Време е за Икеа! - тема 11

  • 85 434
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • софия
  • Мнения: 25 991
Сложени са сгънати във висящ кош около рафтовете при приборите за хранене. Трябва да си я сглобиш само. Това са.
Честно казано не съм купувала по-обемни, чупливи неща и не знам дали за тях е предвидено нещо, но познавайки подхода, сигурно има Peace. Гореописаните стават за чаши и чинии, защото по средата имат висока страна, на която има дръжка за носене на кутията.

При ходенето се разочаровах: нямаше го "моят" органайзер за кабели. Предполагам са спрели да го произвеждат, както и една сгъваема масичка за балкон. И на двете неща много им се чудих, когато ги имаше, а сега вече със сигурност ги искам, но ги няма.

Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 12:46 от zvanche

# 661
  • София
  • Мнения: 10 858
Йи, това не го знаех за кутиите ... Добре че казахте, да не съм от излагащите се.
Еми какво да се прави, като не съм ходила в Икеите ...
Ще се научим  Blush

# 662
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Това за кутиите много полезно, а аз искам да попитам какъв е този органайзер за кабели, че е ужас, нали се сещате.

# 663
  • софия
  • Мнения: 25 991
какъв е този органайзер за кабели, че е ужас, нали се сещате.
Ето го:
Някой дали е обърнал внимание дали има този органайзер за кабели:

но не го намирам никъде. Дори и в сайт-овете на ИКЕА Thinking

Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 13:20 от zvanche

# 664
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Мдаа, мисля, че ще свърши работа, но все пак трябва да го видя на живо.

# 665
  • София
  • Мнения: 418
Може ли някой да ми каже.. беше спомената по-назад, но неможах да го открия.. кога се очаква доставка най-скоро? Искахме да си вземем това http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=3065, но бяха останали само розови Sad
Благодаря.

# 666
  • Мнения: 2 891
Пишеше нещо за средата на октомври.

# 667
  • София
  • Мнения: 423
Вчера си дадох сметка,че някоя от вас тук пишещите е права,че сега като имаме ИКЕА няма да се прибираме като катун след почивките в Гърция Joy
Май ще да съм била аз  Embarassed При нас проблема е, че хем сме с багажи, гърнета, триколки, ама и аз на връщане към границата минавам през някой и друг разсадник за палми в саксии, и става еднааа...  Laughing  Проблема днес ми е, че имам пари, почивка съм, а няма кой да ме закара до Икеа  ooooh!

# 668
  • софия
  • Мнения: 25 991
Вчера си дадох сметка,че някоя от вас тук пишещите е права,че сега като имаме ИКЕА няма да се прибираме като катун след почивките в Гърция Joy
Май ще да съм била аз  Embarassed При нас проблема е, че хем сме с багажи, гърнета, триколки, ама и аз на връщане към границата минавам през някой и друг разсадник за палми в саксии, и става еднааа...  Laughing  Проблема днес ми е, че имам пари, почивка съм, а няма кой да ме закара до Икеа  ooooh!

Еххххх и ти! Хващай таХи Wink

# 669
  • София
  • Мнения: 423
От Зона Б-5 до Околовръсното и обратно Shocked, ми то това ми е цяла маса  Joy
За да не е спам, измислила съм едно преграждане на хола ни, ще заградя едната къса стена около метър и половина в ширина и ще стане голям гардероб-килер. Намислила съм да наредя рафтове и лостове от Икеа, даже и врата му харесах.

# 670
  • Мнения: 7 995
Можеше с метро да отидеш и от Младост със 111

# 671
  • софия
  • Мнения: 9 590
сега разглеждах чаршафите, че имам нужда от долни едноцветни
амии като са направили дебели матраци по 28 см, какъвто е моя, защо няма и такива чаршафи с ластик? пише, че са подходящи за дебелина до 25 см. някоя от вас има ли дебел матрак и успяла ли е да го напъха в тези чаршафи?
или да си взема като сегашните ми огромни долни 260/240, така хубаво ги пъхам отстрани на матрака, че въпреки буйния ми мъж, който се върти като гламав насън, пак не се събират  newsm78

# 672
  • Мнения: 3 830
Толкова малко неща ми харесаха в каталога...
Повечето неща ми се струват като за временно обзавеждане на квартира или на свръх малък апартамент примерно. Не съм очарована.  Rolling Eyes  Дано занапред имат по-добри цялостни предложения ... и по-евтини!

# 673
  • София
  • Мнения: 3 913
Вчера си дадох сметка,че някоя от вас тук пишещите е права,че сега като имаме ИКЕА няма да се прибираме като катун след почивките в Гърция Joy
Май ще да съм била аз  Embarassed При нас проблема е, че хем сме с багажи, гърнета, триколки, ама и аз на връщане към границата минавам през някой и друг разсадник за палми в саксии, и става еднааа...  Laughing  Проблема днес ми е, че имам пари, почивка съм, а няма кой да ме закара до Икеа  ooooh!

Първата година си спомням,че празното място преди ИКЕА беше на задната седалка на колата /която е комби/.След Космос и след ИКЕА от мястото за краката плътно до стола на детето и до тавана имаше дрехи,чаши,възглавници,завивики,тави стъклени и порцеланови и купища други джунджории.Мъж ми не си пада по катуна,но за ИКЕА никога не ми е отказвал Joy

# 674
  • Мнения: 371
Как са пакитирани диваните,един по-малък диван дали има възможност да се побере в лека кола?

Общи условия

Активация на акаунт