Какви филмчета гледат децата

  • 17 887
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Дъщерята  другия месец ще прави 4 години и много харесва "Дора - изледователката", имаше едно Ни хао, много й беше интересно, но вече не го дават.Харесва още "Аладин" и "Мечо Пух".Гледа всякакви приказки.
Понякога гледа "Финиъс и Фърб", но ако й го пусна, много ми е тъпичко едно такова, не виждам нищо поучително в него.

# 16
  • Мнения: 354
имаше едно Ни хао, много й беше интересно, но вече не го дават

Дават го все още  Peace от 7:30ч по super 7

# 17
  • Мнения: 1 050
Ние сме почти на 4 и най-много се гледа "Випо-летящото куче", "Гарфилд", "Том и джери". Много обича да гледа Батман и  Бен Тен, но аз много рядко му позволявам. Тръпки ме побиват от тези измишльотини.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 711
Ние сме луди по една поредица Маша и мечока на руски,поне аз така си го превеждам Laughing (маша и медведь),постоянно мрънка да му го пускам и го гледа с голям интрес.

# 19
  • Мнения: 1 350
Гледам не сте споменали нашия любим детски сериал "Джейк и пиратите от Невърленд".Дават го по Дисни канала сутрин в 10 без 10 мисля. Това е първото и единствено детско ,което може да гледа без да мръдне.Това е добре дошло за мен ,защото мога да измия чиниите ,без някой да ми виси по краката,да се изкъпя на спокойствие  и т.н. Едиственото ,което ме тревожи е ,че след първото филмче (12 минути),той задължително иска и второ Rolling Eyes.А на мен ми се иска да гледа по едно Laughing

# 20
  • Мнения: 961
Аз пускам анимационни филмчета, които съм записала на диск. Има си любими - "Играта на играчките", "Ледена епоха", "Кунг-фу панда", "Колите", "Таласъми ООД" и др.
От телевизията гледа Дора, Бен тен, Спондж Боб, клуб Мики Маус...

# 21
  • Мнения: 80
Ние гледаме Бейби ТВ , е гледаме силно казано, заседява  се точно 5 мин пред ТВ -то , но обича да  го слуша като фон, спра ли го  идва и ме кара да й го пусна пак и то точно на този канал ooooh!

# 22
  • Мнения: 138
И ние сме луди по Шрек- може да го гледа с часове. Но и Клубът на Мики Маус не отказваме Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 6 493
На 4.5г е моето момче и любимци все още са Матю и МакКуин.Обича Том и Джери.С порастването от Бумеранг се прехвърлихме и на Картун- та Бен10 , Батман , Бакуган , Скуби-Ду , Генератор Рекс ........всички са му интересни  Wink

# 24
  • Мнения: 11 094
Дъщеря ми е на 3 г. 6 месеца, вкъщи не се гледа телевизия, така че филмите са на DVD или в YouTube.
Предпочитания: Барбароните, Мики Маус, Ну Погоди, Том и Джери, Мечо Пух, Франклин, Ягодов сладкиш, от пълнометражните е запозната с "Аристокотки", "Търсенето на Немо", "Таласъми ООД", "Рататуй", "Шрек"... Но мисля, че все още търпението не й достига за пълнометражен филм (въпреки че е ходила веднъж и на кино, изгледа го, но й беше леко скучно).

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Докато станем на 2 и половина се гледаше само Бейби Айнщайн. След това интересни станаха Колите, Таласъми ООД, Играта на играчките, Скуби Ду, Мики Маус, Випо, Мечо Пух, Дора изследователката.

# 26
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Предимно "Клубът на Мики Маус"/като влюбена е в него/, от време на време гледам да разнообразявам с "Майстор Мани", че тоя Мики Маус вече наизуст го научих. Харесва Бейби Тв, макар че първоначалният и ентусиазъм вече стихва... От време на време предлагам някоя друга анимация, но не и привличат вниманието.
На 2 години и 7 месеца е

# 27
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Дъщеря ми е на вълна Франклин. Много харесва и образователните с Мики Маус по Дисни ченъл. Много гледаше Бейби ТВ, но там е все едно и също и взе да и омръзва. Все пак от този канал се научи да брои на английски до 10, знае и азбуката, защото често играе в сайта на Бейби ТВ.

# 28
  • Мнения: 71
Моята дъщеричка е на 1г и 1м и много харесва Маша и Мечокът,просто не откъсва очи от монитора.Когато свърши серията започва да пищи и пускаме друга серия.

# 29
  • Мнения: 802
Аз И пускам "101 далматинци", "Бамби", "Лейди и скитника". По тв гледа "Гарфилд", "Том и Джери" и разни подобни, най-важното е да има кучета и котки. 

Общи условия

Активация на акаунт