Ringer?

  • 2 659
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ревендж също е добър Ване,като свършиш тоя почвай го,без да се колебаеш  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 6 219
Изгледах, чакам финала на сезона.
Май все още не са потвърдили 2 сезон... което доста ме учудва, защото има потенциал, а и някои сериали ги приключиха. Дано се осъществи.

Между другото Йоан Грифид (както и да се пише на бг) - Андрю, е актьорът, кото играе Босини в Сага за Форсайт. Очарована съм от наличието на брит акцент в сериала.

# 32
  • Мнения: 5 710
mnogo go влачат, динамиката никаква я няма, и все на случайности се разминават

Ривендж е друг сериал, заслужава си

# 33
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз много харесвам актрисата, която играе Оливия, както и Хенри, още от онзи сериал, където играеха Ерос и Афродита. Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз Оливия я помня от Декси  Heart Eyes
и там беше няква тотално изперкала кучка с брит акцент...

Следващият ми ще е Ревендж, за следващите почивни дни вероятно.

# 35
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда и аз я гледах в Декстър, но ми е любимка като Афродита, има нужното излъчване на богиня и е прекрасна. Simple Smile

# 36
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Изгледах, чакам финала на сезона.
Май все още не са потвърдили 2 сезон... което доста ме учудва, защото има потенциал, а и някои сериали ги приключиха. Дано се осъществи.

Има определено потенциал,за това и аз се надявам скоро да не зарадват с новината за 2ри сезон Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 6 219
Гледах финала, хареса ми, искам още един сезон, има какво да се случи.

# 38
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Рейнтинга е нисък,което ме притеснява  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 5 710
едва ли ще има втори сезон
идея  има , но сценария куца, влачи се, много излишни подробности, сцени, герои, а основни неща дори не са загатнати още.
не помня дали е на абс този сериал, но това, което четох преди няколко дни е, че Ривендж продължава и за мое голямо учудване Миссинг

# 40
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
не помня дали е на абс този сериал, но това, което четох преди няколко дни е, че Ривендж продължава и за мое голямо учудване Миссинг

на CW e абс ли се води  Thinking нещо не мога да им хвана спатиите  Blush Иначе ура за Миссинг скоро го загледах и им хареса   Crazy

# 41
  • Мнения: 5 710
не, не знаех на кой канал е

в мисинг поне ще се разходим из европа  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт