Естествено,че няма проблем Neidjal  Hugпросто ми направи впечатление,че много сладко се гушкат и се цункат артистите и затова попитах.

# 33
  • Мнения: 1 863
  Ени, аз се ядосвам, защото ние тук, които сме го гледали в оригинал с превод, знаем за какъв Саваш става дума, но масовия зрител какъв образ ще си изгради, с тия ти му ужасни преводи, някакъв дървеняк, "целувач"- както се изрази една съфорумка и нищо друго. Той си разби живота, за да спасява тая цивра и непрекъснато и угаждаше, а имам усещането, че нещо съвсем друго ще втълпяват с тоя превод. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 34
  • Мнения: 1
Докато се мотая из султанския сарай, вие вече сте скочили в новата тема.

Кеии, отново си сътворила големи красоти.

 newsm51 newsm51

Финалът и на този епизод беше никакъв. Тия хора от Нова тв нямат въобще интерес филма да се гледа от повече хора. Или пък им липсва опит и желание да заинтригуват повече зрители. Лишават сериала от най-интригуващите хватки, завършват епизодите безлично, без никаква драма. Направо ми идва и на мен да  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 35
  • Мнения: 12 818
Ени, аз се ядосвам, защото ние тук, които сме го гледали в оригинал с превод, знаем за какъв Саваш става дума, но масовия зрител какъв образ ще си изгради, с тия ти му ужасни преводи, някакъв дървеняк, "целувач"- както се изрази една съфорумка и нищо друго. Той си разби живота, за да спасява тая цивра и непрекъснато и угаждаше, а имам усещането, че нещо съвсем друго ще втълпяват с тоя превод. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Точният отговор 4,21

# 36
  • Мнения: 1 863
Ени, аз се ядосвам, защото ние тук, които сме го гледали в оригинал с превод, знаем за какъв Саваш става дума, но масовия зрител какъв образ ще си изгради, с тия ти му ужасни преводи, някакъв дървеняк, "целувач"- както се изрази една съфорумка и нищо друго. Той си разби живота, за да спасява тая цивра и непрекъснато и угаждаше, а имам усещането, че нещо съвсем друго ще втълпяват с тоя превод. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Точният отговор 4,21
 Знам я наизуст и затова се възмутих веднага! #Cussing out #Cussing out Но никой не гледа тук в момента, а гледа безумията на Нова #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 37
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 38
  • Мнения: 2 554
         Момичета хайде яваш-яваш вече! Всичко е от ясно по-ясно.    #Crazy    #Crazy

   Я изплакнете очи и отърсете души с един от "диамантите "на Танчето.    newsm51

  КЕЙЙ, Благодаря мила за красивата тема!    smile3525

   http://www.vbox7.com/play:231c273f

# 39
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 40
# 41
  • Мнения: 12 818
Подхванах края на втора серия, отивам към трета, потапям се в проблемите на Саваш и Ясемин преди да се срещнат за  втори път. Желая ви същите емоции с истинските гласове и прекрасната музика на Кърач.

# 42
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: чт, 22 сеп 2011, 00:46 от vania_e

# 43
  • Мнения: 1 863
  Хриси, мерси за успокоението, което се опитваш да внесеш, но наистина не мога да сляза от метлата тая вечер. И как можаха да нарекат Ахмет Моран  - Хасип. Вдигнаха кокалите на човека #Crazy #Crazy #Crazy Тия хора като си свършат работата, не я ли преглеждат след това newsm78 newsm78 newsm78
 Ели, май и аз ще се пренеса в тази среда, дано спадне адреналина ooooh!

# 44
  • Мнения: 2 554
 
   Танче, ето ти голямото "успокойтелно хапче".      newsm10    smile3508     newsm51


    http://www.vbox7.com/play:m97d85a901

Общи условия

Активация на акаунт