SUPERNATURAL: Тhe Road So Far

  • 33 375
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
И аз чакам обсъждането.
Хайде, поздрав от мен с песента от началото:
http://www.youtube.com/watch?v=mIjZE4kcg_Q

# 16
  • Мнения: 4
Страхотна тема, невероятен епизод  Mr. Green
нямам търпение за следващият епизод

 


Последна редакция: нд, 25 сеп 2011, 16:12 от Stel t

# 17
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Stel t, хареса ми аватара ти! Много градинарски  Grinning

След малко ще го гледам още веднъж, в компания. Ако искате като приспим мъжете и децата да покоментираме.

Попаднах на някакъв рейтинг. Не знам добър ли е или лош  newsm78


# 18
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
Страхотен край на шести сезон. Сега очаквам началото на седми Peace.

# 19
  • Мнения: 41
Попаднах на някакъв рейтинг. Не знам добър ли е или лош  newsm78
На мен ми изглежда доста зле.Няма и два милиона даже.Дано в бъдеще се поправи.

И така ще ви кажа впечатленията си.Който не го гледал ако не иска да не чете Grinning

Интрото ми хареса.Не очаквах бяло.Вероятно бялото символизира душите, а пък черното ми заприлича на черните крила като умират ангелите.
Дийн и Импалата- за тази сцена Бела каза. Laughing
Кастиел в църквата.Интересно беше като се появи обликът на Кас на стъклата.А мислите ли, че гласът, който викаше Кас беше Бог?
Това, което каза Луцифер, че Сам не е излизал от клетката не го вярвам.То нали в 6.11 Смърт държеше душата на Сам и му я постави обратно.Иначе въпреки, че бях доста спойлирана не очаквах Луцифер да се появи.Но силна сцена беше.

Интересно Касчо ли ще е новата гад през целия сезон?
Не според мен няма да е точно Кас, а тези левиатани в тялото му.Но иначе Кас доста бързо се разкая и поиска помощ.В началото колко самоуверен беше.
Иначе на Миша много ми хареса играта му.

Иначе си имаше и култови реплики-на Краули, горчицата на Дийн , тези азиатски момичета.
Имаше и други неща да кажа, но сега не се сещам Laughing пък доста дълъг стана поста Laughing

Последна редакция: сб, 24 сеп 2011, 21:51 от jennifer3

# 20
  • Мнения: 630
Като една голяма фенка на братята нямам никакви забележки към първия епизод. Беше ми много интересен и нямам търпение за следващия.

И аз като Стичето  Grinning ще въздъхна - липсваше ми, Сами, много те обичам Heart Eyes

Радвам се, че всички харесват темата, аз ви казах, че Импалка много се е постарала. Държах да я пусна точно в 4 часа и успях, да ми се ненадяваш Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 6 219
Гледах през лятото да не се спойлирам и всичко ми беше изненада. Вече и за другите сериали няма да се спойлирам.

Хареса ми серията като цяло. Ще ми се Господ - таткото да се появи вече.

Това с левитаните... малко ми е изсмукано от пръстите като за още 22 серии. Не, че не може да има нещо по - зло в Чистилището, но...

Дийн и Импалата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Смърт по принцип много си го обичам! Обичам си и Краули! Много им се радвах.

Хич не ми се вярва това, което каза Луцифер да е вярно. По - скоро са халюцинациите на Сам, но... знае ли човек. В този сериал всичко е изненадващо!

# 22
  • Мнения: 3
Момичета, поздравления за темата, аз не бих се справила с такава задача   bouquet

И на мен  Сами много ми липсваше и затова нямам търпение да изтегля и изгледам. Не съм вкъщи и  имам малък проблем със свалянето  Grinning  Но утре вечер вярвам, че ще  бъда доволна от видяното.

# 23
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Добро утро, добър ден  Grinning

Аз да питам, ако Бог е създал левитаните преди човека и ангелите, къде е била Майката на всички чудовища? И всъщност в Чистилището не са затворени душите им, а самите левитани ли?
В църквата първо си помислих, че Бог говори на Кастиел, но е възможно и левитаните да са били. Историята на Кас доста повтаря тази на Сам, но все пак това са седем сезона, няма как нещо да не се повтори  Laughing
Много ми е жал за Самито  Tired И аз не вярвам, че все още е в клетката, но се надявам да разрешат проблема с халюцинациите по-бързо, не ми се гледа побъркан и страдащ. Виж, гол и страдащ - може.
Лафове, които ми харесаха - "Каква смела малка мравка си", "Смъртта е наша кучка" А Сам пусна една много любима ехидна усмивка, когато Дийн си преряза ръката и каза - "Пак заповядай"
Аа, и последно-Миша прави страхотна роля  Peace С левитаните в него ще се насладим на нов образ, много добре изигран.

