След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любими актьори - 192

  • 37 268
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Прекрасен колаж Hug-обичам да ги виждам така! Grinning Heart Eyes
Майдрийм    bouquet

# 61
  • Мнения: 4
Момичета,благодаря ви за всички новини,клипчета и снимки! Hug Hug
Чудесни сте!    bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 15:58 от fresh13

# 62
  • Мнения: 11 116
Мари, благодаря ти за новините и видеото, които окриваш и споделяш! Hug    bouquet
Този път в Атина с Халит беше Елиф, а не Ебру.

Краси, не мога да определя коя е дамата. Кого имаш предвид?

Фрешче,  Hug! Прилича на "Анушка" определено, но за другия сериал, в който участва не се сещам.

# 63
  • София
  • Мнения: 1 017
Мисля,че тя играе  изгонената от Хюрем наложница "подарък" за СС newsm78,със синята рокля,която се размина с халвета Joy Joy

# 64
  • Мнения: 11 116
Фрешче, и аз обичам да ги виждам тримата заедно! Влюбени сладури!

Обичам също и така!  Heart Eyes Grinning Нищо, че в сряда се настройваме на друга вълна!
Тази вълна ме люлее много сладко!  Hug

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 16:13 от Mydream

# 65
  • Мнения: 4
Майдрийм, Hugпрекрасни са  Heart Eyes!
Толкова  любими  моменти видях тук Grinning-благодаря ти! Hug Hug
Краси  Hug-не съм сигурна,че е играла и във ВВ .. Thinking
По-скоро-не... Thinking,но може и да греша.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 17:29 от fresh13

# 66
  • Мнения: 617
 
 

 Това е снимка от новия проект на Тарду, който ще започне да се излъчва през ноември.

http://www.beyazperde.com/haberler/diziler/haberler-50508/

# 67
  • Мнения: 617

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 19:11 от marman

# 68
  • Мнения: 11 116
Харесвам играта на Аху Т. - вдясно от Тарду. Гледах я в Истанбулска приказка, а после и в Клуб на неудачниците. В ИП й беше една от първите филмови роли. На пръв поглед изглежда малко скована, но си има свой интересен стил на игра. В КН се вижда, че опитът определено си е казал думата. Дано проектът на Тарду да е успешен./марманчи, не успях да разбера дизи или кинопродукция?/
Сериалите, които стартираха наскоро не могат да изхвърлят лесно от първите места - тези, чиито сезони са втори, а и рейтингите им бяха солидни  - с Еркан, ВВ, с Берен, а и с Хазал - Фериха и т.н.
И в четирите сериала актьорите имат сериозни фенове. Не знам какви трябва да бъдат идващите сериали, за да привлекат вниманието до такава степен, че да надскочат като рейтинг старите, които посочих. Трудно ще бъде занапред. От една страна - влагат се толкова пари, избират се  актьори, които публиката обича/пример Къванч/, добър екип, но някак си сценарият също има огромно значение. Има неща, които се повтарят до втръсване. Особено тези затвори, болници...Наистина във всеки сериал. Вярно, това е животът и все пак, пренасищането с определени сцени, повторението дотяга. Добре ще бъде, ако се даде шанс на всеки екип да си изкарат сезоните и така, но...реклами, парички и особено това животно "рейтинг". Играта на някой добър, или двама в един филм, съвсем не е достатъчна.

# 69
# 70
  • Мнения: 617

    Ако не греша, става дума за сериал по TVen. Thinking

# 71
  • Мнения: 13 508
marman, браво!  Hug

Разкошна е тази Селма!  Heart Eyes



Нещо ми липсва Варна - за 27 еп.  Blush

# 72
  • Мнения: 11 116
Как ще се гледат оттук нататък Хюрем и Ибрахим? Врагове на живот и смърт. Може ли Хюрем да бъде чиста в помислите си към Хатидже, щом мисли да отрови Ибрахим - неин съпруг и баща на детето й. В смисъл - за Хатидже тя ще бъде убиец. От друга страна - Ибрахим искаше да убие жената на султана, децата му. Тогава това важи със същата сила за него. Какъв приятел и роднина е Ибрахим на султана, щом желае смъртта на най-свидните за него? Ето как борбата между Ибрахим и Хюрем ще погуби отношенията между най-близките в сарая. Интересно ми е - Валиде как ще усети нещата в нази насока и на чия страна ще застане? Сюлейман интуитивно разбра. Султанът винаги разбира. Знае без някой да му е казал. Надарен е да го прави. От самото начало такъв го показаха. За всичко и всички. Наистина като пратен от бога/Аллах. Той отдавна не гледа на Паргалъ с онези очи, изпълнени с възхищение като към най-близък и доверен човек. Като към мъжа от миналото, в когото е влюбена Хатидже.
Докъде ли ще стигне и Нигяр калфа? Дали болката, че е пренебрегната и прогонена от Хюрем ще прерастне в омраза към нея? Дали Ибрахим няма да се възползва точно от тази омраза? Или този път, за да се върне при Хюрем ще й разкрива игрите на Ибрахим?

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 18:33 от Mydream

# 73
  • Мнения: 13 508

От новия гардероб на Сюлейман... hahaha

# 74
  • Мнения: 2 411
Момичета много жалко,че филмите не са със субтитри.
Дубльорите в болшинството са много зле.Например снощи
дубльора на Кенан беше гола вода.Виж,на Онур беше
възможно най-близко до тембъра на Халит,защото той внася
към прекрасната му игра допълнително очарование.
Не спирам да се възхищавам на играта на Халит.
Винаги успява да бъде различен.Дори в походката.
Както сполучливо казва Марман "успява да влезе в дрехите на
 всеки свой герой."
Краси,радвам се ,че най-сетне любопитството ти беше задоволено.
/Не ,че аз не съм любопитна/.

Общи условия

Активация на акаунт