Отговори
# 360
  • Мнения: 686
  Здравейте и от мен. Будни сме от 5 както винаги, сега рисува  Whistling Дадох и една химикалка, търси си лист 5 мин, накрая си намери и пише. Умна на майка си...Тва, че вчера и лицето и блузата си беше нарисувала е друга работа. Иначе сме що годе добре, сега пък на мене ми е лошо нещо, ама ще мине. Днес сме и на сватба, ама така да не ми се ходи, мързи ме да се подготва дори..
  Честит рожден ден на ЕВА, ЕЛИЦА, НИКИ   bouquet Незабравим празник и всичко най-най на малките дечковци  Hug
  Мила и аз ти препоръчвам Вистапринт. Аз от там май имам всичко. Купиш един път почват да ти пращат много често оферти за нещо безплатно, само доставката плащаш. Сега са ми пратили 100
  картички безплатни и се чудя не е ли рано да правя коледните  Mr. Green
 Над ужас  Rolling Eyes Дано не се повтаря. Мен са ме обирали много пъти и знам колко е гадно. Добре, че не са успели  Praynig
 По принцип и аз бих купила колелото, ако трябва да избирам от едно. Ако може и двете, количката е по-подходяща за зимата сега. А защо не купите микс между двете, аз такова мисля да взема за Мишелка http://www.mothercare.com/Chicco-Quattro/dp/B003USIUDS?ie=UTF8&a … ;pf_rd_s=center-7 няма педали, но и те са необходими за малко по-нататък.

# 361
  • Мнения: 1 540
Честит първи рожден ден на Ева, Николай и Елица! Бъдете щастлви и здрави дечица и много да радвате мама и тати!

Марис, Тони почти всеки ден вече спи по веднъж. Като заспи например в 11.30, отнася плувката за два часа до 13.30 и това му е.
Над, честити самостоятелни крачки!  Grinning

# 362
  • Мнения: 6 713
Честит първи рожден ден на Ева на мама Орхидейка, Ники на мама Рени и Елица на мама Jana.tihomirova! Да растат здрави и много щастливи!!!

Коси посвали температурата, пие си АБ-то, и така го караме. Поне спря дрисъка засега, че вече се чудех какво да го правя. Confused

За колелото - ние имаме първото, с поставка за по-малко бебе да не се изхлузи. Но е трудно подвижно, и адски шумно - пробвахме го в парка няколко пъти. Mr. Green За подърак - второто колело бих избрала Peace

Честито на проходилите мъници! Simple Smile

# 363
  • Русе
  • Мнения: 904
Привет
ЧЕСТИТИ ПЪРВИ РОЖДЕНИ ДНИ НА ПРИНЦЕСИТЕ ЕВА И ЕЛИЦА ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИЧКИ И ДА РАДВАТ МАМА И ТАТЕ
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН И НА НИКИ ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ЩАСТЛИВИ ИГРИ МУ ЖЕЛАЯ
ЧЕСТИТИ ПОСЛЕДНИ МЕСЕЧИНКИ НА АДРИАНА И МИХАЕЛА
При нас спането е мираж ама като не се е метнал на майка си а на баща си така ще е -  ако заспи сутрин е за 20-30 мин и следобяд е пак така ,но пък вечер взе да заспива към 20,30 което ме устройва ,че през деня ни разказва игрите .
Да дам отчет от вчерашната консултация - 10360 кг / само 160 гр / сме качили ама то е обяснимо по цялден не се спира  и 79 см / 3 см / сме пораснали  Mr. Green
Мама смехорана и двете стават ,аз бих взела колата за бутане точно поради това че идва зима и малчо ще се забавлява с нея вкъщи
Това е засега отивам да се мъча с направата на поканата

# 364
  • Мнения: 2 286
Честит рожден ден на Евка, Елица и Ники! Мили деца, бъдете здрави, щастливи и умни за радост на мама и тати!