Последна редакция: нд, 25 сеп 2011, 11:11 от Г. Краули

# 24
  • Мнения: 292
Добър ден мили мои,
Темата е станала супер. Браво Сити, Импала  Hug  bouquet Hug
Oстанах супер доволна от първия епизод. Имаше си и слабите моменти .... но повечето ми харесаха. Краули, бе невероятен, особенно когато казваше с ихидна физионаомия " Защото ще заговорничем, нали?" ...
Сам, ето това е моя Сам, с погледа на Puppy Eyes ... и горкият той колко още ще има да страда. Не е честно  Crossing Arms Tired .
Дийн бе както винаги НЕ-ВЕ-РОЯ-ТЕН. Сторими се дори по красив. Отново породи чувството от първите сезони, когато го открих  Twisted Evil Blush.
Но най много ми хареса Кас  Hug . Бях ме свикнали да го виждаме винаги послушен, добър, верен на Бог, но сега в края на епизода просто се усмихнах доволно. Макар и лош, му отива, по различен е, по весел ми се струва че ще бъде, а и ми напомни за серията "Френч Kiss" ... когато играеше себе си.
Супер, не съм очаквала, че това начало ще ми хареса толкова, май наистина е по добре човек да не се споилира .... получих това което очаквах.

Гале, имам нещо специално за теб ...

# 25
  • Мнения: 41
Здравейте.Дженсън, Джаред, жените им и други актьори  са участвали на някакво благотворително събиране срещу синдрома на Хънтър
Малко снимки



Ето и статията
Photos: Stars align for Vancouver charity

Но Джаред на снимката отслабнал ми изглежда.

Аз да питам, ако Бог е създал левитаните преди човека и ангелите, къде е била Майката на всички чудовища? И всъщност в Чистилището не са затворени душите им, а самите левитани ли?

Да и на мен това не ми е много неясно.Нали майката е създала всички чудовища.А пък не ми е ясно и кой е създал майката  Thinking

# 26
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Оляляля, Би!!! Спря ми дъха! Благодаря!

И аз попаднах на няколко снимки







А сега малко женска злоба  Mr. Green Тоалетът на Данийл е толкова умопомрачителен, че змийската рокля на Джен изглежда почти стилна.

 

# 27
  • Мнения: 292
Левитаните, от това което прочетох, са морски чудовища създадени от Бог. Свързват се винаги със Сатаната/ Дявола. Също така тези демони опитват да обладават хората, и ексорсизма, много много не помага. Т.е. трудни са за прогонване.
За това си мисля, че след като Бог е осъзнал какво е създал, ги е затворил самите тях в Чистилището.
А отрочетата на Майчето са си нещо отделно ....


И на двете госпожи, понякога не мога да им се начудя на "прекрасните" тоалети.
А Тренера на последната снимка, ми спира дъха, ... особено ризката как приятно му се отваря и развинтва фантазията (лелелеее колко малко му трябва на човек) ... ооооооох.

# 28
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз в новата тема Инче,Импала благодарство за труда   bouquet  bouquet  bouquet

Белла  Crazy,лелеле доста здраво си се постарала в предната тема,браво,браво за усилията Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Много ми е жал за Самито  Tired И аз не вярвам, че все още е в клетката, но се надявам да разрешат проблема с халюцинациите по-бързо, не ми се гледа побъркан и страдащ. Виж, гол и страдащ - може.

Ххахах Галче съгласна,съгласна  smile3521 smile3521 smile3521

Аз съм доволна от обилното количество Сам Blush Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и на мен малко историята с Левитаните,ми е малко изсмукана,ма трябва нещо да спасяват както винаги и горкия Сам Cry Cry Cry И на мен не ми се вярва да е истина това което каза Луцифер Rolling Eyes

Ще помоля да ми кажете как се казва тая песен когато Краули и Кас се срещнаха там в няква барака,искам да си я изтегля Flutter Flutter Flutter

# 29
  • Мнения: 116
щом вече коментираме
пускам гифчета


внимание спойлери

































Общи условия

Активация на акаунт