Време е за Икеа! - тема 11

  • 85 336
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 166
Точно от там разбрах и къде ще е следващата Икеа...Стара Загора...малко съм изненадана  Confused

# 46
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
  bouquet за новата тема

С ходенето ще поизчакам малко , да поотмине блъсканицата.

# 47
  • софия
  • Мнения: 9 590
следващата ИКЕА ще е във варна. след това бургас.

# 48
# 49
  • Мнения: 527
В предишната тема попитах за ето такава чинийка, но стъклена и с четири топчета за крачета.

http://inspirationforyou.wordpress.com/2010/01/13/clean-looking- … late-asian-style/

Преди се е продавала в Икеа, но сега няма? Някой да знае нещо по въпроса?

Намерих, че се казва DRAGAN. На някои сайтове ми излиза в наличност (например в Италия - Milano Carugate), но в българския сайт не присъства.


Ама не става въпрос за същоата чинийка, а за подобна, но стъклена с крачета. Не е сапунерка, а примерно за сладки, бонбони и подобни.

# 50
  • Мнения: 2 166
следващата ИКЕА ще е във варна. след това бургас.

В сайта на Икеа пише друго...

# 51
  • софия
  • Мнения: 9 590
какво пише?

# 52
  • Мнения: 2 166

 Tired

Търсят персонал за следващия магазин в Стара Загора. Кое не разбирате?

Чудно е вие откъде имате другата информация...

# 53
  • софия
  • Мнения: 9 590
споко де, само питам  Peace
един от техническите ръководители при строежа ми го е казвал. очаква се в началото на годината да започне строежа във върна, трябвало до 2013 да отвори. може и да не е истина разбира се. а попитах, защото не намерих инфото за набиране на персонал, пък и тук съм чела през ред явно.

# 54
  • Мнения: 295
Ние два поредни дни ходихме до Икеа.Купихме килим,пердета,щори и разни дребни неща,доволна съм.Магазинът като цяло ми хареса,смятам цените за достъпни.

# 55
  • Мнения: 368
Утре смятах да посетим и ние магазина, но като чета тук че се чака на опашка един час и се отказах.
Търсим си детски легла единични и въобще цялостно обзавеждане за детска стая.
Търсим си още лампи за всички стаи, закачалка, шкаф за обувки и още дребни неща.
Кажете моля ви, да изчакаме ли, не обичам блъсканиците изобщо.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 853
И аз мислех утре да посетим магазина, ноооо като ви чета се отказвам все повече и повече.Предпочитам през седмицата да го посетя в работно време и се надявам да е значително по-спокойно  Peace

# 57
  • Мнения: 2
За да намериш каквото ти трябва, ще ти трябва спокойствие, възможност да попиташ консултантите, да премериш, сравниш и т.н.. Което обезмисля ходенето сега. Изчакай десетина дена поне. Пък ако може да си вземете половин ден отпуск през седмицата и идете към 14 ч. в работен ден, ще си изберете всичко на спокойствие.

Утре смятах да посетим и ние магазина, но като чета тук че се чака на опашка един час и се отказах.
Търсим си детски легла единични и въобще цялостно обзавеждане за детска стая.
Търсим си още лампи за всички стаи, закачалка, шкаф за обувки и още дребни неща.
Кажете моля ви, да изчакаме ли, не обичам блъсканиците изобщо.

# 58
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Преди 2 дни бяхме с малките в нашата ИКЕА (Атина).
Всеки път като отида там, после мислено започвам да къртя баня/кухня  Mr. Green, да не говорим за разместването на мебели  Laughing
Страшно харесах една кухня, но понеже не разрешават снимането, не посмях да извадя телефона за снимка  Rolling Eyes Влюбена съм и в подредбата на една спалня с гардеробите ПАКС и невероятната картина с въжения мост над нея...Еееееееех....

# 59
  • Мнения: X
Ние се класирахме към 18 ч. Не знам какво е било по обяд, но си беше яка тарапана. Взех всичко, с изключение на една табуретка с ракла - нов продукт и не беше изложена. Към 20,30 на касите вече беше супер спокойно. Детската ще я оставя за след месец, дано да е по покойно вече. Сега е много изнервящо. Определено е по-добра от Солун и Букурещ.

Общи условия

Активация на акаунт