Орхи, от сърце ти желая утре да сте здравички и много усмихнати! Весел празник!


Лурдес, дано бързо се оправи малчо. Давай ако искаш пробиотик заедно с АБ Hug

Диде, бих избрала първата кола. А колелото на пролет Peace Много сладък аватар Heart Eyes

Ние още сме в процес на смяна  режима на съня. Понякога спи ведъж, друг път два пъти. Зависи.

# 365
  • Мнения: X
Честит първи рожден ден на Ники и Ели! Да са живи, здрави и много усмихнати!

Много ви благодаря за пожеланията  Hug  bouquet Hug! Момичета, страхотно си прекарваме, сега си тръгнаха първите гости и чакаме вторите  Grinning.

Ето и моето творение

   Heart Eyes.

Слънчев ден на всички  Hug!

# 366
  • Мнения: 65
Орхид, толкова е хубаво, просълзих се от умиление Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 367
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Здрастиии,

Честит рожден ден на Евка, Елица и Ники! Пожелавам им весели и забавни приключения в тяхната необятна приказка наречена -детство!

Orchid, Направо ме разплака......

# 368
  • Sofia
  • Мнения: 366
Честит рожден ден на Ева, Елица и Ники! Да са живи и здрави, да имат весело и безгрижно детство и да радват много мама и тати!!! bdbaloni hbday bdbaloni

# 369
  • София
  • Мнения: 483
Орхидейке, страхотно, сладко и мило клипче си сътворила  smile3501 Гледах го 4 пъти.

# 370
  • София
  • Мнения: 25
Честито на рождениците! Да са живи и здрави и малко палави )))))))

ОрхидHug нямам думи! само сълзи! СТРАХОТНО!!!  smile3501

# 371
  • Мнения: 1 599
Оркид,прекрасно!   Hug не знам защо но тази песен винаги ме е натъжавала
Може би , защото я свързвам с Ориндж каунти  Joy Доволна ли си от тортата?

# 372
  • Мнения: 43
Честит рожден ден на Ева, Николай, Елица!
 baloni
Orchids  страхотноооооо клипче и на мен ми стана едно тъжно като го гледах. Досега се кефих, че децата растат и с нетърпение чаках Преси да стане на 1 година и все ви се чудих защо всички така сте се натъжили с настъпването на рождените дни( поне с такова впечатление останах от писанията ви), обаче като изгледах клипчето и на мен ми се напълниха очите със сълзи.
Как лети времето, пораснаха децата, представям си като станат на 18 и като се обърнем назад във времето сигурно ще ни се стори че едва е минал миг, уфффф хайде стига такива мисли.
Сега малко да разведря обстановката. Преди малко се върнахме от детски рожден ден и беше супеееер, децата много се забвляваха. Вече и аз започвам да се замислям дали да направим детско парти за рожденият ден на Преси.

# 373
  • Мнения: 2 286
Орхи, нямам думи да опиша колко се развълнувах от клипчето Heart Eyes ! Моля те, кажи ми как го направи, с коя програма? Hug

Брикси, ако имате възможност, изобщо не се замисляй за партито! Ами действай! Аз като гледам нашите малчовци колко се забавляват заедно в игрите си ми се пълни душата. А после са толкова уморени Laughing . Едва ли осъзнават какво се случва така както го разбираме ние, но със сигурност им носи положителни емоции, които се запечтват завинаги! Peace

Ние си имаме нови съседи Mr. Green . Свестни изглеждат, на около 30, с дете. Дано са читави, че е много скучно само с пенсионери около теб Tired

# 374
  • Мнения: 120
Честит първи рожден ден на Ева на мама Орхидейка, Ники на мама Рени и Елица на мама Jana.tihomirova!
  Орхид, браво за клипчето.

Аз снимки вадя в нача;ото на всеки месец - избирам около 30 снимки от изтеклия месец и така. Оставя ли за някога, никога няма да ги извадя, а обичам хартиени снимки.

Общи условия

Активация на акаунт