Припявате ли си ?

  • 3 361
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 74
В градския транспорт не мога да оцелея, без да слушам музика. Улавяла съм се да си отварям устата леко. У дома или с приятели обаче си рева с цяло гърло за тяхно нещастие.  Laughing Лошото е, че грам не мога да пея, НО го правя от сърце поне.  Laughing

Едит: Ей това как обичам да го пея :

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 19:04 от loril

# 16
  • Мнения: 121
Целият ми живот е музика.Предимно бърза, динамична.С намекването на новия сезон обаче, се улавям, че ми се слушат повече балади.Не спирам да припявам-винаги на ум, на парти микрофона  е мой.И съм много, много щастлива, че в къщи имам професионален музикант.  Wink

# 17
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 454
 HugНепрекъснато си тананикам. А със слушалките в ушите,денсам си ,наум си пея песничките,ама някой път и на глас. Много обичам музиката. На работа -пея и тъй си работя,поне на лятната работа в хотела. Руснаци,румънци и германци научиха това лято за Калина,за либето, че обичам някого завинаги,и че тази вечер някой ще е груб,груб груб........ Crazy Crazy Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Hug Hug Laughing

# 18
  • Мнения: 2 172
Мне.Само на ум  Rolling Eyes
Въпреки,че съм певица  Laughing явно ми е втръснало да пея и си почивам в другото време  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 2 079
Почти винаги си тананикам нещо, кога на ум, кога на глас ....
Без музика не мога!  Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 306
От една седмица постоянно си пея "We are Tukish airlines..."

# 21
  • София
  • Мнения: 2 623
Питането ми беше за на вън  Wink
В къщи е ясно ... аз цели концерти изнасям /за ужас на съседите/.

# 22
  • Мнения: 170
Е, навън, де, даже си и лафя понякога(сама), не стига, че си тананикам(пак сама), че кой ли друг ше ми се върже на Ъкъла...ама да си луд не е лесно се пак...ох, шегувам се, не си тананикам, но наистина понякога се усмихвам и си говоря сама...ужасТ....добре, че е хендсфритУ... Mr. Green Blush

# 23
  • Мнения: 30
По улиците и в градския транспорт винаги слушам нещо и доста често си тананикам, ама гледам да е много тихичко, че ме гледат доста странно понякога. Ама да си гледат, обикновено като си тананикам съм в толкова добро настроение, че хич не ме интересува кой какво си мисли Simple Smile

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не, врякам с цяло гърло  hahaha Пея си непрекъснато - на заспиване, на събуждане, под душа, по път, вкъщи, в колата... обожавам. Умишлено не си пускам на gsm, иначе ще ме приберат  Laughing
Ма ти си за Х фактор, бе... Wink Laughing

Е ти пък, тя изобщо не е прохождаща кандидат-певица, съвсем истинска си е!  Wink

Аз си пея, особено като слушам батковците от подписа ми. Все пак си съобразявам децибелите, когато съм в офиса.  Grinning

# 25
  • Мнения: 170
Е ти пък, тя изобщо не е прохождаща кандидат-певица, съвсем истинска си е!  Wink
Е, аз затова се пошегувах!!! Wink

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Е ти пък, тя изобщо не е прохождаща кандидат-певица, съвсем истинска си е!  Wink
Е, аз затова се пошегувах!!! Wink

ахаааа  Wink  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 446
Навън--да, случвало ми се е. Понякога съм с градския транспорт и си тананикам лекичко. В колата направо пея, в офиса също.

# 28
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Питането ми беше за на вън  Wink

Само един път - на касата в един магазин. Хората се вцепениха.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 217
Пея страхотно....и не ме е срам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт