Объркана история

  • 5 288
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 765
peers_fairy, не мога да бъда полезна със съвет, но ме накара да се замисля за собствения си живот. Представих си как след някоя година ще стана пречка за децата си и ще им преча да си живеят собствения живот. Как няма да има къде да живея и те ще се чудят къде да ме дянат. Ще бъда още млада за старчески дом. Sad Sad Sad Сигурно ще се моля някой сговорчив дядка да ме прибере, за да не им преча. Sad

# 16
  • Мнения: 2 792
 Не се намесвайте. Още повече, че никой от участниците не иска да се месите, а ви замесва трето лице. Чуйте се по телефона, дръжте връзка, но не се опитвайте да контролирате ситуация, на база преразказ.

# 17
  • UK
  • Мнения: 1 351
Той мисли да звънне на сестра му и да я сплаши, или да се прибере до България и да и хвърли един бой.

Няма да е достатъчно! Трябва да набие и майка сиNaughty
Подкрепям.

 Peace

 А да си се замисляла, че това може и да не е истина. До колко можете да вярвате на тази жена. За варианта, че са много хора и си пречат и се чудят как да се отърват от свекърва ти. Не знам, аз това си помислих когато прочетох поста ти  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 69
Той мисли да звънне на сестра му и да я сплаши, или да се прибере до България и да и хвърли един бой.

Няма да е достатъчно! Трябва да набие и майка си.  Naughty
Подкрепям.

 Peace

 А да си се замисляла, че това може и да не е истина. До колко можете да вярвате на тази жена. За варианта, че са много хора и си пречат и се чудят как да се отърват от свекърва ти. Не знам, аз това си помислих когато прочетох поста ти  Rolling Eyes
Не вярвам свекървата на зълва ми да си измисля. Познавам я тази жена и е много честен и коректен човек. Щом е тръгнала да ни издирва телефона, значи доста и се е насъбрало.
А и нея най-много я боли от това, че зълва ми по всякакъв начин се опитва да изгони другото и дете /деверът/. Насъбрали са се сума ти и хора в една къща и сега не могат да се гледат.
Това стечение на обстоятелствата ние с мъжа ми сме си го коментирали вече между нас.
Няма как да има разбирателство между две поколения, две млади семейства, едно старо плюс чуждата тъща.  Shocked

Грешката на свекърва ми е, че като реши нещо и троши всички мостове обратно към хората подали и ръка за помощ, без да се замисли, че може пак да опре до тези хора.
Винаги така прави, а като и каже човек къде и е грешката, започва с приказки, колко е възрастна
и сама може да си оправя съдбата, да но постъпките и не са като на възрастен, а като на ядосан тийнейджър, не носи отговорност, а като и писне бяга и се опитва да се тръшне на гърба на някой. След това се изкарва поредната жертва.

Как да и помогнем да си намери квартира, като не можем да гарантираме на хазяите, че ние ще плащаме наем, споделих вече че работните места и на двамата са несигурни. А ако наема трябва да се плаща от свекърва ми, ще изгори човека, и така не става.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 634
От  нас какво се очаква да ти кажем? Ти сама не виждаш изход от ситуацията.

# 20
  • Мнения: 12 665
Това да не е продължение на онзи сериал със снахата, брата...Или е опит за нов.

# 21
  • Мнения: 69
От  нас какво се очаква да ти кажем? Ти сама не виждаш изход от ситуацията.
Точно за това и пуснах темата, защото ми е жал за нея и искам да помогна, а не смея.  Peace
Мисля и премислям, дано да вземем с мъжа ми някакво решение, защото и да се гледа от страни и да се вдига рамене, също не е решение.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 69
Това да не е продължение на онзи сериал със снахата, брата...Или е опит за нов.
сега не ми се разправя с теб, така че ще те подмина просто.  Peace

При удобен случай и повече време ще те погна в темата за свекървите  Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 64
А, бе  ква  жал...това  е  свекърва, никаква  жал,  никаква милост.
Да  се  спасяват!

# 24
  • Мнения: 69
А, бе  ква  жал...това  е  свекърва, никаква  жал,  никаква милост.
Да  се  спасяват!
а така, да и дадем да се разбере  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 12 665
Това да не е продължение на онзи сериал със снахата, брата...Или е опит за нов.
сега не ми се разправя с теб, така че ще те подмина просто.  Peace

При удобен случай и повече време ще те погна в темата за свекървите  Twisted Evil

Интересно, регистрирана си на  20 август, аз в последната тема за свекървите, която е от 28 юли, не съм писала.

# 26
  • Мнения: 69
Това да не е продължение на онзи сериал със снахата, брата...Или е опит за нов.
сега не ми се разправя с теб, така че ще те подмина просто.  Peace

При удобен случай и повече време ще те погна в темата за свекървите  Twisted Evil

Интересно, регистрирана си на  20 август, аз в последната тема за свекървите, която е от 28 юли, не съм писала.
Изчетох темите за свекървите на един дъх  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 159
Той мисли да звънне на сестра му и да я сплаши, или да се прибере до България и да и хвърли един бой.

Няма да е достатъчно! Трябва да набие и майка си.  Naughty
такъв бурсук го имаме и ние #2gunfire,макар,че е зависима до някъде от нас пак и знае балалайката много,няма оправия

Последна редакция: нд, 25 сеп 2011, 14:55 от meryyy_84

# 28
  • Мнения: 69

такъв бурсук го имаме и ние #2gunfireмакар,че е зависима до някъде от нас пак и знае балалайката,нямат оправия...
Това с балалайката ми хареса  Laughing

# 29
  • Мнения: 159
 Laughingдам говоря за сестрата на мъжа ти,не за свекито (макар,че и тя заслужава..),че нещо вмъкването на цитати не ми се отдава много,много Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт