90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 152

  • 28 354
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 120
Вчера 2ри ден, бобов
з:2 домата
о:леща+салата домати краставици
в:леща+ 2-3 лъжици бобена салата
Имам си едни хубав -1 кг тази сутрин  Laughing

# 706
  • Мнения: 51
Здравейте на всички  Hug  bouquet Hug
Сутринта  кантарчето ме зарадва. От началото на диетата бях 60.800, тази сутрин съм 59.500
Днес Варива
Закуска - банан
обяд - приготвих си картофена салата
вечеря - сигурно ще е картофена салата, но ако има промени ще пиша
лек ден на всички  Hug Hug Hug  bouquet

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте момичета,
Отдавна не съм се отчитала, обаче сега мога да дам малко кураж на всички тук. Днес ми е 21 ден от диетата - белтъчен. Въпреки прегрешенията дотук съм - 3,100 кг, което си е супер на фона на целта ми - 5 кг. Вчерашния плодов както и предишния не можахме да издържим, просто ме мъчеше зверски глад (както бях се оплакала тук) и си хапнах едната вечер риба и то с хляб, а вчера направо се олях като изядох два хамбургера от МакДоналдс Embarassed Embarassed Обаче въпреки това продължавам да свалям и съм доволна, че при това неспазване имам реален шанс да достигна целта си. В белтъчния прегреших с едно кафе с мляко в 10 ч. сутринта, а във въглехидратния - един бонбон в 20:30 ч, както и 2 бисквити към 16 ч., да не говорим, че вече последните 2 въглехидратни съм на мекици, които са пържени все пак Embarassed Абе прегрешения много, може би защото бях болна и все още съм де и си казах, имам нужда от храна, за да се справя и я карах малко през просото...Но диетата си е супер, щом продължавам да смъквам! Кураж на всички Hug

# 708
  • София
  • Мнения: 0
Добро утро! Вчера малко се изложих, бях на белтъчен, ама до обяд добре -
З- круши + кафе
О- 1 пил. кюфте, 1 дебърцин и домати,
обаче след обяд ми дойдоха приятелки на гости и се започна печени ядки, сладки, кока кола лайт Embarassed, но не съм вечеряла нищо. Та кантара все пак показва -100 гр, а можеше да е повече, ама тая моя лакомия...
И така днес варива
З- грозде + кафе
О - ще направя картофите с ориз на фурна на Нана, че ги сънувам от няколко дни
В- същото
Да се надявам, днес да се въздържам от изкушения.
Хубав и слабеещ ден на всички! Успех!!!!

# 709
  • Мнения: 0
Добро утроооо   Wink
Днес варивааа : З- 2 малки ябълки; О - нз още защото съм в Университета и дано на стола има нещо като за мен иначе ще си купя фъстъци , ако греша поправете ме;
В- печени картофки със марулка, крастави4ки и доматки.
Лек и отслабващ ден на всички  Grinning

# 710
  • Мнения: 5
Здравейте, и от мен фиданки и кандидат фиданки!
Първо се извинявам на модератора на темата, че съм писала в следваща, но толкова бях ентусиазирана от решение си да се присъединя към фиданките, че съм пропуснала този момент.

От две години следя темата от време на време, особено като е успея да си облека поредната дреха ...
Уж съм волеви човек, но нещо все не успявах да се реша - до сега.
От няколко дни спрях цигарите и ако не взема мерки веднага, след месец ще трябва да сменям гардероба си ...
Вчера изкарах изцяло воден ден /и преди съм го привила, понасям го лесно/.
Ден първи бе вчера, ето отчета:
З-банан + кафе със Стевия
О - около 100гр. пилешки гърди + салата домати и краставици със сирене /без друго овкусяване/
В - 100гр зелена салата
Вода около 3 литра.

Имам въпрос към по-опитните. Комбинация от 4 поредни дни, може ли петия да е воден ден? И после пак 4, петия воден и т.н. Знам, че диета си има правилата, но ми звучи логично.

