90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 152

  • 28 340
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Cavan, Ireland
  • Мнения: 316
Добро утро!

Днес кантарът показва същото като вчера Simple Smile

Ден 45-ти...тъкмо по средата  Mr. Green
Плодов
Закуска: 3 мандарини
Обяд: 3 кивита, нектарина
Вечеря: 3 ябълки


Лек и режимен ден на всички!

# 721
  • София
  • Мнения: 12 554
Моля да ме извините Дами..
Вчера ми беше крив ден и дойдох да се оплача... и после видях новата тема и викам дай там да си излея мъката... пък то да не трябва... и сега гледам модераторката е писала в другата тема.... Моля да ме извините...  Praynig Съжалявам, дано не съм създал главоболие......  Praynig Praynig Praynig  bouquet

Първо си купи електронен кантар или поне нов механичен.
След това се мери само сутрин, след като си минал през тоалетната и гол.
Трето - кантарът винаги трябва да е на една и съща плочка.
Четвърто - обядът ти е по-малък от вечерята като големина, а трябва да е обратното, дори да не ядеш едно и също.
Пето - не пишеш колко вода пиеш.
Шесто - дори 3,5 кг за 9 дни е добро начало.  Grinning

# 722
  • Мнения: 166
Добро утро  Simple Smile
Аз съм щастлива  Party
Видях 7-ца на кантара , или - 500гр от вчерашния въглехидратен , или 57.9кг  Party
Под 60кг. не съм била от 3г  Crazy Обичам го този режим!
Днес плодов.
З:кафе
О:2 ябълки
В: ябълка и банан

Слънчев,лек и минусов ден на всички  Hug

# 723
  • Мнения: 911
Добро утроооо   Wink
Днес варивааа : З- 2 малки ябълки; О - нз още защото съм в Университета и дано на стола има нещо като за мен иначе ще си купя фъстъци , ако греша поправете ме;
В- печени картофки със марулка, крастави4ки и доматки.
Лек и отслабващ ден на всички  Grinning

pebyls, мисля че фъстъците и въобще всички ядки трябва да се консумират в сурово състояние.

# 724
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета! Включвам се и аз в темичката ви. Започнах диетата на 12.09, днес ми е 24-ти ден (плодов). Много добре се чувствам. И преди съм пазила диети, но тази изобщо не ми тежи, защото знам, че каквото и да ми се яде, след 3 дни максимум ще мога да си го хапна. Признавам си, че не съм от най-стриктните. Гледам да спазвам поне часовете - до обяд само плод и вечер след 20 ч нищо. Пийвам си биричка почти всяка вечер  Blush Не се меря всеки ден. Премерих се за първи път след 20-я ден и бях свалила 2,3 кг. За протокола - висока съм 164 см, като започнах бях 62 кг, в неделя сутринта бях 59,7 кг. Следващия път ще се меря след водния ден, който ми е в понеделник.

Да ви питам - в плодовия ден може ли да се пие кафенце? Не че обичам без мляко, ама ме засища  Rolling Eyes

# 725
  • гр.София
  • Мнения: 2 761
Здравейте, момичета! Включвам се и аз в темичката ви. Започнах диетата на 12.09, днес ми е 24-ти ден (плодов). Много добре се чувствам. И преди съм пазила диети, но тази изобщо не ми тежи, защото знам, че каквото и да ми се яде, след 3 дни максимум ще мога да си го хапна. Признавам си, че не съм от най-стриктните. Гледам да спазвам поне часовете - до обяд само плод и вечер след 20 ч нищо. Пийвам си биричка почти всяка вечер  Blush Не се меря всеки ден. Премерих се за първи път след 20-я ден и бях свалила 2,3 кг. За протокола - висока съм 164 см, като започнах бях 62 кг, в неделя сутринта бях 59,7 кг. Следващия път ще се меря след водния ден, който ми е в понеделник.

Да ви питам - в плодовия ден може ли да се пие кафенце? Не че обичам без мляко, ама ме засища  Rolling Eyes
може  Peace
кафе и чай без захар , или със стевия
лично аз пия кафето без захар, но чайчето със стевия  Grinning

# 726
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Добро утро,

Няма да спамя темата само искам да се оплача колко ми е мъчно, че след воден ден съм +300гр...нещо тотално сбъркано има в мен ....за първия период завършен днес 3 кг ..срам и позор..много съм възмутена от себе си...

Успех на всички  bouquet

# 727
  • Мнения: 911
Добро утроооо   Wink
Днес варивааа : З- 2 малки ябълки; О - нз още защото съм в Университета и дано на стола има нещо като за мен иначе ще си купя фъстъци , ако греша поправете ме;
В- печени картофки със марулка, крастави4ки и доматки.
Лек и отслабващ ден на всички  Grinning

pebyls, мисля че фъстъците и въобще всички ядки трябва да се консумират в сурово състояние.

Deizi Dar, поздравления за спирането на цигарките, и аз го изпитах преди повече от месец, но твърдо съм въздържателка  Laughing

маманадвама , БРАВООО! Само така! Дано скоро и аз да се похваля поне с една част от твоето постижение . newsm39


Хубав ден на всички! newsm51

# 728
  • Мнения: 434
Другия понеделник ми е първият воден ден има ли други плуващи тогава?

Следващия път ще се меря след водния ден, който ми е в понеделник.

До тук сме три русалки Joy в понеделник, има ли и други?

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 616
ЗДравейте,

да отчета моето мъжле - справя се с режима по-успешно от първия път - не си прави свободни съчинения и не яде по цял ден от режимните храни. Вече и видимо му личи че е свалил, макар че е от 10 дни на режима.

Успех на всички!

# 730
  • гр.София
  • Мнения: 2 761
и моя мъж се представя отлично, естествено сваля много повече от мен  Twisted Evil от първото завъртане свали 15кг , аз 10кг , сега до тук той-7кг, аз-4кг ,
днес бобов
з-грозде
о-постни чушки със ориз
в-елда със зеленчуци

# 731
  • Мнения: 11
Добро утро, момичета. Вчера излизането мина добре без издънки. Simple Smile

Днес съм на въглехидрати:
З - кафе  и ябълка
О - бисквити
В - нещо в мола

Чудя се да не хапна нещо по-солидно или повечко, че следващото ми нормално хранене ще е чак в събота - утре плодове, петък воден.

През водния можеше кафе и чай, нали?

# 732
  • София
  • Мнения: 12 554
Ива, не виждам защо да не може при положение, че ги пиеш чисти.

Аз си купих пърленка за обяд с маслини и лютеница. За вечерята се очертава ходене на пицария - така че ще е постна пица със зеленчуци или някакви спагети, ако реша.

# 733
  • Мнения: 11
  bouquet Чисти, че как иначе - захар, мляко и т.н. ми ги правят блудкави. --бивш кафе-адикт, който някога мезгаше по 3л. кафе на ден--

Днес ще правя разходка до мола да си търся пуловерче и да си купя кантарче, че иначе ми се очертава мерене чак в неделя следобяд - твърде късно, за да се отчета като хората за след водния.

# 734
  • Мнения: 80
Здравейте! Танитка, Blue eyes, Ana Huanita ,  с вас съм в понеделник , ще се подкрепяме  Hug  Днес плодов , досега  кафе + 2 круши, 1 банан, следобяд ще хапна ябълка, смокини  , а за вечеря зеле с морков + малко лимонов сок и мисля  това да е.

Общи условия

Активация на акаунт