Президентска надпревара.

  • 2 862
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 323
Да напомня само

Правила на Форумите

13. Забранена е политическата пропаганда и агитация в теми и мнения

ЗАБРАНЯВАТ СЕ:

- всякакъв тип теми-проучвания от типа "за кого ще гласувате"
- всякакъв тип агитационни и политически теми, настройващи ЗА или ПРОТИВ която и да е било партия
- всякакъв тип теми-проучвания относно нагласата на обществото ЗА или ПРОТИВ която и да било партия

Допустими са теми, разискващи начина на гласуване и изборния процес.
Допустими са и теми от рода на "Ще гласувате ли?"/"Гласувахте ли", но без да се уточняват партии и коалиции.



Сигурно сме единственият сайт, който НЕ приема политическа реклама.
Ние не облъчваме потребителите с политически лозунги, очакваме и потребителите да спазват това правило и да не се впускат в политическа агитация.

# 16
  • Мнения: 654


Виждам имена които имат вземане даване със съда и се чудя на наглостта,а още повече ще се чудя на глупостта на тези които гласуват за тях.

Може ли поне да ги оплюем на воля newsm78

# 17
  • Мнения: 654
Явно и това не може Embarassed

# 18
  • Варна
  • Мнения: 957
Мислех за анкета,но от тук се копират доста работи и ако ние направим може да им подскажем. Mr. Green

ох, постоянно забравям, че журналистите четат тук  Embarassed Беше ми интересно, ако се приеме, че форумът е представителна извадка, ама си права: утре ще изтипосат резултатите някъде  ooooh!

Ами! Ще им подскажем, ама друг път! Те вече знаят, всеки ден дават резултата - Плевнелиев води на балотаж с/у Кунева/Калфин с около 10 пункта.

# 19
  • Мнения: 741
Аз не вярвам, че някой изобщо гласува за такива двойки.

# 20
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
не мисля, че сме представителна извадка или че нещо ще подскажем  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 30 142
не знам, но за мен тези избори ще са един цирк. Отдавна не ми се е случвало от 42 имена, да не намеря нито едно, което да ми привлече интереса  Rolling Eyes

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 573
не знам, но за мен тези избори ще са един цирк. Отдавна не ми се е случвало от 42 имена, да не намеря нито едно, което да ми привлече интереса  Rolling Eyes

Няма ли някой Плъхчо бе?

# 23
  • Мнения: 6
Може ли поне да ги оплюем на воля newsm78

Не може. Плюенето на воля пак е вид политическа агитация.
Надявам се модераторите да внимават и ако се появи политическа агитация в темата (което ми се струва неизбежно след пета-шеста страница) да я заключат. Не може във форум за майчинство и бременност да се бистри политика. Нека форума остане чист от политически страсти.  Peace Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 30 142
не знам, но за мен тези избори ще са един цирк. Отдавна не ми се е случвало от 42 имена, да не намеря нито едно, което да ми привлече интереса  Rolling Eyes

Няма ли някой Плъхчо бе?


 33uu

# 25
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
ако залогът беше сиренце (извън капана) Wink  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 480

Напротив, нека да пее! За разлика от доста други тя може да пее! Неслучайно спечели "Златният орфей" преди години.

Защо е в кампанията? За да отцепи гласове. Поради тази причина са там и куп други хора.
"Богомил Бонев-силният президент"-това беше написано из цялата страна на огромни плакати. Помните ли ги? На кого помогна Богомил Бонев???

Недоразумението "вицепрезидент" все още го има. Така и не намериха сили и ентусиазъм да го премахнат. Куп пари, хвърлени на вятъра и за него! Спомняте ли си достойната постъпка на Блага Димитрова? Тя се оттегли от този пост преждевремено. А можеше да си получава хубавата заплата и да обикаля света на държавни разноски.

Последна редакция: чт, 22 сеп 2011, 01:48 от vl

# 27
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Ще гласувам само ако се кандидатира проф. Вучков.

И аз  rotfImbo

# 28
  • Мнения: 654
Направо не смея да пиша Embarassed
Цяла вечер четях разни неща за разни кандидати.
Кошмар Shocked
Недоволството ми не е свързано с партиите,а с личностите.
Президент..това е велика дума.Остава ти за цял живот.
И не би трябвало да се размахва като парцал.
Иначе заприличваме на разказа на Чудомир.

Доста глупави изречения ще напиша,защото не знам какво и как да кажа без да наруша правилата.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Тъкмо и аз това си мислих снощи и споделих на мъжа ми, че сред всички имена, нито едни не ми стои да е като име на президент.Няма я тежестта /предполагам разбирате за какво говоря/.

Общи условия

Активация на акаунт