Хубав и усмихнат ден на всички фиданки!!!

# 711
  • София
  • Мнения: 12 568
Вчера изкарах изцяло воден ден /и преди съм го привила, понасям го лесно/.
Ден първи бе вчера, ето отчета:
З-банан + кафе със Стевия
О - около 100гр. пилешки гърди + салата домати и краставици със сирене /без друго овкусяване/
В - 100гр зелена салата
Вода около 3 литра.

Имам въпрос към по-опитните. Комбинация от 4 поредни дни, може ли петия да е воден ден? И после пак 4, петия воден и т.н. Знам, че диета си има правилата, но ми звучи логично.


Първо вечерята ти е нережимна. Не може да ядеш само салата. Трябва и нещо белтъчно.
Второ - не, не може. Водният ден е само веднъж месечно, защото идеята не е да се умориш от глад, а да отслабнеш дългосрочно и здравословно. Няма нищо здравословно обаче в идеята всеки пети ден да е воден.

# 712
  • Мнения: 0
Привет на всички!
Много се радвам,вчера бях цял ден на разходка сигурно съм навъртяла 10км. пеша и днес кантара ме зарадва -5 кг. от 13.09 newsm44
Днес въглехидрати,мисля да завъртя един тиквеник.
Пожелавам ви един прекрасен,усмихнат и минусов ден. Simple Smile

# 713
  • Мнения: 118
Здравейте и от мен! Да се отчета, за 17 дни на диетата - минус 4 кила. Много съм доволна Simple Smile))) Исках да питам дали е проблем да пич първото си кафе преди 12 ч. Бебето по цели нощи се буди и ако не пия кафе сутрин, няма как да изкарам деня Simple Smile Пия го чисто. Само в белтъчен с малко мляко. Но преди 12... проблем ли е?

# 714
  • Мнения: 36
здравейте Simple Smile
след вчерашния плодов за 16 дни имам -3,700 и предвид, че чакам МЦ, може би и повече Simple Smile
за днес:
з-грозде
о- прясно зеле с домати и пушен св.бут
в-не знам още
лек и минусов ден  Hug

# 715
  • Мнения: 12
Моля да ме извините Дами..
Вчера ми беше крив ден и дойдох да се оплача... и после видях новата тема и викам дай там да си излея мъката... пък то да не трябва... и сега гледам модераторката е писала в другата тема.... Моля да ме извините...  Praynig Съжалявам, дано не съм създал главоболие......  Praynig Praynig Praynig  bouquet

# 716
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 841
Добро утро!

След вчерашния плодов ден, общият резултат за 8 дни е -2.700 кг.!!
Днес продължавам с 9-ти белтъчен ден:
з - смокини
о - пилешка пържола на грил и салата
в - пълнени чушки със сирене и зелева салата

# 717
  • Мнения: 218
Здравейте, фиданки! Днеска имам малък минус. Не съм измислила меню, сигурно ще са филии, а вечерта може и пърленка. Ще си хапна и шоколад днеска.
Вчера менюто беше:
з: ябълка
О: салата от домати и печени чушки, без режимна храна, защото не беше готова, а бях много гладна
В: грах и разни други зеленчуци в него.

# 718
  • Мнения: 1 531
ехо!
аз съм хепи - за една 4ка си надминах резултата от водния с -300гр пупу Flutter

днес салата готова тиквички с кисело мляко и кренвирш с малко хляб и домат Peace ще се опитам и това да вечерям  Peace

днес съм на фитбол Peace ааа - вчера пък наобяд направих 50мин мега бързо ходене, че трябваше да търча от цум до мола и обратно в обедната  Crazy

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 723
ДУ

Днес съм Плодов преди ТРЕТИ воден и съм направо тъжна,че режима приключва.........
За днес съм с приготвила круши,ябълки,банани и 100гр.орехи.

Общи условия

Активация на акаунт