Ringer?

  • 2 657
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Джема май я е замълчал завинаги [/i] Thinking

Мдаа така ще се окаже,тая Шиван ще излезе скрита лимонка и подозирам,че по някъв начин,чрез този ще иска да си върне парите,който Бриджит изтегли Thinking

# 16
  • Мнения: 1 410
Супер е филмчето. Много ми е интересно сега как ще се изкне от докторите за тази бременност. С нетърпение чакам следващият епизод.

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Според мен става въпрос за нещо, доста по сериозно от някакви си пари.

На мен ми харесва сериала, много силно върви досега.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Гледах две серии, но нещо не ме увлече  Confused
Ама като ви чета, ще взема да му дам втори шанс Simple Smile

# 19
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Гледах две серии, но нещо не ме увлече  Confused
Ама като ви чета, ще взема да му дам втори шанс Simple Smile

Пробвай втори път Wink Peace

# 20
  • Мнения: 5 710
Гледахте ли новия епизод?
Много интересна 'засечка' се получи м/у Париж и Ню Йорк, парижкия любовник на Шивон май е пътник:)

Искам да попитам нещо , този Малкълм ( спонсора) защо е толкова важен за всички, разбиха го този човек - то го отвличаха, биха, дрогираха.. сега се насади на нови проблеми...

Имам и още въпроси ..

# 21
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз гледах вчера,та сега имам възможност да се включа  Mr. Green
Нали Малкъм го биха заради Бриджит за да разберат къде е тя и да я убият,но за Шиван не знам защо Thinking доста се интересуваше за него  newsm78
А иначе тоя новия приятел на Шиван навлезе в дълбокото и той,скоро и него ще издирват  Whistling Whistling Whistling

# 22
  • София
  • Мнения: 3 581
Записвам се и аз. Никой не спомена Джейсън Доринг, вярно, че му е малка ролята, но на мен ми е любимец от ВМ. Според вас, приятелката убита ли е или някъде са я скрили? И защо истинската Шиван направи тази постановка?

# 23
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Записвам се и аз. Никой не спомена Джейсън Доринг, вярно, че му е малка ролята, но на мен ми е любимец от ВМ. Според вас, приятелката убита ли е или някъде са я скрили? И защо истинската Шиван направи тази постановка?

О Нел  Hug Hug Hug,ми Джена според мен или е убита или я държат някъде,защото тя нали разбра,че Бриджит се приставя за Шиван и щеше да я разобличи пред мъжът й,а това явно пречи на плана на истинската Шиван Thinking

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Оооо, дааа, Джейсън Доринг, обожавам го и аз от Вероника Марс, така му се радвам всеки път... Дано го задържат. Тъжно е, че последната му роля беше на ученик, а вече е учител, остаряхме ли, сякаш не беше толкова отдавна... Ама той и за ученик може да мине, де... Мнооого е готин. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 519
Доста епизоди съм изпуснала явно.  Confused Дано имам време скоро да наваксам, коментарите ви са интригуващи.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
Определено ме грабна още с първата серия. При вас съм.

# 27
  • Мнения: 4 519
Ей, какво става, не гледате ли?  Grinning Мен последните епизоди доста ме зарибиха.
Нямате ли усещането, че Сара  МГ наистина е бременна?

# 28
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Е как гледаме,просто никои не пише в темата  Rolling Eyes И на мен така ми се струва,коремчето й си личи,като играе Бриджит Thinking Много добре върви сериалчето,много съм доволна във всеки епизод,се заплита,все повече и повече....Сега да видим кои искаше да убие Шиван(Бриджит)...мисля че Шиван е наела някои.... Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 6 219
Започнах го. Реших да гледам Ревендж, обаче не бях запомнила точно дали е Ревендж или Рингър... ами пообърках се, но съм доволна.

Сара Мишел Гелар е пораснала от Бъфи насам и много ми харесва. Все едно не е била Бъфи никога  Crazy

Мъжът ми също го загледа с мен и на него му хареса.

Общи условия

Активация на акаунт