SUPERNATURAL: Тhe Road So Far

  • 33 447
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Страхотен епизод, да се включа и аз.

Имаше и смях, и тъга, и напрегнати моменти - изгледах го първия път без субтитри и свърши толкова бързо, че накрая исках още и още.
Дийн - лЬош много ми хареса - намигвания, усмивки, строги погледи.... Heart Eyes
Сами - лЬош, ах, можеше да му дадат да постреля още малко - прави една много готина физиономия, като гледа с онзи поглед в стил: "Ей ся те утепах!"

Добричките Сам и Дийн ме разсмяха много - Дийн, страдащ за "Бебчето" (Импалка, след 7-годишен почтисемеен живот, все още те наричат "бебче", that's good). Понито, което отряза от огледалото на предното стъкло май беше препратка към фенките на Миша - неговите "Misha's Minions" от Twitter. Wink

Боби и шерифката ми бяха много сладки. Simple Smile Вярно женицата се появи с едно якенце, а си тръгна с друго... палавница, къде ли си е забутала коженото, само и само да има повод да дойде втори път, за да си го търси. Simple Smile

Накефих се как търсеха начин да затрият левиатана и Боби накрая най-безцеремонно му клъцна главата, защото взе да дразни hahaha

Иначе, ако говорим за епизода и значението му, хареса ми, че най-после има малко раздвижване в сезона, крайно време беше Сам да се ядоса, да разбере за смъртта на Ейми и това да предизвика катарзиса в отношенията им. Въпреки това очаквам, че няма да се сърди дълго. Очаквам, също така, че Краули скоро ще ги потърси с "предложение на което не могат да откажат" - съюз на Ада и хората срещу левиатаните.  

Само дано с тръгването на Сам не го обърнат на края на 4-ти сезон отново с онова: "Ти обичаш ли ме, не ме ли обичаш", че ще станат банални. Искам повече екшън  развитие на сериите, а не да ми седят в колата и да си приказват кой колко бил наранен и обиден...


И нещо леко странично, Импалка, ако правим нова тема за момичетата в СПН, попаднах на едно клипче на Ash за русото Руби, което не бях гледала, а много ми хареса: http://www.youtube.com/user/ash4897#p/u/43/QAWP6KRsH5U

Последна редакция: нд, 30 окт 2011, 01:02 от Dana_Scully

# 661
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Снощи изгледах серията. Не е лоша, може би защото бях настроена негативно заради предишните епизоди. Това, което не ми хареса е края. Дори и не ме натъжи. Не е като да не се е случвало и преди. Сам се фръцна като момиче, а предишната серия караше Дийн да си каже всичко. Ами да го беше ударил, да му се беше разкрещял, да си бяха казали всичко - тогава да. Но да си вземе багажа и да си тръгне, а Дийн все едно да вдигне рамене - не.

# 662
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Не мисля, че Сам се фръцна като момиче. В такава ситуация реакциите не се делят на мъжки и женски. Може да удари ако е ядосан, а това чувство го имаше в момента в който разбра и в последствие то се замени от разочарование. Той си го каза - не ми се говори с теб, дори не ми се стои с теб. Боят също е вид общуване  Mr. Green а Сам в този момент не може да общува с Дийн, болката от предателството е прекалено голяма.

# 663
  • Мнения: 0
Дами, искам да ви почерпя по един много специален повод - днес се навършва една година от деня, в който гледах SPN за първи път. Една невероятна година с нашите любими момчета!

Едно ново видео по случая:



И почерпката:



# 664
  • Мнения: 0
Без коментар:

Crazy Crazy

# 665
  • Мнения: 3
   Joy    Явно няма масичка

По отношение на финала на епизода съм съгласна с Галчето. Разбирам го, но ми остана вкус на нещо повтарящо се, нещо, което не исках да видя отново, не съм доволна. Но серията си беше приятна и забавна. Моментът в откраднатата кола ми беше най-забавен  Grinning

Солти, честита годишнина в Свръха   bouquet  Страхотна почерпка! Течният шоколад ми дава много топли мисли в момента  Mr. Green

Тук очите им изглеждат направо сини

# 666
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Солти, честита годинка  Hug



Добре, де! Признавам, че по отношение на Сам съм пристрастна, така че бих го оправдала във всяка една ситуация. А към СПН съм пристрастена  Mr. Green и почти няма сцена, която да ме подразни трайно. За това ми е интересно да чета повече мнения, един вид да се сверявам колко точно съм закъсала  Laughing

# 667
  • Мнения: 630
Цитат
един вид да се сверявам колко точно съм закъсала
Галче, след тази изповед да ти отговоря - много си го закъсала Mr. Green

# 668
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Хахахах, ей, как поне ти не бутнА едно рамо! Колежке, направо ме закопа с мотичката  Joy

# 669
  • Мнения: 630
Ама аз точно рамо ти дадох, даже две Whistling

# 670
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
А, на това рамо, даже между двете, с радост бих се облегнала  Heart Eyes

# 671
  • Мнения: 630
А, на това рамо, даже между двете, с радост бих се облегнала  Heart Eyes
Бях сигурна, че ще се разберем Laughing

# 672
  • Мнения: 6 390
Честита първа годинка от "новия" Grinning живот, Солти. Желая ти още много такива. Комплименти за видеото Hug - такива ги обичам отношенията межди нашите момчета.

О, след като разпределихте рамената и площта между тях, да взема да се влюча и аз с останалата част от самското тяло? Добре ще я обгрижа Whistling .
PS. Amore, ужасен подпис Mr. Green - изритва ми и последните подредени и благопристойни мисли. Пууу!

Последна редакция: нд, 30 окт 2011, 16:28 от Impala

# 673
  • Мнения: 630
PS. Amore, ужасен подпис Mr. Green - изритва ми и последните подредени и благопристойни мисли. Пууу!
Ми то понеже при мен няма мисли (само действия), та е лесно. Опитай и ти, моля те Laughing

И, Аморе, къде точно ще се включиш с обгрижването? Не за друго, но да не се сблъскаме без причина Mr. Green

# 674
  • Мнения: 6 390
По цялото дълго, стегнато, мускулесто, леко влажно, напрегнато, запъхтяно, ухаещо главозамайващо на мускус самско тяло. Но и да се сблъскаме или докоснем междувременно... нямам против, ша знаеш.

Общи условия

Активация на акаунт